eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 21:13
Sevgili Yasinim...
Kaybedilen gencecik bir canın ardından sağduyu ve erdem sahibi Örnek Taraftar Oluşumumuzun rahmetli Özgür'ü anmak ve futbolda şiddete karşı durmak amacıyla yaptırmayı düşündüğü pankarta karınca kararınca 40 YTL destek olmak isterim.  Özelden İşbankası'na ait bir hesap numarası verirsen sevinirim; sağlıcakla...
EStanbul'dan Ö.T.O'ya sevgilerWink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 21:24
elin bir semt takimi, bizim eski bir rakibimiz 2B de oynarken bile uefa kriterlerine uygun bir stad insaa ediyor hem de yerinde modernize edeiliyor biz hala haykira haykira bagiriyoruz stat stat diye yok boyle birsey su foto ya bakin ilk etap bitmis ikincai etapa gecilecekmis Unye sehir stadinda dort tarafi tribunlu pistsiz tam bir futbol mabedi oluyor.. sayfaya tiklayin sayfanin en altina bakin icim gitti yaaaaaaaa..ConfusedConfusedConfused

Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 21:34
stad dediğin öyle olur işte..
tam bir"FUTBOL"stadı..
öyle 20-25 bin kişilik olmasına da gerek yok,10 bin kişilik bile olsa yeri göğü yıkar,rakip helva olur o stadda..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 21:45

Uygar Bey hakikaten hayran kaldım ve kıskandım doğrusu.Herhalde Başkanımızın tabiriyle''Uyuyan dev uyandı''ama ne yazıkki yönetim hala uyuyor.Birileri bakalım onları ne zaman tatlı rüyalarından uyandıracak.Confused

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 22:02
Şekli kadar işlevi de çok önemli . İçinde restorantlar bulunan , altında mağazalar , marketler , otopark , yanında otel olan , içinde eğlence merkezleri bulunan ve bu seyede klübe milyonlarca dolar gelir getirip kişilere muhtaç olmaktan kurtaracak zirveye oynamamız için gerekli maddi güce kavuşturacak bir stad gerekli bize . Bu da ancak stadın mevcut yerinde modernize edilmesi ile olacaktır . Muttalıp'a süper stad yapsalar bile sıcak bakmıyorum çünkü klübe kalıcı gelir yaratılmaz ben şeklinden çok işin bu tarafındayım .
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 22:10
bence stadımızın en azından açık tribünün kapatılması ve kale arkası tribünü yapılması konuları çok önemli . utanır olduk . gerekli baskıyı yaratamıyoruzz.

ama biz taraftar olarak yönetim üzerinde bu konuda gerekli baskıyı yaratamıyoruzki . her maçın başında bu konuda tezahüratlar yapsa . bıktırana kadar bağırsak bu konuda . neden düşünmez tribün lideri denilen arkadaşlar bunu ?
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 23:20
Sahin bey hayran kalmamak elde degilki... adamlarin eti ne butu ne yaa? oyle bi sinirlendim ki...
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 23:23
valla gidisimiz hayr-i alamet degil arkadaslar.. tribunlerimiz bitti para yok mac kazanamiyoruz kendi sahamizda dahil.. elimizde sadece bos vaatler var benim dusuncem bu sene gene o kotu asya ligindeyiz.. Ankaragucu macindan beri kendimi toplayamadim inanirmisiniz? lutfen beni yanlis anlamayin.. kotu dusuncelrimi kafamdan atamiyorum birde ustune ustluk Hodri Meydan'in yorumlarini okuyunca sitelerinde iyiiice tirlattim gibi ALINTI: Eses in isi buraya kadarmis gordugunuz gibi takim gibi takim dedigimiz cincon macindan sonra FOS cikti, bu sene nasil dusuyorlar bakin da gorun. Confused
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 23:39
Alıntı yapılan dewareliefde

valla gidisimiz hayr-i alamet degil arkadaslar.. tribunlerimiz bitti para yok mac kazanamiyoruz kendi sahamizda dahil.. elimizde sadece bos vaatler var benim dusuncem bu sene gene o kotu asya ligindeyiz.. Ankaragucu macindan beri kendimi toplayamadim inanirmisiniz? lutfen beni yanlis anlamayin.. kotu dusuncelrimi kafamdan atamiyorum birde ustune ustluk Hodri Meydan'in yorumlarini okuyunca sitelerinde iyiiice tirlattim gibi ALINTI: Eses in isi buraya kadarmis gordugunuz gibi takim gibi takim dedigimiz cincon macindan sonra FOS cikti, bu sene nasil dusuyorlar bakin da gorun. Confused

boşver sen başka sitelerde yazılanları..
ankaragücünü onu bunu yensek zaten şampiyonluğa oynarız:)
bizim hedefimiz ligte kalmak..daha bu gibi çoook mağlubiyetler alacağız,belki bjk yenilicez,belki gelicez denizliye puan vericez ama öylede böylede ligte kalıcaz..13'üncü 14üncü olsun hiç önemli değil.ligte kalsın yeter bu takım..
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2008 saat 23:47
Eskan çok haklısın. Lig başlamadan herkes ligde kalalım yeter diyorduk. Gese Febe macındna sonra ilk 5 hesapları yapıldı ayaklarımız yerden kesildi önce Melih apcanın Ankarası sonra Ankaragücü bizi kendimize getirdi. Her zaman diyorum  Ben bu takıma güveniyorum. 13-14. bitirelimde Ligde kalalım yeter..
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır