eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 19:04
Alıntı yapılan omer-es-26

dikkat eden varmı bilmiyorum ötonun yaptırmış olduğu küfür karşıtı sloganları bazı kendini bilmezler yırtmış.

gs maçının bitiş düdüğünden sonra oldu .takım tribünlere doğru gelice taraftarlarımız tellere filan tırmandı..bilinçli olarak yapılan bişey değildi,sevinç ve coşkudan dolayı pankartlarda nasibini almış oldu..önemli değil tamir etmeye çalışırız..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 19:09
Alıntı yapılan omer-es-26

dikkat eden varmı bilmiyorum ötonun yaptırmış olduğu küfür karşıtı sloganları bazı kendini bilmezler yırtmış.

O pankartlar büyük ihtimal gs maçından sonra tellere yüklenme sonucu yırtılmıştır kasıt aranmamalıdır...Anderson bile tellere zıpladı o da yırtmış olabilir LOL
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 19:14
O zaman problem yok.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:14
img222/1980/bursasporaieksb0.jpg

maç öncesi bursaspor taraftarlarına tüm taraftarlarımız adına çiçek taktim edip başarılar diledik..hem bursasporluların hemde eskişehirsporluların örnek davranışları ve birbirlerine karşı sergiledikleri tavır çok güzeldi..dost olunmasın,biz kendimize dost aramıyoruz,ama düşmanda olunmamalı.sadece bursayla değil tabiki,hiçkimseyle..bursada ne güzel gezdik eğlendik,bursalılarda negüzel gezdi eğlendi şehrimizde bunun adı saygı duymaktır,iki camianın birbirini kabullenmesidir..ve en güzelide zaten budur..her iki takım taraftarlarına da teşekkür ediyoruz."örnek taraftar oluşumu" kısaca budur..

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:33
BU NOKTADAN İTİBAREN KÜFÜRÜ DIŞARIDA BIRAKINIZ.
                  (BiREYSEL KÜFÜRE SON)

img357/7863/niesespankart2gw7.jpg setImgWidth();  

MABEDİMİZDE KÜFÜR İSTEMİYORUZ...

img49/9527/niesespankarthf1.jpg setImgWidth();  

ÜNİESES'e,
küfüre karşı açtığımız savaşta,
bize destek oldukları için teşekkür ediyoruz..başta murat hoca olmak üzere emeği olan herkeze teşekkürler..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 09:27
Keşke, 9 Kasım'da oynayacağımız Ankaraspor maçı evimizde olsaydı.
Tribünde Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün kareografisini yaparak üstümüze düşeni yapardık

Cry
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 09:33
ÖTO'munun pankartlarını stadyumun her tarafında gördük gerçekten de örnek bir tavır sergileyen arkadaşları kutluyorum. Dikkat çeken bir şe y ise artık tribünlerde küfürün azalması ve bayan seyircilerinde maça giderek artan ilgisi. Hem gs maçında hemde Bursa maçında bayan seyirci sayısı oldıkça fazla idi.
önce eses sonra eses
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 11:15
Alıntı yapılan hutemel

ÖTO'munun pankartlarını stadyumun her tarafında gördük gerçekten de örnek bir tavır sergileyen arkadaşları kutluyorum. Dikkat çeken bir şe y ise artık tribünlerde küfürün azalması ve bayan seyircilerinde maça giderek artan ilgisi. Hem gs maçında hemde Bursa maçında bayan seyirci sayısı oldıkça fazla idi.

Son iki maçta benimde gözlemim, hem Bayan hem de minik seyircilerimizin fazlalılığıdır. bu memnuniyet verici gelişmenin diğer maçlarda da devam etmesi...
Stadımızın her yanını küfür'e karşı pankartlarla donatmamız gerekecektir.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 11:35
Pankartlar çok güzel oldu.Ancak bu pankartların korunmasıda önemli.Bursa maçında baktımda bir çoğu yırtılmış.gs maçından sonra sevinçle pankartlara basılarak tel örgülere çıkıp futbolculara ulaşmak isteyen taraftarlarımızın yırttığı kesin.Ne yazıkki sevinmeyi bile bilmiyoruz.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 20:41

Eskişehirspor'lu bayanlar maça

Eskişehirspor'un bayan yöneticisi Ayşe Fert Dökmeci, tüm Eskişehirli bayanları Fenerbahçe maçına davet ederek, "Ne kadar çok kadınımız, genç kızımız, kız çocuğumuz maça gelirse, tribünlerdeki taşkınlıklar da önlenecektir" dedi.

Eskişehirli kadınların futbol maçlarına ilgisini artırmayı istediklerini belirten yönetim kurulu üyesi Ayşe Fert Dökmeci, "Eskişehirsporlu olmak çok büyük ayrıcalık. Evdeki hanımlarımızın, Eskişehirsporlu çocuklar yetiştirerek Eskişehirspor'a desteği büyük. Statta belli bir kalitenin yakalanması, taşkınlıkların önlenmesi anlamında hanımlarımızın maça katkısının bir de bu yönü var. Ne kadar çok kadınımız, genç kızımız, kız çocuğumuz maça gelirse, buradaki taşkınlıklar da önlenecektir diye düşünüyoruz. Onun için Eskişehirli hanımlarımızı mutlaka maça bekliyoruz" diye konuştu.

Daha önce kendisinin de futbol maçlarını çok fazla takip eden bir kişi olmadığını ifade eden Dökmeci, "Ben bile kendimi orada kaybediyorum. Taraftarımıza da hak vermemek elde değil. Bir şekilde maçta heyecanlanıyorsunuz. Ama o heyecanımızı mutlaka bir daire içerisinde tutmamız gerekiyor. Çünkü, biz sevgimiz, Eskişehirspor'a olan ilgimizle tabiiki takımımıza zarar vermek istemeyiz. Ama topluca yapılan küfürlü tezahüratlar, daha sonra takımımıza para cezası olarak geri dönüyor. Takımımızın durumu belli. Bu çerçevede bakarsak, taraftarımıza çok büyük görev düşüyor. Bütün Eskişehirli hanımlarımızı öncelikle Cumartesi günü Fenerbahçe maçına ve tüm maçlarımıza davet ediyoruz. Statta aile tribünü de oluşturduk. Tüm kadınlarımızı, genç kızlarımızı maça bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

eskişehirsporumuzun bayan yöneticisi sayın ayşe fert dökmeciye,böylesi güzel bir duyuruda bulunduğu için teşekkür ediyorum..bu gibi açıklamaları başta basın sözcümüz rıza zeydan olmak üzere tüm yöneticilerimizden fırsat buldukça yapmalarını,bayanlarımızı sürekli tetiklemelerini istiyoruz..ayrıca yönetim kurulumuzun hayata geçirmeye çalıştığı aile tribünü projesinden dolayı tebrik ediyoruz,bu ve buna benzer konularda daha ciddi çalışmalarda bulunulmasını rica ediyoruz..

sonuçta;
bayan taraftarlar=küfürsüz tribünler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır