eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:49
sayın eses sahin..
"Çok dayakta yedik,dayakta attık.Adı üzerinde DELİKANLI "

Ne güzel şeyler yazıyorsunuz, gençlere örnek olacak yaşınıza uygun. tebrik ediyorum sizi. Exclamation
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:58
kardeşim bizden büyük eskişehirde hiçkimse yoktur. bu taraftar şovunda kralını yapar ayrıca kimsede sokaklarda gs formaıyla gezemez çünkü bu sokaklarda sadece eses forması dolaşır biz bırakalımda başkalarını derhal biryerlerde gurublarla toplanıp organizasyon işlerini çözmeye bakalım. lig sadece gs maçı değil gelecek maçlardaki  dudumlarda gözden geçirilip tepkiler ona göre gerçekleştirilmeli, herkes tutturmuş gs taraftarı daha çok diye hiç öyle birşey olmaz kimse kuruntu yapmasın.
Yukarı
eskişehirli26 Liste gör
Yeni Yazar

raşit sara
Yer: Turkey
  Alıntı eskişehirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:18

içimizdekileri hallettikte sıra dışarda dolaşanlara geldi,bırakın bu boş ayakları arkadaşlar.

ranta hayır.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:18

değerli form üyeleri fazlada karamsarlığa kapılmayalım bilet fiyatları düşmezse biz yine bu maçta eses imizi yanlız bırakmayız. ama artık moral bozucu yazılar yazmasak daha iyi çünkü kırılanlarda bizim kardeşlerimiz abilerimiz.taraftar bir bütündür farklı sebeblerden dolayı bir şeylerden nemalananlar varsa bununda cezasını çekeceklerdir.bu hafta ortam iyice gerildi artık tartışmadan çok birlik zamanı gelmiştir hiç değilse bu hafta. zaten bizler ayrı düşersek inanın bunu isteyenlerin ekmeğğine yağ süreriz.şovsa şov yapılacaktır kimse buna engel olma cesaretiini gösteremez. vali beyinde zannedersem kuluple bir görüşmesi olacakmış daaha maça 5 gün var inş.her şey yoluna girecektir.

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:28
Alıntı yapılan eskişehirli26

içimizdekileri hallettikte sıra dışarda dolaşanlara geldi,bırakın bu boş ayakları arkadaşlar.

İçimizde dışımazda farkedermi abi ? Karşımıza çıkmasınlar olsun bitsin...Smile

Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı sivrihisarlı2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:06
benim kardeşlerim neyin nerde yapılcanı gayet iyi bilir yok öyle ES ES  in mekanında atkıyla dolaşmak  porsuk  o gün dolacak herhalde ultratrevesti ile

Yukarı
Yavuz Orhan Liste gör
Yazar

Yavuz Orhan
  Alıntı Yavuz Orhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:13
Arkadaşlar hepinizin acımasısca eleştirileri karşısında dimdik ayaktayım ve her zaman taraftarımın yanındayım benim daha önce yazdığım yazının arkasındayım evet pazar günü bilet fiatları konusunda yönetim protesto edilecektir edilmeyecek diye birşey söylemedim.Benim zoruma giden bizler gazetelerde bilet fiatları pahalı diye yönetimi eleştiriyoruz (NEFES)nickli arkadaş bizleri kombine alıpta sesimizi kesmişiz gibi göstermeye çalışıyor beyler önce benim yazdıklarımı okuyun anlayın sonra eleştri yapın pazar günü protesto yapılacaktır ben daha ne yapayım yönetimin gırtlağınamı yapışayım.
Arkadaşlar her hafta stadta en az 200-250 kişi bana bizi maça sok diye geliyor ben o insanlara  hadi yürüyün dersem yönetimin adamı oluyorum size göre ama ben o kişileri stada aldırmak için Halil Ünal a-Mesut Hoşcan a- Rıza Zeydan a yalvarıyorum size göre yine yönetimin adamı oluyorum beyler ben taraftarımın adamıyım bunu bilin bundan sonraki eleştrilerinizide kişilik haklarıma zarar vermeyecek şekilde yaparsanız sevinirim.
Bu hafta sonu gs li taraftarlarda şehrimize geleceklerdir herkes sağduyulu olsun stad dışında meydana gelecek her türlü olayda hem takımımız hemde olaya karışanlar çeşitli cezalara çarptırılacaklardır ben kimsenin ceza yemesini istemiyorum.
Yukarı
ESelim Liste gör
Yazar

Selim
  Alıntı ESelim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:31
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan Fanatik26

bizimde artık caddelerde dolanmamız lazım yok öyle efendim nerede gezdiklerini anlasınlar atar gider yapmadan.

ama Şahin abi pazar günü gs maçı var ve millet gs forması ile şehrimizde dolaşsınmı atar gider yapmadan güzel dille uyaralım çıkarmasını söyleyelim 
gs formasıyla dolaşmak yürek ister.Ben sadece sizin başınıza bir iş gelmesinden korkarım.Gününüzü Stad yerine Karakolda geçirmenizi istemem.Biliyorum bizde sizin geçtiğiniz yollardan geçtik.Çok dayakta yedik,dayakta attık.Adı üzerinde DELİKANLI Allah Sizi korusun.Siz yinede sakin olun.OuchOuchOuch

örnek taraftar oluşumu sayfasında bu tür yazılar okuyacağımı hiç ama hiç ummazdım.uzun zamandır hem bu siteyi takip ederim,okurum ama pek yazamazdım.fakat bu sayfaya neler oluyor anlayamadım.eski çizgisinden uzaklaşıyor gibi bir izlenim görmeye başladım.arkadaşlar lütfen daha sağduyulu olmaya çalışalım.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:35
Alıntı yapılan Yavuz Orhan

Arkadaşlar her hafta stadta en az 200-250 kişi bana bizi maça sok diye geliyor ben o insanlara  hadi yürüyün dersem yönetimin adamı oluyorum size göre ama ben o kişileri stada aldırmak için Halil Ünal a-Mesut Hoşcan a- Rıza Zeydan a yalvarıyorum size göre yine yönetimin adamı oluyorum beyler ben taraftarımın adamıyım bunu bilin bundan sonraki eleştrilerinizide kişilik haklarıma zarar vermeyecek şekilde yaparsanız sevinirim.
Bu hafta sonu gs li taraftarlarda şehrimize geleceklerdir herkes sağduyulu olsun stad dışında meydana gelecek her türlü olayda hem takımımız hemde olaya karışanlar çeşitli cezalara çarptırılacaklardır ben kimsenin ceza yemesini istemiyorum.

Yavuz Abi  her hafta benim yanıma 250-300 kişi geliyor diyorsun. Bu kişiler sadece sizin yanınıza gelebilen sizi tanıyan kişiler . Peki diğerlerini düşünebiliyormusunuz. Maça giremeyen oldukça çok kişi var. Stadyumda yapılacak bir protesto fazla etkili olamaz. Geçen hafta yazmıştınız . Bilet fiyatlarında indirime gidilmezse Yürüyüş yapacaz yada maça girmeme gibi bir durumda olabilir demiştiniz. Bence maçtan önce birşeyler yapılmalı. Sitedeki ve dışarıdaki taraftarların bilet fiyatlarına olan tepkisini bizden iyi biliyorsunuzdur. Taraftar Derneği olarak Yönetime daha ağır bir açıklama yapmayı düşündünüz mü hiç
Yukarı
Yavuz Orhan Liste gör
Yazar

Yavuz Orhan
  Alıntı Yavuz Orhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 15:52
Güzel kardeşim benim yanıma gelen adam benim adamım olduğu için değil ben taraftarlar derneği başkanı olduğum için tabiiki bana gelicek hak veriyorum maçtan önce yapılacak protesto zaten biletler satışa çıktığı için daha sonraki haftalarda faydası olur. daha ağır eleştri diyorsun ne yapalım kardeşim affedersin  küfürmü edelim oda bana yakışmaz kusura bakma
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır