eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
Online Durum: Offline
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 12:45
yalan
inanmayın...
oldu ki kapandı,takım boş tribünlere oynar
mağlum fiyatlar 50 olacak yaaa Angry
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı forza_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 12:46
Kapanacağını hiç sanmıyorum...
Eskişehir
Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
  Alıntı kesser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 18:46
acik 50 kapali 100
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 19:07
Alıntı yapılan kubiliq

yalan
inanmayın...
oldu ki kapandı,takım boş tribünlere oynar
mağlum fiyatlar 50 olacak yaaa Angry
ESES Hiç bir zaman boş tribünlere oynamaz.gs maçındada fiyatlar 50 tyl.idi ne oldu?Açığın üstünün kapanmasıyla bilet fiyatlarının hiç ilgisi olamaz.fb maçındada 50 ytl.erken gitmezsen belki yer bulamazsın.Bundan sonraki maçlar üç silikler haricinde 25 ytl.olarak devam eder kupa maçlarıda 10-20 ytl olarak devam eder.Bu saatten sonra açığın üzerini kapatacağız diye tüm maçları 50 ytl.yapmaya kalkarlarsa işte ozaman stadda sinek avlarlar.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 20:12
Aman aman açık tribünün üstünü filan kapatmayın. O kadar işçi çalışacak, demir gidecek, elektirik gidecek v.s. giderler çok olacak. Sonra "taraftardan anlayış bekliyoruz" nidaları eşliğinde onun parasını da bizden istersiniz siz. Bir de kapalı tribün tarifesi uyguladığınız zaman tadından yenmez. Aman yönetim kurulu kalsın!

Siz önce engelliler tribününün üstünü kapatın!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 21:05
burada konuyla ilgili olumsuz ve karamsar yazılar yazacağımıza bu açığı kapatma projesini stadımızı yenileme projesine dönüştürebilmek için elimizden geleni yapsak diyorum.

hazır yönetimin aklına stadla ilgili birşey yapmak gelmişken,bu sene açığı kapatmak yerine kale arkalarına karşılıklı adam gibi iki tane kale arkası trübünün temellerini atıp inşaatına başlasak,atletizm pistini kaldırsak,yazada kapalının üstüne locaların olacağı bir kat ekledikten sonra komple stadın üstünü kapatacak bir proje hazırlayıp ankara yollarına bu yönetimi bu şekilde gitmeye ikna etsek.gelecek sezona mükemmel bir stadla başlasak.

yoksa bu stad iyice gecekondu stadına dönecek.iki tarafı kapalı biri altta kalmış biri yüksek kale arkaları olmayan iğrenç bir stad haline gelecek.
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 21:22
mısafır trubunu daha oncekıne gore ıyı ama ınsan  hayatı acısından tehlıkelı saglam bır yapı degıl bır gun kaza olabılır yapıldı densın dıye yapılmıs cunku bugunku macta profıllerden sesler gelıyordu arjantindeki gibi tribun faciası olmasın
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 21:34
Madem yeni stad yapılacak gerek yok açığın üstünü kapatmaya.. Cefakar taraftar kar kış güneş yağmur demedi her zaman geldi,  yine gelir..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 22:10
Alıntı yapılan işçi

Madem yeni stad yapılacak gerek yok açığın üstünü kapatmaya.. Cefakar taraftar kar kış güneş yağmur demedi her zaman geldi,  yine gelir..
laf olsun torba dolsun diye yazmayalım lütfen.
Yukarı
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 22:15
düsünsenize bir nefer kızılcıklı ayder ordan bi bagrıyo ta bizim burdan duyulur walla istanbuldan
ama yeni yapılacak stad bize kan kaybettirir cok uzakda kalıyor:S
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,555 saniyede hazırlanmıştır