eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan Yavuz Orhan

Arkadaşlar hepinizin acımasısca eleştirileri karşısında dimdik ayaktayım ve her zaman taraftarımın yanındayım benim daha önce yazdığım yazının arkasındayım evet pazar günü bilet fiatları konusunda yönetim protesto edilecektir edilmeyecek diye birşey söylemedim.Benim zoruma giden bizler gazetelerde bilet fiatları pahalı diye yönetimi eleştiriyoruz (NEFES)nickli arkadaş bizleri kombine alıpta sesimizi kesmişiz gibi göstermeye çalışıyor beyler önce benim yazdıklarımı okuyun anlayın sonra eleştri yapın pazar günü protesto yapılacaktır ben daha ne yapayım yönetimin gırtlağınamı yapışayım.
Arkadaşlar her hafta stadta en az 200-250 kişi bana bizi maça sok diye geliyor ben o insanlara hadi yürüyün dersem yönetimin adamı oluyorum size göre ama ben o kişileri stada aldırmak için Halil Ünal a-Mesut Hoşcan a- Rıza Zeydan a yalvarıyorum size göre yine yönetimin adamı oluyorum beyler ben taraftarımın adamıyım bunu bilin bundan sonraki eleştrilerinizide kişilik haklarıma zarar vermeyecek şekilde yaparsanız sevinirim.
Bu hafta sonu gs li taraftarlarda şehrimize geleceklerdir herkes sağduyulu olsun stad dışında meydana gelecek her türlü olayda hem takımımız hemde olaya karışanlar çeşitli cezalara çarptırılacaklardır ben kimsenin ceza yemesini istemiyorum.
Hani fiyatlar düşmezse sizin önderliğinizde yürüyüş yapılacaktı sayın yavuz Orhan?
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:50
Evet ya iş işten geçtikten sonra göstermelik bi protesto amacını bulacakmı sanki?
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:52
doğru söylüyosunuz ama maç gününe ne kaldı şurda bilet fiyatları belli,en kötüsü kombine alanlar zarar etmesin diye bu fiyatlar birazda böyle ama başkan sağolsun taraftarımızı yoluncak kaz gibi görüyo,25 25 vermeye alıstık eziklere karşıda 50 50 vercez..
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
starboyss Liste gör
Yazar

tolga
  Alıntı starboyss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:57
EWT BİR ŞEYLER YAPALIM
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:58
   YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNNNN sizin gibi yönetime... taraftarın sırtından geçinen yönetim kurulunun HER FERDİNE yazıklar olsunnnnn Angry sadece başkan ön planda onun zaten ne kadar reklam ve para peşinde olduğunu bilmeyen kalmadı PEKİ AMA DİĞERLERİ ??? insaf be el insaf sizler fabrika sahibi adamlarsınız fabrikanızda işçinize 2 kurulş fazla vereceğiz diye ödünüz kopar şimdi de 50 YTL BİLET diyen zihniyetin arkasında duruyorlar ... HİÇ BİRİ DE ÇIKIP TARAFTAR HAKLI  KARDEŞİM BAŞKAN İNDİRELİM ARTIK ŞU FİYATLARI demiyor hepinize yazıklar olsun ...

ve bununla birlikte her defasında taraftarın yanında olduğu söyleyen etd ye de söylenecek çok şey var ama artık onların safının neresi olduğunu bilmeyen kalmadı !!! bu yüzden onları suçlamaktan vazgeçelim onlara göre hava hoş nasılsa ; nasılsa her maça öyle yada böyle giriyorlar ; tepki gösterseler nolacak halil abileri kızar !!

3. lig 2b ve 2a da gitmedik yer bırakmayan yağmurda da karda da harçlıklarımı biriktirerek köy takımlarıyla maç ettiğimiz günlerde bile ESES imin yanında olan gittiğim deplasmanlar yüzünden ailemle tartışan ben ne yazıkki şu reklamcı şu paragöz yönetim yüzünden evimizdeki maçlara gidemiyorum Unhappy neden mi?? çünkü deplasman daha ucuza geliyor hesap ortada buyrun herkes bir bursa deplasmanının maliyetini hesaplasın inanın en kral şekilde gidin gelin 50 ytl tutmuyor !!!
kayseri-psg maçı oldu biletler 10 ytl
bursa-gs biletler 30 ytl
sivas-fb biletler 20 ytl
bir abimiz yazmış Almanyadan E.Frankfurt un maçları Türk lirasınla 30 ytl civarıymış üstelik stadın nasıl bir atmosferi olduğunu söylemeye gerek yok tamamı kapalı oynadıkları B.Münih, W.Bremen , B:Dortmund vs ...
YAZIKLAR OLSUN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE REKLAMCI BAŞKAN HALİL ÜNAL BEY YAZIKLAR OLSUNNN sizlere ...
inşallah verdiğimiz şu paraların hepsi kat be kat sizin gibi zihniyetlerden çıkar başka bir şey demiyorum AngryAngryAngry

halil ünal baksana
   biletleri 100ytl yapsana
   hepimiz pancarız
   bizide borsada satsana (esesim bak işte melodisinde)

AngryAngryAngry
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 16:59
Alıntı yapılan omer-es-26

Alıntı yapılan Yavuz Orhan

Arkadaşlar hepinizin acımasısca eleştirileri karşısında dimdik ayaktayım ve her zaman taraftarımın yanındayım benim daha önce yazdığım yazının arkasındayım evet pazar günü bilet fiatları konusunda yönetim protesto edilecektir edilmeyecek diye birşey söylemedim.Benim zoruma giden bizler gazetelerde bilet fiatları pahalı diye yönetimi eleştiriyoruz (NEFES)nickli arkadaş bizleri kombine alıpta sesimizi kesmişiz gibi göstermeye çalışıyor beyler önce benim yazdıklarımı okuyun anlayın sonra eleştri yapın pazar günü protesto yapılacaktır ben daha ne yapayım yönetimin gırtlağınamı yapışayım.
Arkadaşlar her hafta stadta en az 200-250 kişi bana bizi maça sok diye geliyor ben o insanlara hadi yürüyün dersem yönetimin adamı oluyorum size göre ama ben o kişileri stada aldırmak için Halil Ünal a-Mesut Hoşcan a- Rıza Zeydan a yalvarıyorum size göre yine yönetimin adamı oluyorum beyler ben taraftarımın adamıyım bunu bilin bundan sonraki eleştrilerinizide kişilik haklarıma zarar vermeyecek şekilde yaparsanız sevinirim.
Bu hafta sonu gs li taraftarlarda şehrimize geleceklerdir herkes sağduyulu olsun stad dışında meydana gelecek her türlü olayda hem takımımız hemde olaya karışanlar çeşitli cezalara çarptırılacaklardır ben kimsenin ceza yemesini istemiyorum.
Hani fiyatlar düşmezse sizin önderliğinizde yürüyüş yapılacaktı sayın yavuz Orhan?

taraftarlar derneği başkanı herşeyden önce tepki vermekte geciktiniz nedenine gelince bu yönetim aylar önceden bu maçların bilet fiyatlarının 50 ytl civarinda olacağını belirti yaptığı açıklamalarla ama sizler dernek olarak gurup liderleri olarak buna sessiz kaldınız ve hermaç büyük başkan diye tempo tuttunuz sonuç ortada

5 yaşındaki çocuğa bilet aldırır bunlar hatta hamile bayanlar maça gelsin sen iki canlısın diye iki bilet parası isterler

sizlerin bir diğer hatası yönetime burada birçok öneriler sunuluyor acaba bunları yönetime ilettinizmi

1-açık tribünün kale arkalarına doğru olan yerleri tel örgü ile ayıralım buralar ucuz olsun ayder kızılcıklı ucuz olsun
2-öğrenci bileti uygulaması yapılsın
3-7-8 bin bilet satılacağına bilet fiyatları ucuzlatılsın 15 bin bilet satılsın

gibi önerileri yönetime ilettinizmi cevaplarsanız sevinirim

sevgili taraftarlar derneği başkanımız yavuz orhan

tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 17:06
Alıntı yapılan esesozgur

biletlerin 50 ytl olacağı belliydi zaten madem maça gitmeyelim diyorsunuz o zaman yapılacak tek birşey vardı.Kocaeli maçın da Hakem e bir pet şişe, sahaya bir kaç koltuk, bir kaç kötü tezahürat hakem aleyhine al sana 2 maç seyircisiz oynama cezası hem böylelikle maça gidemeyecek olanlar üzülmez hem de esk.yaşayan bizanslılar çok kötü morarırdı.Hala geç kalmış değiliz fener maçı seyircisiz olabilir.Başkanada güzel bie ders vermiş oluruz her şey bizim elimizde yani anlayacağınız

kaş yapalım derken göz çıkarmayalım arkadaşlar... sonuçta bu yönetimde gidici ama biz hep burada kalıcıyız sabredip görelim....
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 17:11

Sayın Yavuz Orhan'ın, imkanı olmayan 200-250 kişinin stada biletsiz olarak girebilmesi için yönetimden ricacı olması takdire şayan bir davranıştır. Ancak, bu 200-250 kişi her hafta belirli bir taraftar grubu mensupları oluyorsa yanlıştır.

Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 18:15
Alıntı yapılan esesozgur

tabi kombinesi olanlara biraz ayıp olacak ama ben pet şişe atmayı düşünmüyor değilim hele bir de hakeme denk getirirsem bak o zaman cezaya

Madem öyle Gerçek eses taraftarı maça giremiyorsa içimizdeki bizanslılarda giremesin 
Yönetim Fener maçı seyircisiz Haberin olsun onun için açığı 100 ytl yap ne kazancaksan Gs maçından kazan
  Bu türden provakatörlerin üyeliğinin iptal edilmesini talep ediyorum.Bunlar eses taraftarının arasına sızmaya çalışan eses düşmanlarıdır.Bilet fiatlarını protestonun şekli kesinlikle bu olmamalı.
since1965
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 18:25
Ben birde Aktif A.Ş. sahibi Emin Çorakgil anlamıyorum.Bu adama noluyo?
Çıkmış gazetelere açıklama yapıyor.Yönetici değil başkan değil.Daha önce söylenenlere göre biletlerden yüzde 10 komisyon alıyormuş.Ayıp ayıp.Bilet fiyatları nekadar çok olsa bunun işine gelir tabiiki.O kadar cukka cebe. 
Bu adama vermeyin komisyon momisyon.Otamatikman yüzde 10 indirim zaten olur.
Bunlar başkalarından alıp taraftara vereceklerine taraftardan alıp böyle adamları zengin ediyorlar.
Ben kulüp adına bedava bilet satarım gişelerde.10 tane güvenilir adam bulsanız yeter.
Bana güvenmiyorsanız yöneticilerin maaşlı bi sürü elemanı var.Onlardan koysunlar gişelere.
Kulübün parasını boşuna savurmayın sağa sola. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır