eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Online Durum: Offline
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 22:27
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan metinyalin

Alıntı yapılan SRKN

büyük bi aksilik olmazsa aranızdayım...
Serkanım nerelerdesin yahu sen?

Dostum evlilik aşkı öldürdü :D
Evde net olmayınca eskisi gibi yazamıyorum birazda yazmıyorum ;)
Görüşmek üzere.
Mesaj alındı tamamLOL
Bu mesaj vesilesi ile Ö.T.O'daki arkadaşlarıma başarılar dilerim...
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2008 saat 22:21

toplantımıza katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim.ayrıca toplantımıza ilk kez katılan arkadaşlarımada geldikleri için bir kez daha teşekkürler..

toplantımızda,bayan taraftarlarımızın maçlara katılımını arttırabilecek faaliyetler üzerinde durduk..bununla ilgili somut projeler üzerinde duruyoruz.ancak şu an için eylem aşamasında değiliz..ilerleyen zamanlarda bu yöndeki çalışmlarımıza hız vereceğiz..forum içinde de,bu konuda destek verebilecek herkezi yanımızda görmek isteriz..
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2008 saat 22:38
Sanalda kalmadığı için bu şekilde yapılan yüzyüze görüşmeler buradaki yüzlerce sayfaya bence bedel....
Yine faydalı bi toplantı oldu,tartıştık yeni fikirler ortaya attık,böyle böyle elimizden geldiğince birşeyler yapabileceğime inancım sozsuz.
Toplantıya iştirak eden arkadaşlara teşekkür ederim.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2008 saat 01:52

Merhaba arkadaşlar çalışmalarınızı takdirle izliyor ve sizi canı gönülden destekliyorum.Sizlerle gurur duyuyorum gerçekten bu gibi çalışmaların artmasını ümit ediyorum camiamızda.Ben de size katılmak ve bi nebze faydam olursa çok memnun olurum bana yardımcı olursanız sevinirim.ilginize teşekkürlerSmile
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2008 saat 10:05
sevgili yiğit,yapacağımız toplantıların günü ve saatini 3-4 gün önceden buradan duyuruyoruz.toplantılarımıza katılıp,üzerinde durduğumuz çalışmalarda bizlere destek olabilirsin..ayrıca bilinçli taraftar oluşturmaya yönelik daha farklı projeler üretip,fikirlerini bizlerle paylaşabilirsin.hassasiyetin için teşekkürler..
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2008 saat 10:19
bu toplantıyı kaçırdım inş. bundan sonrakilere katılmak istiyorum.mutlaka faydalı bir şeyler ortaya çıkacaktır.bencede artık bazı kalıpların değişim zamanı geldi. başarılar diliyorum.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 14:37

bilindiği gibi,eskişehirin daha modern ve daha büyük kapasiteli bir stadyuma ihtiyacı var. .ancak yapılacak yer olarak düşünülen muttalip'in gelişmeye hiçbir şekilde müsait bir bölge olmadığı gibi bu önemli meselenin,taraftarımızın geleceğini bire bir etkileyeceğini düşünüyoruz..tamam daha modern ve güzel bir stad istiyoruz ama,yenikent asaş stadı gibi yada istanbul olimipiyat stadı gibi ucube bir yere stad yapılmasını istemiyoruz..kim hangi kriterlere göre ve nasıl bir yer seçimi ile bunu hayata geçirmeye çalışıyor,bunu bile bilmiyoruz..birileri buradan trilyonluk olacak,kapalı kapılar arkasında kamuya hiçbirşey yansıtmadan ve bu kulübün gerçek sahibi taraftara danışmadan stad yapacak..o kadar uzun boylu değil..taraftar olarak bizde tek ses tek nefes olmalı ve gereken ne varsa ortak hareket ederek yapmalıyız..

Ö.T.O,dernek başkanlarını ve tribün gurubu liderlerini bir araya getirerek bu konu hakkında nasıl bir tutum sergilenmesi gerektiğini tartışacak..
cuma günü saat 20:00 de palmiye cafede toplantı yapacağız..
toplantıya,bu mesele ile ilgili sorumluluk hissi taşıyan herkez katılabilir.. 
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 14:47
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 15:04
Alıntı yapılan eskan

bilindiği gibi,eskişehirin daha modern ve daha büyük kapasiteli bir stadyuma ihtiyacı var. .ancak yapılacak yer olarak düşünülen muttalip'in gelişmeye hiçbir şekilde müsait bir bölge olmadığı gibi bu önemli meselenin,taraftarımızın geleceğini bire bir etkileyeceğini düşünüyoruz..tamam daha modern ve güzel bir stad istiyoruz ama,yenikent asaş stadı gibi yada istanbul olimipiyat stadı gibi ucube bir yere stad yapılmasını istemiyoruz..kim hangi kriterlere göre ve nasıl bir yer seçimi ile bunu hayata geçirmeye çalışıyor,bunu bile bilmiyoruz..birileri buradan trilyonluk olacak,kapalı kapılar arkasında kamuya hiçbirşey yansıtmadan ve bu kulübün gerçek sahibi taraftara danışmadan stad yapacak..o kadar uzun boylu değil..taraftar olarak bizde tek ses tek nefes olmalı ve gereken ne varsa ortak hareket ederek yapmalıyız..

Ö.T.O,dernek başkanlarını ve tribün gurubu liderlerini bir araya getirerek bu konu hakkında nasıl bir tutum sergilenmesi gerektiğini tartışacak..
cuma günü saat 20:00 de palmiye cafede toplantı yapacağız..
toplantıya,bu mesele ile ilgili sorumluluk hissi taşıyan herkez katılabilir.. 

İşte ö.t.o budur...Sonunda adım atıldı bizlere de destek vermek düşer...Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 15:21
Sitede sayfalar dolusu atıp tutan.Yok öyle değil böyle olsun ; hayır bize ne yararı var şöyle olsun diyen bütün ÖRNEK TARAFTARLARIN katılması gereken bir toplantı.
Allahtan bir sorun çıkmaz ise bende ordayım ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır