eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:32

anliyorum.. ve suan hak veriyorum kusuruma bakmayin. Ama guzel olurdu boyle bir stad neyse..

Konuyla cok ilgisiz ama size birsey gostermek istiyorum baska bir konuyu bulamadim bu gosterecegim fotografla ilgili dusunsenize Benfica taraftarinin mactan once rakibi korkutmak icin yaptigi bir sov bu keske biz boyle birsey yapabilsek olasi yeni stadyumumuzda..

http://666kb.com/i/ar0oa7ocbxmbyjmzs.jpg

Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:46
benficalılar güzel şov yapmışlar.bunu nasıl yaptılar biz daha alasını yaparızda insanların çabasından çok teknolojik bir olay gibi geldi bana.
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 18:48

haklisin biz sovumuzu yaptikca onlar susuyorlar bir kere de desinler ya ar\kadaslar biz sov dusunuyoruz ama yardimci olurmusunuz falan... nerdeee

Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2008 saat 19:29
Alıntı yapılan kiraz26

Alıntı yapılan dayz26

ben böyle bir yönetim görmedim valla ne aç gözlü insanlarmış kendi kafalarına göre iş yapıyorlar ,bizi takan yok hiç.Ayıp ya bunlar para için hatıralarla dolu ,anılarla dolu,ne zaferler ile dolu olan stadımızı çıkarları için yıkacaklar,şehirle alakası olmayan yere stad yapacaklar.Bu yönetim değer nedir,taraftar nedir ,mazi nedir bilmiyor.zaten başkan ve rıza zeydan yönetiyor klubü geri kalanlar konu mankeni...

12 yıldan beri ligde yoktuk... Ne zaferinden bahsediyorsunuz...
Bak baklım en son kupayı ne zaman almışız...
Karşı çıkalımda ne olursa olsun...
Kolaysa sen gel başkan ol...
Klavye şövalyeleri...
bu kulübe başkan olmak ayrıcalıktır bunu hiçbirzaman unutma

ama benim paramla tarafatarın parasıyla bu kulübü yönetme  icraat yap kaynak yarat çözüm üret 5 yaşındaki çocuktan para isteme onun hayalleriyle oynama

daha öncede yazıldı çizildi bende anlatmayacaktım ama klavye şövalyeleri demişsin ya yazayım dedim

yaşları 5 ile 9 arasında değişen 4 erkek 2 kız yeğenime ESES sevgisini aşılamak için onları  maça götürmeye karar verdim veyeğenlermin futbolla işi olmayan babalarına zorla yalvar yakar forma aldırttım ve maç sabahı arabayla hepsini evlerinden aldım arkadaşlarımın yanlarında birer kişi sokarız diye ama gel gelelim evdeki hesap stada uymadı ve ogün arkaşlarımın maddi  yardımıyla sırf bu çocuklar üzülmesin ESES e küfür etmesinler diye bilet aldım stada soktum ama belkide son oldu bu çocukları bir daha stada götüremeyeceğim

evet başkan olmak kolay değildir ama çözüm yolu bulmak başkalrından fikir almak ayıpta değildir değilmi
burada defalarca yazıldı çizildi bilet fiyatları konusunda birçok çözüm yolları üretildi bunları tekrar yazıp çizmeye gerek yok başkana yakın biriysen bilet fiyatları konusunda foruma girip burada yazılanları okumasını söyleyebilirsin
çünkü ondan sonra gelecek başkanlarada seyirci değil taraftar bulsun bulsunlarki kulüp maddi açıdan zor durumda kalınca onlarda bilet fiyatlarını 50 ytl yada 25 ytl neyse yapabilsinler

tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 02:04
bu taraftar yöntimi veya tokiyi fikrinden vazgeçirtemez geçmiş olsun.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 02:33
bu tarftar altı üstü sıradan bir yöneticiyi bile gönderemedi.. kaldıki bu çapta büyük bi akıntının önünde set bile olamaz..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 21:35
   Muttalıpa stad yapılırsa 3.000 tanesi her hafta maça gelen kemikleşmiş taraftar olmak üzere  ortalama 5.000 seyirciyle oynarız.
   33.000 kişilik stad ne işe yarayacak bilemiyorum. ?
kalender
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 00:43
Gündem değişikliği olmasın da ÖTO olarak Karşıyaka'lı taraftar Özgür için bir pankart yapmalıyız diye düşünüyorum...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 02:24
hersey yazıldı cizildi cogumuzda kendimize gore haklıyız ama bu takıma baskan olmak oyle kolay bi is degil nekadar sevmesekte fb nin baskanı bizim stad tan biraz daha iyi olan s.saracoglu stadyumunu avrupai bi hale soktu hemde oyle cok uzun bi surede degil daha onceleri bi arkadasımız ustun koru bi hesapla yeni bi stadın maliyetinin parca parca yapılan bi stadın maliyetinden nerdeyse 2 kat fazla oldugunu gostermisti bende o dusuncedeyim bizim kale arkalarımız yok kale dıreginin 2 metre gerisine yaparsın bi set baslarsın insaata iki kale arkasının yapılmasını simdi baslansan bi dahaki sezona yetisir daha sora sırayla acık ve kapalı türbün yapılsa iki seneden az bi zamanda super bi stada kavusuruz diceksiniz bunlar sıcak parayla olur haklısınız ama BÜYÜK BASKAN da olmak oyle kolay bisey degil...
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2008 saat 20:50
Alıntı yapılan es_emre26

Gündem değişikliği olmasın da ÖTO olarak Karşıyaka'lı taraftar Özgür için bir pankart yapmalıyız diye düşünüyorum...

emre,bana sorarsan yaptırılmalı
ama,
önemli olan 3 kuruşluk pankart asıp taktir toplamak değil..önemli olan tüm ksk lileri özgür gibi görmek,tüm sakaryalıları aykut gibi görmek..ana avrat sövdüğümüz insanlar şimdi toprağın altındalar.bu ölümlü dünyada yarın bizler de toprak olacağız..
mesela 98'de sakarya yükselme maçlarına eskişehire geldiğinde,final maçında açığın yüzde 80'inini doldurmuştu..hep şunu düşünürüm,1 sene sonra yani 99 depreminde acaba sakaryada göçük altında kalıp ölenlerin arasından kimbilir kaçtanesi vardı stadımızda??..
taraftarlığın gerekliliklerini yerine getirmeyi öğrendiğimiz zaman,her hafta rakip taraftarlara verdiğimiz çiçeğinde,özgür için asılan pankartında anlamı olacak..
bu pankart ile ilgili bir topic açılmış zaten.bu pankartın yaptırılmasını gerçekten isteyen hatta pankartın tasarımı konusunda fikir veren arkadaşlar var..pankart en fazla 80-100 lira tutacaktır,(8-10 kişi bir araya gelse 10 ytlverse yaptırılır!..yanlışmıyım??)
o konuya mesaj yazan arkadaşların sanal kişilik olmadığını umuyor,ve bu parayı aralarında toplayacağını düşünüyorum..

bu arada konuyu,
"stadımız yerinde kalıp,modernize edilmeli" şeklinde değiştirdim..
millet bizi istemezükçü sanmasın:)
isteriz istemesinede,
9 kulvarlı koşu pisti olacaksa,saha ile tribün arası 30 metre olacaksa,hele birde mutalıba yapılcaksa,vallahi hiç yapılmasın..
değil mutalıp,benim evin arkasına yapsalar istemem öyle stad...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır