eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:03
Gösteri gayet güzeldi,emeği geçenlere teşekkürler.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:20
Başka başka birşey yapılır mı diye merak edenlere ;

Yaklaşık 3 ay önce fikstürlerin açıklanmasının ardından girişimlerde bulunduğum '' 8.Haftada 8.000'' konfeti organizasyonu diye birşey başlatmaya çalışmıştık...

O gün bir hızla herkes benden şu kadar kağıt,benden lastik şu bu şeklinde söylemlerde bulundu fakat sitemizde yazılarını okuduğumuz esesesin ve seyitgazili abilerimizden başka benimle gerçek yaşamda irtibata geçip destek veren birisi olmadı...

Hacettepe maçında seyitgazili abimizin getirmiş olduğu konfetileri açık tribünümüzdeki birçok ASALAK insanın ne zaman atacağını bilmemesi ve olur olmaz zamanda konfetileri atması beni çileden çıkarmıştı ve 8. hafta böyle birşeyin yapmanın imkansız olduğunu düşünmüştüm...Bu düşüncemin ardından da karton şov ve bazı aktivitelerin daha yapılacak olmasını da bildiğimde gs maçında böyle birşeye gerek kalmadığı kanısına vardım...

Bu fikri ortaya attığım günden itibaren 650 adet konfeti hazırladım şu anda fb maçı için bekletiyorum...Esin abi ve İsmail abinin de hazırladıkları konfetilerle birlikte bu rakam 3.500ü bulacaktır...

Şimdi sizlerden ricam ;

Eğer böyle birşeyde payınızın olmasını istiyorsanız 3 ay önce açıkladığım bu organizasyonla ilgili elinizde biriktirdiğiniz konfeti varsa fb maçında bize ulaştırın ve maçın başlama düdüğü ile açık tribünü beyaza büründürelim...

Msn : eskisehirspor@deplasmanotobusu.com
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:31
elinize sağlık çok güzel olmuş ama maç başlamadan yapıldığı için ben seyredemedim.
birçok kişi de seyredememiş...sıradaki gösterinin maç içinde yapılması temennisiyle...

öto inşallah daha güzel şeylere imza atacak....
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 22:33
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Yasin abi, bu kısa süre içerisinde herhangi bir organizasyon var mı? 

önümüzde biraz daha fazla zaman olsaydı birşeyler düşünebilirdik..ama fb maçına 4 gün var  üstelik yarında bursa ile oynuyoruz..yani vakit yok..
eskişehirspor taraftarları olarak,ilerleyen haftalarda yada önemi yüksek olan başka bir maçta yine güzel etkinliklere imza atabiliriz..
eğer omuz omuza verebilirsek,
işin maddi kısmında birazdaha fedekar davranabilirsek,önemli önemsiz diye ayırmadan bir çok maçta renkli görüntüler oluşturabiliriz..

Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2008 saat 23:20
Alıntı yapılan eskan

birde diğer forumlarda yinemi es-es yazdınız hep aynı şovu yapıyorsunuz gibi bazı mesaj yazanlar olmuş..kardeşim onları siz kaale bile almayın..onlar yönetimden 10 bin dolar,20 bin dolar para aldıkları halde yapacakları şovu yüzlerine gözlerine bulaştırıyorlar..böyle kendi imkanlarında tribün şov yapmak onların tarihlerinde yok,yapamazlarda..yine mi es-es yazdınız ne demek?ne yani cim bom mu yazsaydık salağa bak!!
evet biz böyle 23 nisan'a 19 mayısa hazırlanır gibi maça hazırlanırız işte..tribün şovu bizim işimiz.yıllardan beri bu coşku ve heyecanla onlara taraftarlık dersi verdik.onlarda bu coşku ve heyacan olmadığı için birilerinin verceği parayla şov yapmaya buna rağmen ciddi paralar harcandığı halde yüzlerine gözlerine bulaştırmaya devam ettiler..20 bin dolar az para değil 30 bin ytl para yapar..verin bana yarısını,bak neler yapıyorum....

LOLLOLLOL  Süpersin Yasin.

Başta sen olmak üzere sana destek olarak bu şovun yapılmasında zerre kadar kimin emeği varsa sonsuz teşekkürler.

Elleriniz dert görmesinClapClapClap
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 12:12
Alıntı yapılan eskan

img377/5373/27rq1.jpg setImgWidth();

eskişehirspor taraftarları yine güzel bir kareografiye imza atarak,tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu.yerel ve ulusal basında,bir çok köşe yazarı bu şovumuzu sütunlarına taşıyarak övgüyle söz etti.tabiki bu gurur hepimizin..bu şovun gerçekleşmesinde maddi ve manevi anlamda desteği bulunan abi ve kardeşlerimizi ayrıca tebrik etmek istiyorum;

kartonlarımızın büyük ölçüde maliyetini karşılayan Hamza UYUMAZ abime
kartonların siparişini-teminini-kesimini baştan sona takip eden kardeşim,Emre ANGI'ya(es_emre26)
büyük logonun yapılmasında çok büyük emekleri olan ve başından sonuna kadar bu işin takipçisi olan koray'a (akkoray)
"ANADOLU YILDIZI" pankartının yapımını üstlenen pazarcılar odası başkan vekili mehmet ÇİÇEK'e ve başından sonuna kadar bunun takibini yapan,kadir kardeşime
son anda acil destek talebimizi karşılıksız bırakmayan ve adeta hızır gibi yetişen,
Remzi abime (rbiçer)
doğan abime (afgan doğan)
selim abime (otomatikkapı)
serkan şeker'e (cumhuriyet)
işyerimden arkadaşım serkan'a (esesserkan26)
şovun organizasyon bölümünde son 1 haftadır sadece bu konuya kilitlenen,malzemlerin getir götür işlerinden tutunda,ses sistemine kadar herşeyi ile kusursuz olması için çaba sarefeden başta maviş erkan olmak üzere,işin büyük yükünü sırtlayan  altes gurubuna,
sıkıntıları ortadan gidermek için uğraş vererek,bir oraya bir buraya koşan dernek başkanımız Yavuz ORHAN'a
Ünieses'e
seyitgazi ile eskişehir arasında mekik dokuyarak,haftalarca bu şovun herşeyi ile uğraşan İsmail ERKARA'ya (seyitgazili)
toplantılarımıza katılarak desteklerini esirgemeyen tüm tribün gurubu liderlerine ve guruplardaki arkadaşlara,
tek bir kartonu kaldırarak dahi olsa bu tablonun yaratılmasında emeği olan bütün taraftarlarımıza,
örnek tarftar oluşumu adına teşkkür ederim
sayenizde mahçup olmadık..

yasin konak

Yukarı
murat_222 Liste gör
Yeni Yazar

murat
Yer: eskişehir
  Alıntı murat_222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 12:33
HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER SİZLER BU TAKIMI AYAKTA TUTAN EN BÜYÜK ETKENSİNİZ ESKİŞEHİR TARAFTARI BİRKEZ DAHA BÜYÜKLÜĞÜNÜ İSPATLAMIŞTIR.BU BÜYÜK TARAFTARLA BİZ DAHA ÇOK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATARIZ.TEKRAR TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLERClap
kırmızı şimşekler
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 12:50
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan eskan

img377/5373/27rq1.jpg setImgWidth();

eskişehirspor taraftarları yine güzel bir kareografiye imza atarak,tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu.yerel ve ulusal basında,bir çok köşe yazarı bu şovumuzu sütunlarına taşıyarak övgüyle söz etti.tabiki bu gurur hepimizin..bu şovun gerçekleşmesinde maddi ve manevi anlamda desteği bulunan abi ve kardeşlerimizi ayrıca tebrik etmek istiyorum;

kartonlarımızın büyük ölçüde maliyetini karşılayan Hamza UYUMAZ abime
kartonların siparişini-teminini-kesimini baştan sona takip eden kardeşim,Emre ANGI'ya(es_emre26)
büyük logonun yapılmasında çok büyük emekleri olan ve başından sonuna kadar bu işin takipçisi olan koray'a (akkoray)
"ANADOLU YILDIZI" pankartının yapımını üstlenen pazarcılar odası başkan vekili mehmet ÇİÇEK'e ve başından sonuna kadar bunun takibini yapan,kadir kardeşime
son anda acil destek talebimizi karşılıksız bırakmayan ve adeta hızır gibi yetişen,
Remzi abime (rbiçer)
doğan abime (afgan doğan)
selim abime (otomatikkapı)
serkan şeker'e (cumhuriyet)
işyerimden arkadaşım serkan'a (esesserkan26)
şovun organizasyon bölümünde son 1 haftadır sadece bu konuya kilitlenen,malzemlerin getir götür işlerinden tutunda,ses sistemine kadar herşeyi ile kusursuz olması için çaba sarefeden başta maviş erkan olmak üzere,işin büyük yükünü sırtlayan  altes gurubuna,
sıkıntıları ortadan gidermek için uğraş vererek,bir oraya bir buraya koşan dernek başkanımız Yavuz ORHAN'a
Ünieses'e
seyitgazi ile eskişehir arasında mekik dokuyarak,haftalarca bu şovun herşeyi ile uğraşan İsmail ERKARA'ya (seyitgazili)
toplantılarımıza katılarak desteklerini esirgemeyen tüm tribün gurubu liderlerine ve guruplardaki arkadaşlara,
tek bir kartonu kaldırarak dahi olsa bu tablonun yaratılmasında emeği olan bütün taraftarlarımıza,
örnek tarftar oluşumu adına teşkkür ederim
sayenizde mahçup olmadık..

yasin konak

Yasin Konak kardeşim bende yukarıda isimleri yazılı olan kardeşlerime abilerime ama ilave olarak bu fikri ortaya çıkardığın ve organizesi için çok emek sarfettiğin için sana teşekkür ediyorum. Değdimi diye sorarasan herne kadar basın görmezlikten gelsede gurbette o ESES yazını izleyen CİNCONlularla beraber maçı izlerken tek kelime ile nutukları tutuldu. Bunu ben izledim ve o an Dünyanın en mutlu insanı bendim. ESES yazımız ve taraftarlarımız onların daha epey rüyalarına kabus olarak girecek bundan emin olabilirsin WinkClapClapClap
Karadeniz ESES
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 18:25
emeği geçen herkesi tebrik ederim. bu konuda tekiz.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 18:37
dikkat eden varmı bilmiyorum ötonun yaptırmış olduğu küfür karşıtı sloganları bazı kendini bilmezler yırtmış.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8990919293 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır