eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
Online Durum: Offline
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 02:05
açık bu işi cıddıye almalı 3 4 dakkalık bır sov 1hafta konusulmalı .
gökmeydanlı sarı
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 02:35
Bin önceki şovda bende yerimi almıştım. (2. E harfinde) O zaman çok güzel koordine edilmişti. Umarım yine aynı şekilde olur. Benim önerilerim

- Harflerin olduğu bölümlerde birer görevli olsun. Elinde de mutlaka sesini duyarabileceği bir alet olsun (Önceki şovda megafonlar vardı)

- El ilanları ile de herkes daha net bilgilendirelebilir.

Lütfen herkes sağındakini solundakini uyarsın. Yanlış bişeyde hemen doğrusunu göstersin. Belirtilen şeyler aynen yapılmalı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 08:55
arkadaşlar bilet satış noktalarına uyarı broşürleri dağıtılsa ve yerel kanallardanda maça gelecek taraftarlarımız, bir kaç gün önceden Ö.T.O'dan bir arkadaş vasıtasıyla bilgilendirilirse nasıl olur sizce? 
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 09:11
  Sevgili kardeşim ulaş, yasin kardeşiminde yazdıgı gibi maça giren her kese turnikelerden geçişinde el broşürleri dagıtılacak bu  broşürlerde taraftarın ne yapacagı nasıl hareket edecegi yazılı olacak.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 09:50
hadi hayırlısı inş. süper bi şov olacak emeği geçenlerede çok tşk.işte bizlere yakışanda budur.
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 09:58
Özür dileyerek bir şey sormayı istiyorum ben;

Bu aktivasyonu bu hafta gs maçında mı yapmayı düşünüyorsunuz?

Acaba seyircinin o rakama (13 bine)ulaşacağı kesin mi?
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 10:31
1. Bu şovun hazırlanmasında emeği geçen başta Yasin arkadaşımıza ve en az onun kadar uğraşan diğer renktaşlarıma teşekkür ederim
2. Bu büyük taraftar nerde nezaman ne yapılacağını bundan önce defalarca göstermiştir..İnşallah bu maçtada unutanlara da hatırlatacağız...
3. Ben renktaşlarıma güveniyorum..Bilet fiyatlarına bende isyan ediyorum ama pazar günü Galatasaray sempatizanı aramızda olsa bile çok çok büyük bir çoğunluğun renktaşlarım olacağına inancım tam...Zaten şirketimde bulunan Galatasaray sempatizanları ile konuştuğumuzda " ben kendimi (Allah göstermesin) Gs gol attığında tutamam o yüzden manyakmıyım Eseslilerin arasına gireceğim" diyorlar...Aralarından bir kaçıda Gs tribününe bilet alma derdindeler ama hepsinin ortak bir endişesi var maça Gs ürünleri ile gelmiyecekler..Bende gerekli uyarıyı yaptım zaten...
4. Bu şovun hazırlık aşamasında her hangi bir katkım olmadı maalesef..Ama maç günü bu şovun hazırlığı aşamasında istenilen saatte stadyumda olabilirim..Yapılabilecek herhangi bir iş varsa burdan bir duyuru yaparsanız orda hazır olurum...Eminim böyle bir çağrıya ben gibi duyarsız kalmayacaktır hiç bir renktaşım..
5. Eğer zaten her şey ayarlanıp hazırlandıysa üzerimize düşen görev; stada girdikten sonra çevremizdeki insanları devamlı kontrol edip şovu baltalayabilecek, dağıtılan kartonları kıçının altına koymaya çalışabilecek, şapka uçak vs yapmaya çalışabilecek kimseleri görmek ve uyarmak adına dikkatli  olmamızdır..

Bu şova gerek vaktini gerek nakidini harcayan insanlara teşekkürlerimizi ancak bizlerde şovu en güzel biçimde gerçekleştirerek gösterebiliriz...Bu yüzden artık stad dolacak mı, aramızda Gs sempatizanı olacak mı kısır döngü tartışmalar yerine stada girebilen tüm Eses sevdalısı renktaşlarımın bunlar üzerine yoğunlaşmasının faydalı olmasını dilerim...

Allah utandırmasın...Yar ve yardımcımız olsun...
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 11:14
arkadaşlar hepinizin ellerine,yüreğinede saglık..
turkiyenin gozunun uzerinde olacagı bu maçta kendimizi tekrar hatırlatmak adına guzel bi organizasyon.

ama gunlerdir burda konustugumuz,taraftar dernegininde bilet fiyatları dusmedigi takdirde protesto olacak konusundaki açıklamalarla ilgili..yapmayı dusundugunuz bi organizasyon varmı yasin bey?
bence su an oncelikli olan yonetime bu konudaki rahatsızlıgımızı duyuracak bi organizasyon.
yonetime bişeyler demek için bi takımın bize gelip 4-5 atmasını beklememeliyiz.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 11:56
İstiklal marşında lig tv tribünü sanal Türk bayrağı ile kapatıyor. Başka bişey göstermiyor. İstiklal marşından sonra yaklaşık 1.5, 2 dakikalık reklam giriyor. Bunlar hesab edilmeli. Maçın başlama düdüğü ile birlikte yapılmasıda doğru değil. İlk bir kaç dakika tribünleri göstermez. 26'yı beklemekde saçmalık olur. Bence maçın 5. dakikasında yapılmalı..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 11:58
Alıntı yapılan işçi

İstiklal marşında lig tv tribünü sanal Türk bayrağı ile kapatıyor. Başka bişey göstermiyor. İstiklal marşından sonra yaklaşık 1.5, 2 dakikalık reklam giriyor. Bunlar hesab edilmeli. Maçın başlama düdüğü ile birlikte yapılmasıda doğru değil. İlk bir kaç dakika tribünleri göstermez. 26'yı beklemekde saçmalık olur. Bence maçın 5. dakikasında yapılmalı..

bence de çok mantıklı 5 de başlasa güzel olur
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır