eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gennaro gattuso Liste gör
Yazar

ismail erbil
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gennaro gattuso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 22:18
acık tribune acılen bır care bulmak lazım yoksa netıce bızım acımızdan kotu sonuclanabılır ses yonunden cok zayıf kalıyoruz
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 22:30
Alıntı yapılan kesser

acik 50 kapali 100 gese macindaki hasilat az geldi kapatalim acigida heryer 125 oLsun kazandigimiza degsin dedi bence yoksa  ben bu baskanin taraftari düsündügünü zannetmiyorum..

Ne alakası var ki? Bazen yazıyoruz ama ne yazdığımızı bilmiyoruz. Kızılcıklı ve Ayder tribünlerinin de üzeri kapalı şu anda. Fakat açık bileti ile giriliyo. Açığın üstü kapandığı zaman da gs,fb,ts,bjk maçlarında 50 ytl, diğer normal lig maçlarında da 25 ytl den devam eder. Eğer kapalı fiyatı uygulanacak olsaydı ayder ve kızılcıklıya uygulanırdı şu anda.
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 22:44
Alıntı yapılan beer_n_coffee

Alıntı yapılan kesser

acik 50 kapali 100 gese macindaki hasilat az geldi kapatalim acigida heryer 125 oLsun kazandigimiza degsin dedi bence yoksa  ben bu baskanin taraftari düsündügünü zannetmiyorum..
Ne alakası var ki? Bazen yazıyoruz ama ne yazdığımızı bilmiyoruz. Kızılcıklı ve Ayder tribünlerinin de üzeri kapalı şu anda. Fakat açık bileti ile giriliyo. Açığın üstü kapandığı zaman da gs,fb,ts,bjk maçlarında 50 ytl, diğer normal lig maçlarında da 25 ytl den devam eder. Eğer kapalı fiyatı uygulanacak olsaydı ayder ve kızılcıklıya uygulanırdı şu anda.

Kapandı da, kaça gireceğimiz kaldı bi tek
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 23:23
hele bir kapansın da bilet fiyatlarını sonra tartışırız :) kapalı ile denk fiyatta olursa yanlış olur bu kesin...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2008 saat 19:36

Bugün kapalıda izledim maçı..Açık tam anlamıyla mükemmel olmasada çok iyiydi...Saçma sapan 50 yıllık arabesk şarkıların bir işe yaramadığını herhalde herkes görmüştür..Bir ara açık tribünü İngilizler istila etti galiba dedim...Pozisyona göre anlık tepkiler harikaydı....Yerli yerinde girdi tüm tezahüratlar, saçma sapan işe yaramaz tezahüratlar yerine takımı ateşleyici tezahüratların yapılması galibiyeti getirdi..Pozisyonlardaki tepkiler gerçekten de yerli yerindeydi..

Galiba yine amigo sorunu yaşanmış ki yaşanmaya devam edecek...Altes tek başına bağırınca ses nerdeyse gelmiyor ancak Altesin çevresindekiler eklenince olaya işte harika ses çıkıyor..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2008 saat 19:40
Bence Tribünler gayet güzeldi. Herşeyi amigolara bağlamayalım. Bu maçtada gördük ki taraftarı çoşturacak olan en büyük etken takımın mücadele etmesidir. İlk yarı herkes şoktaydı. Takım canlanınca herkes maçı ayakta izledi. (İkinci yarı çekirdek çitleyen görmedim.)
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2008 saat 23:42
Alıntı yapılan Dorylaion

Bugün kapalıda izledim maçı..Açık tam anlamıyla mükemmel olmasada çok iyiydi...Saçma sapan 50 yıllık arabesk şarkıların bir işe yaramadığını herhalde herkes görmüştür..Bir ara açık tribünü İngilizler istila etti galiba dedim...Pozisyona göre anlık tepkiler harikaydı....Yerli yerinde girdi tüm tezahüratlar, saçma sapan işe yaramaz tezahüratlar yerine takımı ateşleyici tezahüratların yapılması galibiyeti getirdi..Pozisyonlardaki tepkiler gerçekten de yerli yerindeydi..

Galiba yine amigo sorunu yaşanmış ki yaşanmaya devam edecek...Altes tek başına bağırınca ses nerdeyse gelmiyor ancak Altesin çevresindekiler eklenince olaya işte harika ses çıkıyor..

Gerçekten biz Altes grubundakilerin düşündüklerini yazmışsınız...Soruyorlar bir sürü bestemiz var niye boya saldır ESES'im diye,sorulacak birşey yok takım mağlup ateşlemek için sürekli saldır ESES'im yaptık ve 90da gelen golden sonra vakit kalmadığı için diğer repertuara yer veremedik...

Dediğiniz gibi Altes tek başına bağırdığında belki duyulmaz çünkü açık yayla gibi Tongue Sesin oldukça etki etmesi için açığın en az yarısının katılımı gerekiyor...

Denizli maçında Altes olarak 90 dklık maçın en az 70 dakikasında desteğimizi vermişizdir...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2008 saat 23:46
Açığın üzerinin bu devre arası kapanması şart...Çok güzel ses çıkar ve mükemmelde baskı kurulur...
Ve bişey dikkatimi çekti söylemem lazım...

Maçı 2-3 skorunu getirdikten sonra...Yaklaşık 10 saniyelik bi sessizlik oldu.O arada bando DaLe Kaveseyi girdi.Bu işte olacak bişey değil.Orda onu çalanda onu çaldıranda çalınmasını farkedip müsade edende çok hataLı...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 01:23
Alıntı yapılan Dorylaion

Açık'ın bugünkü hali ancak bu derece güzel özetlenebilirdi.

Alıntı yapılan kraleses

Açığın üzerinin bu devre arası kapanması şart...Çok güzel ses çıkar ve mükemmelde baskı kurulur...
Ve bişey dikkatimi çekti söylemem lazım...

Maçı 2-3 skorunu getirdikten sonra...Yaklaşık 10 saniyelik bi sessizlik oldu.O arada bando DaLe Kaveseyi girdi.Bu işte olacak bişey değil.Orda onu çalanda onu çaldıranda çalınmasını farkedip müsade edende çok hataLı...

Tek ihtiyaç 1 goldü. O da geldi işte sonrasında Açık muhteşemdi bugün ama 3-0 yenikken kendi oyuncularına küfredenler, maçın 30. dakikasında dışarı çıkanlar varken, o kadarcık bir hata devede kulak kalsın ya, nazar boncuğuTongue
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2008 saat 01:49
Devre arası açığın üstü kapanırsa ve bütün tribün grupları orda birleşirse işte hayalim gerçek olcak kaç yıllık hayalim...Ermm
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,555 saniyede hazırlanmıştır