eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:34
Alıntı yapılan işçi

Bak, bu konuda bilgin olmadığı belli.. İstiklal marşı esnasında Bayrağı "koymak zorunda". Çünkü, İş Bankası reklamı çıkıyo tam ortada. Yani sezon sonuna kadar anlaşması var lig Tv'nin. Birşey biliyoz ki yazıyoz. Ayrıca dediğin gibi evet gol olabilir ama en azından maç önü yayınlanma yüzdesinden daha büyük bir yüzde 5. dakika. Takımlar sahay çıkınca kadrolar stadyum gösterilmeden yazılıyor ve en az 2 dakka sürüyor bu. futbolcuların tokalaşması gösteriliyor. İstiklal marşında reklam var. Marş bitiyor yine reklam giriyor. Reklamdan dönüldüğünde maç başlıyor. Ne zaman gösterecek yönetmen şovu? 5. dakika en idealidir ve mantıklısıdır. Zaten forumdaki çoğu insan benle hem fikir. Tabi katılmayanda olur ama doğru olan budur..

Değerli abicim, arkadaşım,
Biz şuvumuzu yapalım beğenen yayınlar beğenmeyen bize kalır
İllaki yayınlanması gerekli ise kamerası olan bir arkadaşımız kapalıdan güzelce çeksin gerekli internet sitelerine koyarız tüm dünyaya seyrettiririz icabında yani sahan da su dövüyoruz. Nerdeyse Bendedim Oldu mantaritesi ile olmaz maç başlamadan önce takımlar saha çıktığında taraftarlar çağırır sonrada şow amacına ulaşır o görüntüleri medyadan daha çok o istabullu gs lilerin görmesi çok daha yerinde olur
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:36
Tamam tartışmayalım. 90 dakika boyunca tutulsun. Elbet gösterirler :)
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:08

Bu organizasyonu yapanlar sonuçta lig tv'nin yönetmenine de haber vereceklerdir...

Şovun maçtan önce olması hem o esnada maçı ekran başında izlemeye oturmayanlar, hem reklam trafiği, hem de yapacağımız şovdan haberi olmayanları şaşırtıcılık açısından yeteri kadar tatmin edici olamayacaktır diye düşünüyorum... ilk dakikalarda yaparsak, maç esnasında şansımıza önemli gol pozisyonuna denk gelmezse maç esnasında gösterilecektir diye düşünüyorum... En kötü ihtimal 5-10 saniyesi maç esnasında gösterirler, hatta ağır çekimde müsait bir anda da gösterebilirler, geri kalanını da stadyum programında trt'de gösterirler, eminim Mehmet Demirkol filan bahseder... Ama şovun tamamını maç esnasında göstermelerini beklemek de saçma olur...

Lig Tv de böyle bir güzelliği göstermemek istemez diye düşünüyorum... İlk bir kaç dakikalık sessizliğin ardından yapılsa daha etkili olur gibime geliyor... O Sessizlik bir nevi yönetimi bilet fiyatlarından ötürü protesto olarak da gösterilebilir... Saygılar...
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:12
Arkadaşlar; forumda yazmayan ama maça gelecek benim bildiğim bir çok ESES'li dostumuz var daha.. Biz Denizli'den 2 kişi geliyoruz.. Çok güzel bir şov olacak adım gibi emin'imBig%20smile
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:22
Ötodan bazı kişiler muhakkaki ligtvyi arayıp bu konu hakkında bilgi verip ne zaman yaparsak daha sağlıklı bir şekilde tvye yansıyacağını konuşacaklardır.Böyle bir organizasyon yapıp bunu düşünmemek olmaz.Bu yüzden bunu tartışmak yersiz diye düşünüyorum ve öto'ya güveniyorum.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:43
zamanlamayı ayarlamak çok önemli. canlı yayın sırasında yapılmalı. maç başlamadan kısa bir süre önce lig tv reklama girebiliyor. o sırada olursa gösterinin başlangıcı reklamda güme gider. tam maç başladığı sırada yapmak lazım
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:49
Allahım para bulmak lazım bu şovun bir parçası olmak istiyorum İBB maçında olduğu gibi
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
26simsek Liste gör
Deneyimli Yazar

YASİN ÖZKAN
  Alıntı 26simsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:55
ya muthıs olacak tek kelımeyle gelmeyece calısacagım ıns gelebılırım ya super olucak super
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 16:26
arkadaşlar ben çözümü buldum sanırım..

maç öncesi showdan futbolcumuz serdar özbayraktara bahsediyoruz ve o da maçın 5-10 dakiları arasında sakatlandım ayağına kendini yere bırakıyor ve bizde showumuza başlıyoruz.. serdarın düşmesi hakemin yanına gelmesi sedyeni gelmesi serdarın çıkması nereden baksanız 5 dakika :)

şaka bir yana geçen güme giden showu düşünürsek bu show için dersler çıkarmak gerekiyor ilk ders:
bu showdan mutlaka lig tv ye haber verilmesi gerekiyor.tam saat tabiki olmaz pozisyon gereği zaman çok iyi ayarlanmalı mesela 5-10 dakikalar arasınnda olan ilk faul yada sakatlanma anları v.s

maç öncesi hiç aklınıza getirmeyin adamların derdi reklam gelirleri zaten sürekli reklamdalar
istiklal marşı da bence olmaz lig tv tamam dese bile istiklal marşı okunurken açık elleirnde kartonlar es-ki-şee-hiiir diye baiğriamaz ki bu showun en güzel bölümü bence
maç başlama anını da hiç düşünmeyin tüm dünyada haekem düdüğü ile ilk santra anı mutlaka  gösterilir...

benim düşüncem lig tv ye 5-10 dakikalar ciavarında showun yapılacağı duyurulur sonrada bu dakikalar arasında en uygun an beklenir..
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 16:28
sezon başından beri bu günü bekledik. şov için. fikstürden hemen sonra başladı sov sesleri. şimdi şov zamanı ancak!
  biletler bu kadar pahalı yapan sayın ticaret adamı Halil Ünal'a her pahasına burdayız. sen nabarsan yap bizi yolmana ses çıkarmıcaz anlamı verir.
  bunu dışında geseliymiş febeliymiş sorun olmaz. burası diğer anadolu şehirlerine benzemez.
 ve sizden ricam hep beraber bir protesto bestesi yapalım. devre arasında bağralım. gerçi çözüm olcağını sanmıyorum. ama febe maçından sonra 2 maçlık bi protesto yaparsak bence ticaretçi halil ünal akıllanır.

http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7172737475 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır