eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 21:05
    Bana kalırsa her yazıyı kaale almayın.Yoksa herkese cevap vermeye kalkarsak işin içinden çıkamayız.Bozüyük'ten öte var mı???Bu bakımdan gülüp geçin.
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Yer: Turkey
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 21:15
Bozüyükspor eses e destek vermesin demedim, eses taraftarı neden bozüyük e destek veriyor demedim , Bozüyük ün başarısını en çok isteyen ve bu sezona kötü başlangıcına en çok üzülen ve şaşıranlardanım . bu tepkileri anlayamadım . hele o ağzını topla diyen arkadaş yazdıklarımın arasındaki hangi kelimeyi hakaret yada kötü söz algıladı anlayamadım .
tek söylemek istediğim şey şu. bize desteğe gelenler eses forması giysinde gelsin ve sadece eses i desteklesin.

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 21:32
Biz de Bozüyük'e gittiğimizde sıksık Eskişehirspor lehine bağırıyoruz...Anlamsız tartışmalara gerek yok...
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
  Alıntı es-es-turan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2008 saat 22:08
etle tırnaktır eses ve bozüyük...Uzatmayalım...
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 02:48
Alıntı yapılan microprocessor26

Bozüyükspor eses e destek vermesin demedim, eses taraftarı neden bozüyük e destek veriyor demedim , Bozüyük ün başarısını en çok isteyen ve bu sezona kötü başlangıcına en çok üzülen ve şaşıranlardanım . bu tepkileri anlayamadım . hele o ağzını topla diyen arkadaş yazdıklarımın arasındaki hangi kelimeyi hakaret yada kötü söz algıladı anlayamadım .
tek söylemek istediğim şey şu. bize desteğe gelenler eses forması giysinde gelsin ve sadece eses i desteklesin.

Yazdıklarınızı mantıkla baştan sona bir okusanız,bulacaksınızda neyse,Bize eskişehirden desteğe gelenler eskişehir atkı ve formalarınla geliyorlar geldikleri zaman ona ne diycez peki Tongue Hadi bende bundan sona eskişehire her geldiğimde en güzel ve en şekil bozüyükspor atkı,forma ve polarımı giyinip kuşanıp gelicem,Bir Allahın kuluda çıksın birşey desin hadi,ve çevremide eskişehire gidecek olduğumuz maçlarda özellikle lacivert-beyazlara bürünmeye ikna edip öyle gelicez Wink
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 03:31
Alıntı yapılan microprocessor26

bozüyükspora başarılar..................destekleyeceksen eses forması giyeceksin . eses in bulunduğu ligi kendine reklam aracı yapmayacaksın .
Sadece yaptığın iş bilmediğin içindir Nedim bey kardeşim,bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyorum.
Bozüyük ne Bursa'ya benzer,ne diğerlerine...
Bozüyük, EsEs için bölünmez bir bütündür,başkada birşey zaten denilemez.Asla...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 05:20

Bozüyük formasıyla gelmeseydik sen bozüyüklülerin geldigini nasıl anlayacaktın nedim abicim? 

Bide bursalılarda eskişehiri bank asyadayken desteklemeye geliyolardı? Bizim geldigimiz karşıyaka macına bile geldiler onlarada bizi desteklemeye gelicekseniz eses forması giyipte gelin dedinmi merak ediyorum?
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 05:42
Kardeşim et tırnaktan ayrılırmı,uzatma be o zaman....
O Kardeşde yanlışını anlamıştır muhakkak.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 08:32
Bozüyük toparlandı artık korkulu rüya görmek yok.
önce eses sonra eses
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2008 saat 09:22

Eskişehir=Bozuyuk Bozuyuk=Eskişehir  bu kadar basit herkes bitti şimdi bozuyukemi başladık .Artık bozuyukun şu alt sıralardan bi an evvel kurtulması lazım yakışmıyor oralara.

Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,393 saniyede hazırlanmıştır