eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:04

maçtan önce yapılan karton şov güzeldi.

maç sırasında da yapılacak zannetmiştik ama olmadı planlananın dışında bir şeyler mi gerçekleşti.?
tebrik ederim
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:23
Alıntı yapılan d0rli0n

maçtan önce yapılan karton şov güzeldi.

maç sırasında da yapılacak zannetmiştik ama olmadı planlananın dışında bir şeyler mi gerçekleşti.?
tebrik ederim

Şovu 18:30 civarı yapmamız halinde Lig Tv'nin tamamen çekebileceği söylendi. Maç başlayınca sanırım istenildiği gibi olmayacaktı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:30
   Ömer kardeşimin dediği gibi reklamları kesip vermişler. Trt de özet maç yayınından önce verdiler. Karton şovu alnımızın akıyla yapan taraftarlarımızın hepsine burdan teşekkür ediyorum. Saygılarımla. Galibiyet hepimize hayırlı olsun. Zafer şarhoşluguna kapılmadan sırada fener var.   
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:33
Kapalıda okadar kişi var yokmu bi video upload eden? Kaçırdık TRT'ye yetişemedik su karton showu bi göreyim ya Açıkta olunca bişey anlamadık :D
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
Gökmeydan Liste gör
Yazar

Yasin
Yer: Kızılcıklı
  Alıntı Gökmeydan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:33

Terketmedi Sevdan Bizi ; Aşık Ettin Hepimizi..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 01:53
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum bir şovun daha altından kalkmayı becerdik şov zaten bizim işimiz sahada da futbolcularımız şov yapınca unutulmaz bir gece oldu .
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 02:06
O kartonları asıl show u yapamadan yırtarak veya havaya atarak terörize eden bütün taraftarlarımızı kınıyorum.Keşke herkez bu orgazizasyonu hazırlayanlar kadar duyarlı olabilselerdi.Ama yinede çok güzel olmuş.
S.nalbant
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 08:04
kartonların yırtılmasını altesin oradaki tirübün liderleri söyledi sanırım erkandı
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 08:34
Alıntı yapılan alyans999

O kartonları asıl show u yapamadan yırtarak veya havaya atarak terörize eden bütün taraftarlarımızı kınıyorum.Keşke herkez bu orgazizasyonu hazırlayanlar kadar duyarlı olabilselerdi.Ama yinede çok güzel olmuş.
Kartonların yırtılıp futbolcularımız çıktığında havaya atılmasını Trübün liderlerinden biri anons etti.Taraftar bu anaonsa uydu.Traftarı birlik içinde haraket ettiği için kınayamazsın.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2008 saat 08:36
Karton Şov amacına ulaşmıştır emeği geçen herkese teşekkürler.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır