eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

25 Yılın Efsane 11'i

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 25 Yılın Efsane 11'i
    Tarih: 05/Kas/2008 saat 09:58
"25 YILIN EFSANE 11"i' yarışması başladı!

Hürriyet Spor Gazetesi, Efes Pilsen sponsorluğunda "25 Yılın Efsane 11"i'ini siz okurlara seçtiriyor.

Hürriyet Spor Gazetesi, Efes Pilsen sponsorluğunda son 25 yılda forma giymiş (en son 1983-84 futbol sezonunda oynamış olan) yerli futbolculardan oluşacak en iyi 11’i siz okurların oylarıyla belirliyor.

Yarışmaya katılmak için tüm yapmanız gereken, 4 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında her gün hurriyet.com.tr’den ya da D-Smart 77. kanaldan, her Salı günü Hürriyet Spor Gazetesi’nden futbolcuları inceleyerek oylamak.

'25 Yılın Efsane 11'ini belirlerken oyuncuların seçimini 4-4-2 sistemine (kaleci, sağ bek, sol bek, 2 stoper, ön libero, vb.) göre yapmanız ve böylece her mevki için 1 aday futbolcu seçip 'Efsane 11'inizi tamamlamanız gerekmektedir.

Oylarınızın geçerli olabilmesi için 4 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında www.hurriyet.com.tr'ye girip, yukarıda belirtildiği şekilde 11 futbolcu adayınızı seçmeniz ve ad-soyad, yaş, adres, cep telefonu bilgilerinizi yazıp oylamaya katılmanız gerekmektedir. Ya da D-Smart 77. kanaldan 11 futbolcuyu seçtikten sonra size ekran üzerinden verilecek kod numarasını cep telefonunuzdan '1020'ye kısa mesaj olarak yollamanız yeterlidir.

Oylamaya katılanlar arasında Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek 100 kişi,D-Smart Uyumlu Next uydu alıcısını veya (eğer kazanan kişinin D-Smart'ı zaten varsa kendi tercihine göre) aynı değerdeki 1 yıllık 'D-Smart extra hizmet paketi'ni armağan olarak kazanabilecektir.

RIZA HOCAMIZDA EFSANE 11 ADAY LİSTESİNDE SAĞ ORTA SAHA MEVKİİNDE YER ALMAKTADIR.. HOCAMIZA SEVGİMİZİ VE DESTEĞİMİZİ OYLARIMIZLA GÖSTERELİM...

Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:10
evet rıza hocamıza destek olalım arkadaşlar ben mesaj gönderdim.tüm herkes rıza hocaya destek olsun !!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:27

rıza hocayı seçtim hayırlısı olsun

Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 15:44
rıza hocaya destek vermek lazım. geçmişte milli takımımızda yaptıkları ve ağırbaşlılığı ile damgasını vurmuştur Türk futboluna.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 17:24
Alıntı yapılan darknESS

rıza hocaya destek vermek lazım. geçmişte milli takımımızda yaptıkları ve ağırbaşlılığı ile damgasını vurmuştur Türk futboluna.

İstikrar ve kazandığı kariyer açısından Rıza hoca zaten o bölgenin tek adamıdır ve benim için değil 25 yılın,asrın 11'indedir...
Fakat o bölgeye bakarsan Rıza Hocanın kariyeri ve oynadığı maç sayısının yarısını oynamamış ve yakalamamış Rıdvan DİLMEN beyefendiyi koymuşlar...

Evet çok iyi futbolcu olabilirdi Rıdvan ama bu tür seçimlerde kariyer ön planda olmalıdır...

Birde bu 11 e adayları kimler seçmişse şöyle bakıyorum Arda,Servet gibi futbolcular neden buralarda olurlar anlamış değilim...Henüz çok ama çok erken verilmiş karar diye düşünüyorum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır