eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:50
Alıntı yapılan OIdCiTy

büyüklük icrat ister bir örnek konya ankara istanbul inönü başka varsa söyleyin
sadece deplasman olmaz birde ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMULOL
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:10
tek kardeş bozüyük tür gerisi hikaye

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:10

Geçenlerde tribün gruplarının toplantısında dostluk kardeşlik işlerinin abartılmayacağı söylenmişti.  Nedense taraftarlarımız arasındaki ayrım en çok bu konuda oluyor.

Bursa'da görüldüğü gibi maçtan önce ve maçtan sonra istediğin gibi dostluk sergileyebilirsin ama maç esnasında sen rakipsin. İster istemez karşı tarafın hoşuna gitmeyen birşey yapabilirsin aynı şekilde karşıdan da sana bir hareket gelebilir. Ama bu dostluk işlerinin abartılmayacağı söylenip tribünlerde yaşil beyaz kartonların açılması ve 16ncı dakikada Bursaspor aleyhine bağrılması bence yapılmaması gerekirdi.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:14
Alıntı yapılan sivrihisarlı2626

Edirne İpsala'dan, Hakkâri Şemdinli'ye ANADOLU KARDEŞTİR...
Bozüyük Eskişehir'in kutsal kapısı, candır-ciğerdir... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:40

oldu pkk lılarıda kardeş yaptık ne zaman bi ordu  kardeş oldu  karşıyaka nerde yoksa kardeş dediniz göztepemi  kardeş he hangisi demogoloji güzel şeydirrrrr
Yukarı
balci Liste gör
Yazar

Kerem Balcı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:50
Kerem Balcı / ankaraESES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:51
Alıntı yapılan erdemesk

alper bey çok haklısınız bir gün benimde düşüm anadolunun bir vücut gibi durup istanbul saltanatını karşısında dik durmasıdır..

bakın mesele de burada başlıyor. konu başka yerlerde çok tartışıldı, uzun uzun yazılar yazıldı yeniden açmak istemiyorum ama ben sporda tüm ayrımcılıklara-bölünmüşlüklere-düşmanlıklara karşıyım. rekabeti de barındıran sporun evrensel güzelliğini her şehirde, her ortamda doya doya yaşamak istiyorum. bursaya gittim, gezdim, iskenderimi yedim, rahatça maçımı izledim, tezahuratımı yaptım ve evime döndüm. niye istanbulda, sakarya da, ankarada ve tüm illerimizde bu güzellikleri yaşamayayım. takımımın yanında stres altında olmadan, gerilmden, saldırıya uğrarmıyım, taşlanırmıyım korkusu olmadan bulunmayayım. biliyorum bunlar ülkemizin yakın geleceği için bir ütopya ama rüyalarda bir gün gerçek olacaktır. o yüzden sporun evrensel kardeşliği yönünde atılan her adımı ve oluşumu destekliyorum.

not: lütfen bu başlıkta bizans-istanbul-dik duruş vb. tartışamalara giripte başlığı sulandırmayalım.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:52

yalnız kasımpaşa hemen hemen her maçında 26.dakikada es es çekiyor
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 13:57
Değerli arkadaşlar.Bu kardeşlik olayını bir türlü algılayamadık herhalde.Bence kardeşlik hatta ben ona dostluk diyorum deplasmana giden takım seyircisinin güzel bir şekilde maçını seyredip sağsalim olaysız evine dönmesidir.Biz bunu bazen çok abartıyoruz bazende nahoş olaylara sebep veriyoruz.Örnek çook.Antalya'ya geçen yıl gidildiğinde herkes bizi dost olarak karşıladı,denize girildi,sokaklarında ESES çekildi,ama biz ne yaptık önce aynı maçta adamların koltuklarını kırdık hemde kızgınlıkla değil eğlenerek.Onlar deplasmana Eskişehire geldiklerinde ise bildiğimiz olaylar oldu.Adamları  -15 derecede camsız araçlarla geri gönderdik.Bu kadar kötü izlenimlere rağmen Antalyada hala bize iyi gözle bakan insanlar var.Örneğin son Bursa maçından sonra Antalya caddelerinde gezerken bize destek çıkan insanlar oldu.Sonuç olarak hatayı birazda kendimizde arasak iyi olur.Saygılarımla.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 14:10

oldu pkk lılarıda kardeş yaptık ne zaman bi ordu  kardeş oldu  karşıyaka nerde yoksa kardeş dediniz göztepemi  kardeş he hangisi demogoloji güzel şeydirrrrr

(Değerli moderatörler beni forumdan atın ama bu yazıyı atlamayın lütfen...)
Mantığımız o kadar farklı ki, düşüncelerimiz arasında uçurumlar var Sevgili Onur... Demogoji ve polemik konusunda emin ol benle yarışamazsın buna katılıyorum. Ama şunu da söylemem gerekir ki...
Bak Sevgili Onur, bu ülkeyi bölmek istiyorlar ve 2005 yılında biz çok büyük iki facia atlattık. İlki 21 Mart'taki Mersin nevruzuydu, hatırlar mısın 14 yaşında bir çocuk bayrağımıza terbiyesizlik yapmıştı ve yurdun her yanını rengini şehitlerin kanından alan bayrakla donatmıştık. Bu provokasyon ülkenin Batısı'nı biz TÜRKLER'i ayağa kaldırmaya yönelikti.
İkincisi 9 Kasım 2005'te yaşandı sevgili Onurum... Şemdinli'de olaylar patladı ve ben mesleğim gereği gidip takip ettim. Bu bomba da senin potansiyel PKK gördüğün KÜRT KARDEŞLERİMİZE yönelikti.
Bu iki olayın benzerlerini ANADOLU yaşadı Onur.  19-24 Aralık 1978'te Kahramanmaraş'ta 106 Alevi yurttaşımızı kendi yurttaşlarımız katletti. Eğer sen Sivas'ın doğusuna "Oldu PKKlıları da kardeş yaptık ne zaman bir oldu kardeş oldu dersen" Eskişehir'de mahalleleri bölersin Onur. Yaşını bilmiyorum, ben 34 yaşındayım muhtemel küçüksündür benden. Ama üzülerek ve özür dileyerek demogoji yapmadan şunu söylemem gerekir, düşüncelerin biraz yetersiz Onur. Biraz önce İpsala'dan Şemdinli'ye ANADOLU KARDEŞTİR demiştim ya; bunu da düzeltmek gerekir: "ANADOLU Kuzey'de Kırım'dan Bakü'ye, Güney'de Muğla Yatağan'dan Kerkük'e kadar kardeştir."
Son olarak, 100 bin insanımızı kaybettik Onur... Kaç şehit anasını kucakladın bilmiyorum, benim 7 yıldır değişmeyen ziyaretim Kurban ve Ramazan bayramının arifesinde Edirnekapı Şehitliği'dir. Sadece Güneydoğu'da (Şırnak ve Diyarbakır'da iki şehit annem var) bu tarafı bilmiyorum Rabbe and olsun...
Kal bakalım sağlıcakla ve lütfen bana yazarken, hiçbir şey yapamıyorsan "Yaşça haizdir, ona göre seslenmek lazımdır" diye düşün Sivrihisarlı kardeşim...
EStanbul'dan sevgilerle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır