eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 13:38
Alıntı yapılan gakkos26

müjdat bey yukarıda yazdıklarınız sadece bir durum tespiti ise sorun yok. ama yapılanları destekleyici bir anlamda içeriyorsa, ki her kulüp yapıyor ifadesinden ben bunu hissettim, çok yazık. vergi kaçrımak suçtur ve yasalara aykırı bir davranıştır. herkes ödeme gücü ile doğru orantılı vergisini vermek zorundadır. böyle bir olayı herkes yapıyor, Eskişehirspor'da yapsın mantığı ile konuya yaklaşmak daha büyük suçtur. bizim kulüp ve taraftar olarak her alanda örnek olmamız gerektiğini düşünüyor ve "Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır" diyorum.

Etik olmadığını belirtmişim başka birşeye gerek var mı?
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 13:53
Bunların hepsini geçtik. Yönetim tarafından biletsiz girdi olarak gösterilen yaklaşık 10 bin kişi için Federasyon tarafından sadece 5000 ytl ceza mı veriliyor. Çok komik bir durum İnsanı Vergi Kaçakçılığına teşvik ediyorlar.
Yukarı
yeşiltepeli11 Liste gör
Yazar

Numan
Yer: Turkey
  Alıntı yeşiltepeli11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 14:13
            küfür yüzünden çok ceza yiyeceğiz, belli oldu. geçen yıl küfüre hayır kampanyası yapılmıştı, etkili olmuştu. buyıl da bu kampanyayı başlatabiliriz
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 14:15
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Bunların hepsini geçtik. Yönetim tarafından biletsiz girdi olarak gösterilen yaklaşık 10 bin kişi için Federasyon tarafından sadece 5000 ytl ceza mı veriliyor. Çok komik bir durum İnsanı Vergi Kaçakçılığına teşvik ediyorlar.
eeee ne yaparsın artan paralarlada edilen küfürlerin cezası olan 50 bin YTL. ödenecek.Esas komik olan küfürden ceza geldiğini bile bile küfür etmemiz.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:30
Aynı şeyi düşünüyorum.
Eğer bu 4 fotoğraf için ceza geldiyse yine gelsin.
Şeffaflaşacağız deyip şeffaflaşamazsak birileri bizi ceza ile şeffaflaştırır.
Sonunda Eskişehirspor kazanacaksa, kurumsallaşıp, şeffaflaşacaksa cezaya da varız.
Bütün gayretimiz Eskişehirspor ve onun yüce idealleri...
Yönetim yanlışı varsa onu da ortaya koyacağız. Her türlü.
Kralın çıplaklığını, sesimiz kısılana kadar bağıralım.
Burası Hacıağaspor değil, Eskişehirspor.

Alıntı yapılan ccigarr

Alıntı yapılan wolfalone38

eeee hadi 50 ytl ye küfür ederim diyen arkadaşlar sokun bakalım elinizi cebinize.....AMA SUÇ FEDERASYONDA DEĞİL..4 kişiyi görüntüleyip bak bunlar bedavacı derseniz kendi kendimizi deşifre ederseniz olacagı bu ..ve merdivenlerdede kimse yoktu....BENCE
1-küfürden aldğımız ceza dogru
2- 4 kişinin fotografını yayınlayıp bedavacı diye foruma koyan arkadasın yüzünden bedavaya ceza aldık..
3-merdivenlerde kimse yoktu onuda fenere boyun eğmediğimiz için federasyon kafasına göre ceza verdi.

yani tek küfürden 50.000 ytl ceza almalıydık.

Hırsızın hiç mi suçu yok buraya fotoğrafı koyan arkadaşı suçlamaya ne hakkınız var sokmasınlar bedavaya hırsızları şerefsizleri bu cezada gelmezdi. Yönetim adam gibi davransın maçlarda 2000 e yakın görevli polis var onların yakınlarını almasın stada sözde polislerimiz hırsızlığı önler değil mi? Bizim polisimiz kendisi beleşe adam sokuyo çanak tutuyor.
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:35

eeee hadi 50 ytl ye küfür ederim diyen arkadaşlar sokun bakalım elinizi cebinize.....AMA SUÇ FEDERASYONDA DEĞİL..4 kişiyi görüntüleyip bak bunlar bedavacı derseniz kendi kendimizi deşifre ederseniz olacagı bu ..ve merdivenlerdede kimse yoktu....BENCE
2- 4 kişinin fotografını yayınlayıp bedavacı diye foruma koyan arkadasın yüzünden bedavaya ceza aldık..
3-merdivenlerde kimse yoktu onuda fenere boyun eğmediğimiz için federasyon kafasına göre ceza verdi.

Nasıl kimse yoktu dostum merdivenlerde ben başka maçtamıydım acaba Smile Fener taraftarına yakın bölümdeydim açıkta merdiven çakılıydı hatta yetmiyodu bile önümüzdeki sıkışık insanlarda cabası bi ara kavga çıkıyodu güvenlikler merdiveni boşaltmaya çalışınca onlarda korkup vazgeçtilerSmile
  Ayrıca verilen rakamlarla stadtaki seyirciye bakınca kör hasan bile anlar bilet sayısının vergiden kaçmak için az söylendiğini Smiledeşifreye gerek yok beleşçiler çok azdı zaten onlara da yazık saatlerce uğraşıyolar beleş nasıl gireriz diye çok kovalan oluyor girişlerde

Küfürü de ettik sağır sultan bile duydu hatta lig tv sesini kısmış stadın duyulmasın diye Smile

es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:37
Alıntı yapılan remmer

Aynı şeyi düşünüyorum.
Eğer bu 4 fotoğraf için ceza geldiyse yine gelsin.
Şeffaflaşacağız deyip şeffaflaşamazsak birileri bizi ceza ile şeffaflaştırır.
Sonunda Eskişehirspor kazanacaksa, kurumsallaşıp, şeffaflaşacaksa cezaya da varız.
Bütün gayretimiz Eskişehirspor ve onun yüce idealleri...
Yönetim yanlışı varsa onu da ortaya koyacağız. Her türlü.
Kralın çıplaklığını, sesimiz kısılana kadar bağıralım.
Burası Hacıağaspor değil, Eskişehirspor.

Alıntı yapılan ccigarr

Hırsızın hiç mi suçu yok buraya fotoğrafı koyan arkadaşı suçlamaya ne hakkınız var sokmasınlar bedavaya hırsızları şerefsizleri bu cezada gelmezdi. Yönetim adam gibi davransın maçlarda 2000 e yakın görevli polis var onların yakınlarını almasın stada sözde polislerimiz hırsızlığı önler değil mi? Bizim polisimiz kendisi beleşe adam sokuyo çanak tutuyor.

Helal olsun arkadaşım katılıyorum sana yüzde yüz burası hacıağaspor değil eskişehirspor !
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:42

Küfür konusunda gelişme kaydedemiyoruz bir türlü. Tamam hakem çok kötü yönetim gösterdi, tepki gösterilip daha da ileri gitmemesi sağlanmalıydı ama bu küfür edilmeden de yapılabilirdi. "Aziz'in Uşağı İ.. Hakemler" demek yerine "Bir hakem bu kadar çapsız olamaz" "Kuddusi yarın gözlükçüye git" " Tetikçi Hakem" "Erman Hocam buna hakemlik öğret" "Kuddusi akşama Erman'ı dinle" Hakem şaşırma, sabrımızı taşırma" "Acemi Hakem" "Hakem gol gol gol"  gibi psikolojik olarak daha fazla baskı altına alınabilecek, daha fazla kendisini toparlamasını sağlayacak bir sürü tezahürat üretilebilir.

Bir de grupların çok gereksiz tezahüratları var. "Saldırın durmadan, bu taraftar arkanızda her zaman, ESES'e rahat yok, x'in p. koymadan" "Haydi haydi haydi Allah aşkına x'in p. dönsün şaşkına" gibi. Bunları da küfür etmeden söylemek mümkün. "Saldırın durmadan, bu taraftar arkanızda her zaman, ESES'e rahat yok, Atatürk'te x'e koymadan" deplasmanda isek 'deplasmanda x'e koymadan" gibi. "Haydi haydi haydi Allah aşkına, saldır Eskişehirim forma aşkına" gibi. Fener maçında küfürden yediğimiz cezanın yarısı hakem yüzünden ise diğer yarısı Fener'e ettiğimiz küfürlerdir.

Bu cümlelere yüzde yüz katılıyorum teşekkür ediyorum umarım değişiriz!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 16:17
Kimseyi kandırmayalım.Aldığımız cezaların tümünü hak ettik.İşallah bundan sonra aklımızı başımıza alırda ceza almayız.Külübünün ceza almasına sebep olanların bilet fiyatlarından şikayetede hakkı yoktur.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 16:26
açıkcası bu aldığımız ceza için belkide ilk kez üzülmedim,
 aksine içimden bu paragöz yönetim için oh ta çekmedim değil, paragöz olayındada işine geldiği yerde paragöz sıradan taraftarı yolunacak kaz gibi görüp gençleri ve çocukları trübün dısında bırakarak tirübün gücümüzü azaltan(adamların bu uımrunda değil çünkü) diğer taraftan binlerce bedavacıya göz yuman yönetime kapak olsun bu ceza.. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır