eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 23:55
Kötü düşüncenin nedeni bence iyi futbol oynayamadığımız için.Bu sene Kayseri deplasmanı hariç her deplasmana gittim Kayseri yede tatilde olduğum için gitmemiştim.2 maçta oynadığımız kötü futbol ve alınan maglubiyetler herkesin hevesini kırdı.Jimnastik maçına gitmeyi düşünmüyorum yarın kanım çeker yine giderim ama açıkcası umudum yok.Kocaeli maçının gollerini seyrettim biraz önce gerçekten çok iyi adamları var.Nerde kaşar var toplamışlar ama hepsi kaliteli adamlar.Böyle konuştuklarına bakma onların kaybetme lüksü hiç yok bizim ise azıcık daha toleransımız var.Onlar önce kendilerine baksınlar.
S.nalbant
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 00:04
inanin su mesajiniz tekrar takima olumlu bakmami sagladi... umarim hakli cikarsiniz burda Amsterdam'da Sivas li Kayserililer cok ve cok dalga gecmislerdi benimle eses nerde oynuyor iste eses nereye bagli iste ne bileyim bank asya hangi ligi nerenin ligi falan tek dilegim vardi o da super lige cikmakti en sonunda ALLAHIMA BIN SUKUR CIKTIK.. ve umarim burda kalici oluruz ve onunla kalmayip Esesimin 6x sampiynlugunu alanlardan intikamimizi aliriz cunku biz bunu hak ediyoruz sanli Amigo Orhan'in veliahtlari olarak..
Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2008 saat 19:57
  Sn başkan  
  Muttalıp gelişmeye açık bir alan ise ve burayı beğeniyorsanız TOKİ size  ev yapsın gidin orada oturun. Giderken Başkent Fenerbahçeliler Derneği üyesinide yanınızda götürmeyi unutmayın.
  Bu yönetim yanlış yoldadır ve  kendisini bitirmiştir.
kalender
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 17:05
Tribünlerimizin böyle olması dileğiyle...

http://img246.imageshack.us/img246/5638/fckew3.jpg
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 17:26
böyle olursa süper olur çok güzl bir görüntüü olurduu umarım böylee bir stad yaparlar
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 18:20
:D bunlar bağırmasını bilmiyor böyle bi atmosferde bizi düşünemiyorum heralde hakemin kulakları duymaz olur maç sonu 
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 19:31
eğer sadece "futbol"stadı yapılrısa atmosfer yaratılır..tribünler sahaya yakın olacak,koşu pisti falan olmayacak,ve kesinlikle 25 binden fazla kapasitesi olmayaca..her hafta full çakar her hafta ambians olur..ama kalkıp 35 kişilik stad yaparsan her maç dolmayacağı gibi,atmoferde sıfır olur..üstelik sahaya uzak tribünler,futboldan başka her spora müsait bir stad,ve böyle bir stadın mutalıpta olması ,nsana taraftarlık namına hiç bir heyecan vermez..heycan yoksa zaten hiç bişey de yok demektir..
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 20:43

35 bin kişilik stad dolar eskişehirde
    5 ytl biletler nüfus 1milyon kesin dolar
    2010 dan önce stad bitmez
    bugünkü duruma bakarak stad dolmaz diyenleri
    anlamak güç
    ingiltere almanya liglerine bakın full stadlar
    eskişehirde futbola ilgi fazla o nedenle stad dolar uygun fiyat politikası
    ve modern stad olursa tuvaletler giriş cıkış otopark ulaşım sorunları olmazsa
    zor değil bunları yapmak güçlü yönetim iyi idare ile mümkün

Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 22:20
YHA BU STADIN projesi nerde yhani stad nasıl olacak sadece futbol amaçlı mı yoksa olimpiyat stadı gibi mi nasıl olacak bunlaa bi açıklık getirilmeli ve ulaşım nası sağlanacak stad nasıl full çekecek otopark nasıl olacak bunlar açıklanmalı yönetim açıklayın herşeyi bizde tamam yapın mutalıp a stad diyelim
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2008 saat 22:34
stadın yerinde kalmamasının tek nedeni finansman.
onunda tek çözümü var. kapalının arkasındaki araziyi stadı yapacak olana vereceksiniz. hem kapalıyı büyütecek ve araziyide istediği gibi kullanacak.gerekli iyileştirme ve ilaveleri yapacak. başka hiç kimse buraya para harcamaz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır