eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:59
bazı arkadaşlar,bu şovun zamanlama olarak yanlış olduğunu düşünüp,
bu maçın tepki verilmesi gereken bir maç olduğunu savunmuşlar,
bizler şov yaparsak,
vay anasını 50 ytl ama bomba gibiler maşallah demek ki 100 de,yapsak 200 de yapsak bunlar sesini çıkarmıcak diye düşünecekler demiş..
şimdi beyler bu şov herşeyi ile 3-4 dakika sürecek ve bitecek...
kalcak sana 85 dakika
protestonu yine yap..kim tutar seni?..
maça gitmemekle yada bu şovu ertelemekle protesto olmaz..
hatta bu şovu dört dörtlük yaparsın,üzerinede tepki amaçlı bir kaç slogan atarsın daha fazla dikkat çeker..daha fazla etkileyici olur..
dün bende çok karamsardım ve bu şovu riske etmemek için erteleyebiliriz diye bir açıklama yaptım..ama gördüğünüz gibi mesaj yağdı adeta,bir anda forum karıştı,polemikler yaşandı,ertelenmesin,olmaz filan diye tepkiler verildi..cuma günü toplantı yapıp ertelenip ertelenmemesi konusunda karar alacaktık.baktım ki tepkiler çoğalıyor,herkez yapılsın diyor,sabah erken saatlerde hepsiyle tek tek görüşüp fikirlerini sordum.hepsi ne olursa olsun yapıcaz bu şovu dedi..bende buraya şovu yapıyoruz, iş artık sizde diye bir mesaj yazdım..bu sefer forum yine karışmış vay efendim yapılmasın bu nasıl ö.t.o filan.. 
yani görünüyorki herkezi aynı anda memnun edemiyorsun,erteleyelim dedik tepki oldu,yapalım dedik tepki oldu..öyle yapma-böyle yapma..ne yapalım biz?
biz protesto olarak
giderdik kulübün önüne siyah çelenk te bırakırdık
üzerine birde yazı yazardık,"pancar değil taraftarız biz" diye..
birde basın açıklaması yapardık
"biz aslında buraya siyah-kırmızı bir çelenk koymak isterdik,
ama yönetim madem zenginle fakiri ayırdı,
bizde siyahla kırmızıyı ayırdık
ve siyah bir çelenkle geldik"
gibi gayet anlamlı ve medeni bir  protesto yapardık..
varya belkide yarıdan fazlanız
sizin gibi ÖRNEK TARAFTAR olmaz olsun diye tepki verirdi burda..aferin Ö.T.O sen aynen böyle devam et gibi kinayeli mesajlar atardı..
yanlışmıyım:))

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan ES_Kadir

Yıllarca Eksişehirspor'umuzun peşinde koşan birçok arkadaşım 50 lira olan fiyatlar yüzünden maça gelemeyeceklerini söyledi . Açık tribünün yüzde kaçı EsEsli olacak sizce çevre illerde ve şehrimizde yaşayan bizans sempatizanları azımsanmayacak sayıda olacak . Bu şartlar altında bu şov istenilen düzeyde olabilir mi ? Parası olmadığı için kahvelerde maç izleyecek olan insanlar olacak o insanları düşünmekten ne maçı ne şovu düşünebiliyorum çok sinirli ve üzgünüm . Grupların ve derneklerin tutumları moralimi 2 kat daha fazla bozuyor Cry

kadir bu kadar karamsar olmayın kardeşim..
zaten 4 bin kombine var
ve her maç 4-5 bin bilet satılıyor..
biletler satışa çıktı ve şimdiden çok yoğun bir talep var biletlere..millet senin gibi kenar illerden gelecek olanları vs hesap ediyor bilet kalmaz korkusuyla gişelere gidenler var daha şimdiden..hiç karamsarlığa kapılmayın..inşallah yer gök siyah-kırmızı olacak..biz meydanı ne zaman boş bıraktık???
dert etmeyin bu kadar...

Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:14
Bu maçtan o kadar ümitliyim ki... Yıllar sonra ilk kez süper lig'de kendi sahamızda tüm Türkiye'nin gözü önünde olacağız... Primetime'da, gecenin maçında, İBB maçında yaptığımız şovun bir benzerini, bizim yokluğumuzda kendini ligin büyüğü ilan edenlerden birine karşı oynadığımız maçta, tüm Türkiye'nin gözüne kimin gerçek büyük olduğunu, kimin taraftarının gerçek taraftar olduğunu göstereceğiz...

Açık tribünümüzün atmosferi farklıdır, Gese'nin mutlaka çevre illerden ya da Eskişehir'den bir miktar taraftarı da açık tribünde yerini alacaktır.... Fakat bu onların bu şovu sabote edebilecek cesareti gösterebileceği anlamına gelmez.. Orda en fanatik Gese'linin de eline versen kartonu kaldırır... Ki Eskişehir'de yaşayan bir insansa Eses'e de az çok sempatisi olacaktır o kişinin.. O tribünde bi Gese'li kendini belli etse de dalsak diye düşünen yüzlerce Eses'linin tepkisini çekmek istemez...

İBB maçında o tribündeydim, Allah razı olsun o organizasyonu yapanlardan... Tüm açıkta maçtan önce gerekli açıklamalar yapılmıştı, zaten yaptığımız şey de çok zor bir şey değildi... İnanın görüntünün o kadar güzel olacağı aklıma gelmemişti... O dalgalanma olayı yok mu? İBB maçındaki şovumuzu biz biliyoruz, yakın çevremize gösterdik onlar biliyor, ama lanet d-smart yüzünden geri kalan kitle bilmiyor....

Biz yıllardır anlatıyoruz, hele gurbetteyiz ya, hangi takımlısın? diye sorana Esesliyiz diyoruz ya, hani pek anlamayanlar bu fanatizmi "3  büyüklerden hangisi?" diye soruyorlar ya, hani kafa göz girişesimiz geliyor ya... İşte kafa göz girişesimiz gelmesin diye, bu şovu onların gözüne sokmamız gerekiyor... Ve o tribüne giren herkesin ister istemez bu şova katılacağını biliyorum...
 Eses'imden de hiç bu kadar umutlu olmamıştım.. Şu iki hafta gese ve febeyi yenersek, inanın takımımızın ismini ağızlarına alırken bir yutkunurlar...

Bu maçta kazansak da kazanmasak da, en azından febe maçında bilet fiyatlarının düşmesini sağlayacak bir tepkiyi de, taraftar derneği başkanımızdan rica ediyorum, eminin kendisi bu konuda en büyük baskıyı hisseden insandır..

Saygılar, Sevgiler... Gurbet ellerde tv başında yüzümüzü ağırtacak bir şovdan, muhalif insanlar yüzünden eksik etmezseniz çok mutlu olurum.. Bu maçı kaybedersek de febe maçında o şovu yapacak hava oluşmaz...  Kendi sahamızdaki maçı lig tv ilk kez veriyor, ve unutmayın, ilkler özeldir...

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:19
yasın kardesım ıyı geceler ınan cok uzuldum bu bılet fıyatları dusecek dıye hep umut ıcındeydım duydum kı bızım yonetım  bızı zengın sanıyor neyse sımdı senden bır rıcam olacak evet sov olacak bunu yapacagız baska yolu ve sımdı tum gazetelere ve tv lere haber verılsın maca kımse kaskolsuz ve formasız gelmesın bu en azından bızım ıcın aramızdakı yabancıları tanıma fırsatımızı dogurur kardesım bu konuyla lutfen ılgılen bu mac herkes forma ve kaskolla gelsın senden rıcam bu bırde su ıse el atWink
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:23
arkada$lar illaki protesto yapilacaksa boyle bir $ovdan sonra protestonun yonetime yapilmasi daha anlamli olacaktir.. yani boyle bir seyirciniz var bizi kusturmeyin demi$ gibi olacak... onlarda boyle bir seyirciyi kaybetmek istemezler heralde.... cunku gelecekleri taraftara bagli aslinda... bu taraftar olmadan ASLA ! . . .  onlarda biliorlar... Zaman $imdi bunu tekrardan gosterme zamani !! Zaman  elele kolkola omuzomuza bu mactaki ESES taraftarini once yonetime sonra tum TURKIYE'ye gosterme zamanidir....

Saygilarimla . . . 
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:43
gercekten bıletler ınanılmaz pahalı.. herkes haklı ama bız 12yıl bu ıstanbul takımlarını burada yenmek ıcın beklemedık mı? herkesın ımkanlarını zorlaması gerekıyor.. işlerımız bu keşkelere kalmasaydı ama maalesef bılet paraları bu.. macta devrearasında bu fıyatları elestırebılırız.. 
Yukarı
ESelim Liste gör
Yazar

Selim
  Alıntı ESelim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:49
Şov takımlar ısınıp sahaya çıktığında yapılmalı ve mutlaka istiklal marşında tüm kartonlar kaldırılmalıdır.çünkü ligTV istiklal marşı okunurken futbolcuları ve tribünleri mutlaka çekiyor.maçtan önce veya maç oynanırken yapılan gösteri pozisyon itibari ile gösterilmeyebilir.
Bu maça herkes formalı veya kaşkollu gelmelidir.
Yönetim mutlaka protesto edilmelidir.
Rakip takım taraftarı asla ama asla muhatap alınmamalıdır.
Onlar tezahurata başladığında herkes ayağa kalkıp bizde tezahurata girmeliyiz.
Maçın atmosforine göre tezahurat yapmalıyız.
Asla ve asla (galip durumda olursak) erken havaya girip alaycı tezahurat yapmamalıyız.
Olaki maçta mağlubiyet kaçınılmaz.işte tezahurat şov o zaman yapılmalı ki millet taraftar görsün.
Skor üç ihtimallidir.herşeyin sonu değildir.Her ne sebeple olursa olsun GS nin bizi yenmesi gayet normaldir.takıma küsmek,rakip taraftara küfretmek,hakemle,yönetimle,federasyonla uğraşmak bir sonraki maç olan FB maçını seyircisiz oynama ihtimaline sebep olacaktır.o bakımdan bu maçta skora takılmadan bir sonraki maça psikolojik hasarlar bırakmamak için teknik kadro ve futbolcu tepkisi kesinlikle olmamalıdır.

Maçta olan herkese başarılar dilerim.

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 21:58
Alıntı yapılan ESelim

Şov takımlar ısınıp sahaya çıktığında yapılmalı ve mutlaka istiklal marşında tüm kartonlar kaldırılmalıdır.çünkü ligTV istiklal marşı okunurken futbolcuları ve tribünleri mutlaka çekiyor.maçtan önce veya maç oynanırken yapılan gösteri pozisyon itibari ile gösterilmeyebilir.
Bu maça herkes formalı veya kaşkollu gelmelidir.
Yönetim mutlaka protesto edilmelidir.
Rakip takım taraftarı asla ama asla muhatap alınmamalıdır.
Onlar tezahurata başladığında herkes ayağa kalkıp bizde tezahurata girmeliyiz.
Maçın atmosforine göre tezahurat yapmalıyız.
Asla ve asla (galip durumda olursak) erken havaya girip alaycı tezahurat yapmamalıyız.
Olaki maçta mağlubiyet kaçınılmaz.işte tezahurat şov o zaman yapılmalı ki millet taraftar görsün.
Skor üç ihtimallidir.herşeyin sonu değildir.Her ne sebeple olursa olsun GS nin bizi yenmesi gayet normaldir.takıma küsmek,rakip taraftara küfretmek,hakemle,yönetimle,federasyonla uğraşmak bir sonraki maç olan FB maçını seyircisiz oynama ihtimaline sebep olacaktır.o bakımdan bu maçta skora takılmadan bir sonraki maça psikolojik hasarlar bırakmamak için teknik kadro ve futbolcu tepkisi kesinlikle olmamalıdır.

Maçta olan herkese başarılar dilerim.

hani olmaz ama,
bu yazıyı aslında broşür gibi bastırıp maç günü bizim şovla ilgili maddlerin bulunduğu ilanlarla beraber dağıtmak lazım.
tebrik ederim selim abi.
lütfen herkez okusun..

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan janerr

Bu maçtan o kadar ümitliyim ki... Yıllar sonra ilk kez süper lig'de kendi sahamızda tüm Türkiye'nin gözü önünde olacağız... Primetime'da, gecenin maçında, İBB maçında yaptığımız şovun bir benzerini, bizim yokluğumuzda kendini ligin büyüğü ilan edenlerden birine karşı oynadığımız maçta, tüm Türkiye'nin gözüne kimin gerçek büyük olduğunu, kimin taraftarının gerçek taraftar olduğunu göstereceğiz...

Açık tribünümüzün atmosferi farklıdır, Gese'nin mutlaka çevre illerden ya da Eskişehir'den bir miktar taraftarı da açık tribünde yerini alacaktır.... Fakat bu onların bu şovu sabote edebilecek cesareti gösterebileceği anlamına gelmez.. Orda en fanatik Gese'linin de eline versen kartonu kaldırır... Ki Eskişehir'de yaşayan bir insansa Eses'e de az çok sempatisi olacaktır o kişinin.. O tribünde bi Gese'li kendini belli etse de dalsak diye düşünen yüzlerce Eses'linin tepkisini çekmek istemez...

İBB maçında o tribündeydim, Allah razı olsun o organizasyonu yapanlardan... Tüm açıkta maçtan önce gerekli açıklamalar yapılmıştı, zaten yaptığımız şey de çok zor bir şey değildi... İnanın görüntünün o kadar güzel olacağı aklıma gelmemişti... O dalgalanma olayı yok mu? İBB maçındaki şovumuzu biz biliyoruz, yakın çevremize gösterdik onlar biliyor, ama lanet d-smart yüzünden geri kalan kitle bilmiyor....

Biz yıllardır anlatıyoruz, hele gurbetteyiz ya, hangi takımlısın? diye sorana Esesliyiz diyoruz ya, hani pek anlamayanlar bu fanatizmi "3  büyüklerden hangisi?" diye soruyorlar ya, hani kafa göz girişesimiz geliyor ya... İşte kafa göz girişesimiz gelmesin diye, bu şovu onların gözüne sokmamız gerekiyor... Ve o tribüne giren herkesin ister istemez bu şova katılacağını biliyorum...
 Eses'imden de hiç bu kadar umutlu olmamıştım.. Şu iki hafta gese ve febeyi yenersek, inanın takımımızın ismini ağızlarına alırken bir yutkunurlar...

Bu maçta kazansak da kazanmasak da, en azından febe maçında bilet fiyatlarının düşmesini sağlayacak bir tepkiyi de, taraftar derneği başkanımızdan rica ediyorum, eminin kendisi bu konuda en büyük baskıyı hisseden insandır..

Saygılar, Sevgiler... Gurbet ellerde tv başında yüzümüzü ağırtacak bir şovdan, muhalif insanlar yüzünden eksik etmezseniz çok mutlu olurum.. Bu maçı kaybedersek de febe maçında o şovu yapacak hava oluşmaz...  Kendi sahamızdaki maçı lig tv ilk kez veriyor, ve unutmayın, ilkler özeldir...

Ne kadar güzel yazmışsın...Tebrikler..Arkadaşlar tekrar okuyun...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 22:33
Alıntı yapılan montoya

provayı futbolcular ısınmasını bitirip soyunma odasına girdikten sonra yapalım(yaklasık 15-20 dk kala giriyorlar)şovada istiklal marşı okunduktan sonra maç başlama düdüğünden 30 saniye yada 1 dk önceden başlayalımki lig tv reklamı bitirip maç yayınna başladığında şovu tamamen yayınlasın
bence daha önceden yapalım çünkü lig tv yarım saat kala falan 1-2 dk da olsa bağlanır stada provalar görünürse işin güzelliği kaçar bence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,564 saniyede hazırlanmıştır