eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 23:04
Biletsiz girişe bu kadar önlem alındığı halde nasıl oluyor anlamak güç.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 23:06
Alıntı yapılan sivri74

Biletsiz girişe bu kadar önlem alındığı halde nasıl oluyor anlamak güç.

Anlaşılmayacak bir durum yok...

''Kaçak Giriş'' isimli sinema filminin başrollerinde ''Polisler,Eşleri ve Dostları'' rol almaktadır...Smile
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 23:27

Biletsiz seyirci işinde tek sorun polisin aldığı eş dost değil. Satılan bilet sayısı da az gösteriliyor. Yıllardır bu böyle.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 00:17
Yönetim bunu alışkanlık haline getirdi.
Demek ki, verilen ceza elde edilen kardan üç-beş kuruş az.
Ee,bu yönetim para için biletleri 50 YTL yapıp taraftarı bile küstürüyorsa,
Her 15 günde bir " biletsiz seyirci" faslından ceza ödemek yüzlerini kızartmaz.

İnanın ben artık tek tükte olsa,"biletsiz seyirci" faslından ceza almadığımız haftalar ŞAŞIRIYORUM.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 00:22
Peki yönetim satılan bileti az bildiriyor,350.000 ytl hasılat elde ettik diyor 7 bin kişiden..
350.000 değilde 1 trilyon hasılat elde etmiş olalım.Bu bildirilmeyen paralara ne oluyor?ileride Eskişehirspor içinmi harcanacak,yoksa birilerinin cebine mi inecek?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
oldcity Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oldcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 01:59
Alıntı yapılan mehmet26eses

Peki yönetim satılan bileti az bildiriyor,350.000 ytl hasılat elde ettik diyor 7 bin kişiden..
350.000 değilde 1 trilyon hasılat elde etmiş olalım.Bu bildirilmeyen paralara ne oluyor?ileride Eskişehirspor içinmi harcanacak,yoksa birilerinin cebine mi inecek?

Yaklaşık 1 trilyon hasılat ...ver 7.500 ytl,yi kalanı yönetimin cebine,bakkal dükkanı gibi kulüb yönetiyorlar kim kaç lira aldı nereye verildi hepsi soru işareti???? Tek  gerçek olan hiçbir yöneticinin zararlı olamaması...Bari hasılatla açığın üstünü kapatacağız deselerde şu taraftarın gönlüne su serpseler,50 ytl veriyorum en azından bir amaç var açığın üstü kapanacak desin taraftar (bu da züğürt teselllisi işte)
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 02:22
maca ne kadar bedava gıren polıs yakın veya herneyse varsa allah hepsının coluk cocugundan cıkarsın ben aılemın rızkını kombıneye yatırayım onlar beles gırsın haram olsun onlara
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 05:03
hadi bakalım yönetim çocuklara koyduğun sert kuralları emniyetede göster. bende 3 kişinin gayet beleş girişine şahidim... polis teşkilatımı ödiyecek bu cezayı...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 07:57
Alıntı yapılan oldcity

Alıntı yapılan mehmet26eses

Yaklaşık 1 trilyon hasılat ...ver 7.500 ytl,yi kalanı yönetimin cebine,bakkal dükkanı gibi kulüb yönetiyorlar kim kaç lira aldı nereye verildi hepsi soru işareti???? Tek  gerçek olan hiçbir yöneticinin zararlı olamaması...Bari hasılatla açığın üstünü kapatacağız deselerde şu taraftarın gönlüne su serpseler,50 ytl veriyorum en azından bir amaç var açığın üstü kapanacak desin taraftar (bu da züğürt teselllisi işte)

Hasılatın harici federasyon havuzdan 1milyon dörtyüzelli bin YTL de geldi ondan bahseden hiç yok
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2008 saat 08:05
Tahkim Kurulu Kararları

7. Eskişehirspor Kulübünün ve Teknik Direktör Metin Diyadin'in Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından verilen 13.09.2008 tarih ve 2008/599/KT/556-223 sayılı kararına karşı birleştirilen E.2008/318 numaraya kayıtlı dosyasında duruşma açıldı. Metin Diyadin ve vekili Av. Mehmet Demir ile Eskişehir Kulübü'nü temsilen Av. Bora İmadoğlu'nun huzurda sözlü açıklamaları dinlendi. Beyanları tutanak altına alındı. Dosya heyetçe incelendi. Yapılan müzakereler sonucunda; Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararının teknik direktör Metin Diyadin'in taleplerine konu toplam alacağının net 140.000.-YTL olduğu şeklinde düzeltilerek onanmasına, tarafların sair tüm taleplerinin reddine,  (K.2008/355)

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır