eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 23:44
Kulüp yönetimi ve sözde taraftarlar derneği zamanında Guddusi ile ilgili endişelerini adam gibi tüm memlekete ilan etmezse işte sonuç bu olur.Ancak taraftara sallamayı bilirler.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 23:53
Kulüp yönetimi ve sözde taraftarlar derneği zamanında Guddusi ile ilgili endişelerini adam gibi tüm memlekete ilan etmezse işte sonuç bu olur.Ancak taraftara sallamayı bilirler

hay ağzına sağlık bee ben bunu maçtan günler önce yazdım ama bizim sözde uyanık yönetim veya basındaki sesimiz her nedense ufacık bir açıklama bile yapmadı .bu kuddusi yarın birgün çıkar birdaha katlederse kimse şaşırmasın  bizde bu vurdumduymazlık varken daha çok oyun oynarlar bize
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 23:54
ya hadi küfürü anladık merdiven boşluklarına aboneyiz zaten de biletsiz seyircinin sebebi kimse bu bulunsun !! küfür etmemize neden olan şeyinde sebebi bulunmalı !
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:09
sürekli aynı cezalardan dolayı yüklü miktarda para ödüyoruz ve milyonlarca lire çöpe gidiyo ve yönetimde bunun acısını taraftardan çıkartıyo tabi. merdiven boşlukları sorunu üzerine gidilse çok rahat halledilir. biletsiz seyirci olayında ise yönetim gözyummasa fazladan erkek sinek bile girmez stada
AMAAAA.... küfür olayını sittinsene çözemeyiz. taraftarı olmayan ya da 200-300 kişilik bi gruba bile maç esnasında önde olmamıza rağmen küfür ediyoruz. ne gerek var ?
geçen seneki istanbulspor maçını sölemiyorum bile Ouch
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:28
Aslinda taraftarimizi kiskirtan kuddusi. Maci esesimizin aleyhine kararlar vermese kufurler olmazdi. KUDDISI Cezamizin Yarisini ODE. Usteki arkadasimizin dedigi gibi o bedava sokan adam kimse oda odemeli.
ANTI BIZANS
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:36

ben anlamıyom ya nasıl biletsiz seyirci girer hiçmi kontrol etmiyolar yaa...

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 00:45
Yazık günah şu yediğimiz cezalara!

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:12
bu yenilen cezada tamam hepimiz suçluyuz ama giren golü saymayan hakemin kuddusinin nasıl cezalandıralacağınıda seyredip göreceğiz ya sayın tff HIRSIZIN HİÇ Mİ GÜNAHI YOK???
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:23

MADDE 40 – SAHA OLAYLARI

(1) Stadyumlarda düzen veya disiplinin ya da müsabakann olaDan akE içinde oynanmasnn

veya güvenliDinin saDlanmasna iliEkin kurallar bireysel veya toplu bir biçimde ihlal eden

kiEiler, iki aydan iki yla kadar müsabakalardan men veya süreli hak mahrumiyeti cezas ile

cezalandrlr.

(2) Seyircisi, mensuplar, futbolcular nedeni ile olaylardan sorumlu kulüplere, saha kapatma

cezas ile müsabakay seyircisiz oynama cezas ayr ayr veya birlikte verilebilir.

(3) Profesyonel futbol faaliyetlerine iliEkin saha olaylarnda, sorumlu kulüp hakknda, bu

cezalar ile birlikte ayrca para cezasna hükmedilebilir. Disiplin Kurulu, olayn aDrlDna

göre, saha kapatma ve seyircisiz oynama cezasn birlikte uygulayabileceDi gibi sorumlu

kulüp hakknda yalnzca para cezas vermekle de yetinebilir.

(4) Meydana gelen zarar sorumlulara tazmin ettirilir.

şimdi bu iki madde eminimki uygulanmayacak hiçbir feneyliye ceza gelmeyecek eminiz bundanda kardeşim 3.maddede olayın ağırlığına göre diyor yani benim anladığım yaklaşık 25 meşale yakmanın ve sahaya atmanın bedeli 12.500 ytl başka söylenecek ne varkiAngry

Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2008 saat 01:56
Ben kesin saha kapatma alırız diyordum ama 70.000 YTL gerçekten ağır bir bedel.
Merdiven boşluğunun doluluğundan gelen 10.000 YTL cezayı güvenlik görevlileri,biletsiz seyirciden gelen 5.000 YTL'lik cezayıda emniyet ödesin. Angry Yeter yahu her hafta her hafta aynı vakalardan gelen cezalardan bıktık.Mediven boşlukları ve bilet kontrol sistemi kimin sorumluluğundaysa bu cezalar o birimlere aittir.Süs olsun diyemi dikiliyorsunuz siz oralarda.Hoş biz nasıl olsa istediğimiz gibi at koştururuz diyorunuz,ben adamımı nasıl olsa içeriye bedava sokuyorum,para verip giren taraftar düşünsün mantığındasınız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır