eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BandoESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 335>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 02:05
kurunun yanında yaşda yanmış ama olsun en azından boyle bişeye göz göregöre devam ediyo olmaktan iyidir... tabi şuda var tribun için ayrı bi renkti bando keşke sadece es-es sevgisi taşıyan müzisyen taraftarlarla devam edilseydi !!!
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 02:24
Ben de okuyunca uzuldum.
Yurekten hic bir Eskisehirspor'lu bunu soylemez diye dusunuyorum.
Fener macina da cikip bence tekzip edin durumu...
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 02:48
tvde izleyince kahroldum ya bir arkadaşımızın dedigi gibi yaşca büyüksün bizden abimizsin babamızsın sen eskişehirsporu çok iyi bilirsin ama neden ben aslen geseliyimde bugun gönlüm ESKİŞEHİRDEN yana dedin gerçekten çok kötü oldu...
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 06:10
Temizlik bandodan başlamış, bu güzel,
en güzel olanı da kendi kendini feshetmesidir.
Eskişehirsporluluk olgunluktur, diline sahip olmakta.
Dilin kemiği yok diye, ULU ORTA konuşulmaz, bu yanlışınız
çok pahalıya mal oldu, bu güne kadar verilen emeklerinize yazık.
Ben röportajı duymadım, duymakta hiç istemiyorum, kalbim dayanmaz.
# Direnmüdavim....

Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 07:20
talihsiz açıklama ama yeter artık arkadaşlar hakaret derecesinde sözlere baslıyorsunuz. tamam olayı kapatın sorun içimizde kalsın.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 07:38
Tribünlerimizde bir ilk diyorduk ama olmadı.1 kişinin yüzüne Bando-ESES bitti.Bence sadece o 1 kişi bitmeliydi.AngryHarcanan emeklere yazık oldu.
Ama hala aralarındaki aslında bilmem ne takımlı olupta günlük Eskişehirsporlu olanlar temizlenerek eskisinden daha güçlü şekilde yola devam etmeliler.Tabiki karar sizlerin.
Teşekkürler Bando-ESES.

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2008 saat 07:48

Röportaj veren kişinin TV de söyledikleri ne kadar talihsiz bir açıklamaysa sizin buraya yazdığınız hakaretler çok daha kötü ve iki defa talihsiz açıklamalar...

Ben o kişiyi tribünde gördüm, Es Es gol atınca sevinçten ne yapacağını şaşırıyordu... Her insan hayatı boyunca yanlış yapar ve yanlışını düzeltir, Ben Eskişehirspor'luyum diyen ve Eskişehirspor üzerinden rantlar kazanan veya deplasmanlara giderken Eskişehirspor kisvesi altında yağmalar yapan, sokakta adam döven, hırsızlık yapan kişiler var bu camianın içinde bu kişiler Eskişehirspor'luyum dedikleri içinmi hala içimizdeler ?

Sonuç olarak o tribünde insanlar çıkarsız ve menfaatsiz o tribünler için birşeyler yapmışlardır ve gönülden yapmışlardır... Ben herkes adına  hepsine teşekkür ediyorum...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 10:29

Bando-ESES olarak maçlara çıkmama kararımızı açıklamıştık. Ancak Eskişehirspor yönetiminin bizleri arayarak fb maçında Türkcell’ in de özel bir gösteri hazırladığını, İstanbul medyasının gözlerinin bu maçta olacağını ve taraftar kitlemizin büyüklüğünü, renkliliğini, ortaya koymak üzere bu maçta boy göstermesi gerektiğini vurgulayarak bandonun da bu maça gelmesi için istekte bulundular. Eskişehirspor’ un anlamlı talebi bizler için bir emir niteliği taşıdığından bando ekibi olarak kendi aramızda toplantı yaptık. Toplantıda, tv de röportaj yapan üyemiz, yaptığı açıklamadan dolayı çok üzgün olduğunu, canlı yayın heyecanıyla ne söyleyeceğini şaşırdığını, 1 yıldan fazladır bandoyla birlikte sadece ESES’ e destek vermek için maçlara gittiğini söyledi. Bu açıklamadan sonra kendisinin de sağlam bir ESES’ li olduğunu belirtti. Bandonun bugünkü performansına ulaşması sürecinde büyük emekleri geçen değerli üyemizin bandodan affını istemesi bizleri son derece üzmüştür. Enstruman çalmak ve bunu bandoyla gerçekleştirmek sanat, yetenek ve zahmet işidir. Bizler için çok farklı yeri olan ve kendisinin Eskişehirspor’lu olduğunu söyleyen değerli üyemizi tekrar aramızda görmeyi çok arzu ederiz. Ancak yönetimin de ricasını kırmayarak, ayrılan üyemizin yerine gelecek olan bir arkadaşla açık tribündeki yerimizi alacağız.

saygılarımızla

Bando-ESES

Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 10:34
Çok yerinde bir karar olmuş, bu bando kolay oluşmadı günlerce çalışıldı, çıkarsız, menfaatsiz her maçta görev yaptılar.. Pire için yorgan yakılmazdı... BandoESES'in tekrar tribünlerde olması için baskı yapan herkese teşekkür ediyorum...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2008 saat 10:58
valla şahsen o bandoyuda oradaki g.saraylıyıda istemiyorum bu saatten sonra bandonun pek esprisi kalmadı geçen hafta maçtan önce yapılan röportajlarda dayına soruyorlar aslında ben g.saraylıyım dediği anda kahvede yanımdaki g.saraylıların alay konusu olduk adamlar dediki bak sizin borazancınız bile g.saraylı sen burda neyin mücadelesini yapıyorsun dediler ve ben orada resmen yerin dibine girdim zaten eskişehirde bu tip şahısların bol olmasından ötürü eses senelerce alt liglerde sürünmedimi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 335>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır