eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 11:34
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan Volkan

[QUOTE=nefES]

Benden 8 yaş büyüksün Mehmet Abi ... ( Abi diyorum yakınlığımı maruz görün )
Eğer bazı şeyleri merak ediyorsanız derneğin yeri bellidir gidip burada Dernek hakkında Dernek başkanı hakkında CEVAP ALAMAYACAĞINIZI bildiğiniz halde sorduğunuz soruları kişilerin yüzlerine sorarak cevap alabilirsiniz.Hem çaylarını içmiş olursunuz ... Wink
yok be gülüm bu ve bunun gibi insanların tek yaptığı işte böyle çamur at izi kalsın başka bişey yapamazlar,bide sadece burada kalvye delikanlılığ yaparak aklı sıra ortalığı karıştırmak başka bişey değilAngry
yasin bey ikili sataşmaların bu baslık altında olmaması gerektigini soylemiştiniz ama bu durumda benim bi cevap hakkım var sanırım.kusura bakmayın.sizden özür dileyerek bu mesaja cevap vermek istiyorum.
evet volkan kardeşim goruyosun dimi burdanda cevap alınabiliyo.bu insanlar siteyi takip ediyolar ama gordugun gibi işlerine gelmeyen mesajları es gecip.işlerine gelenlere cevap yazıyolar.
bana klavye delikanlısı demişsiniz.siz klavye basında bile delikanlı degilsiniz.(nokta)
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 11:38
bugün yapılan telefon görüşmelerinde,dernek başkanlarının ve tribün guruplarının ortak kararı bu şovun ne olursa olsun gerçekleşmesi yönünde oldu..sonuçta tüm malzemelerimiz hazır ve bundan sonra en büyük iş büyük taraftarımıza düşüyor..
herkezden bu organizasyonu sahiplenmesini ve başarılı sonuçlanması için çaba sarfetmesini rica ediyorum..o gün herkez yanındakine yardımcı olsun,yapamayanlara uygun bir uslüpla doğru olanı gösterelim..
cuma günü dernek başkanları ve tribün gurubu liderleri ile bir araya gelerek görev dağılımı konusunda toplantı yapacağız..
yarından itibaren tüm gazeteler bu konuyu işleyecek..ve tüm şehri havaya sokmaya çalışacağız..belki birka.bin bilet fazladan satılır,belki bu şov için.bilet fiyatlarını pahalı bulup gelmek istemeyen bir çok kişi fikir değiştirir..neyse bundan sonrası sizlere ait..allah mahçup etmesin..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:01
Alıntı yapılan eskan

bugün yapılan telefon görüşmelerinde,dernek başkanlarının ve tribün guruplarının ortak kararı bu şovun ne olursa olsun gerçekleşmesi yönünde oldu..sonuçta tüm malzemelerimiz hazır ve bundan sonra en büyük iş büyük taraftarımıza düşüyor..
herkezden bu organizasyonu sahiplenmesini ve başarılı sonuçlanması için çaba sarfetmesini rica ediyorum..o gün herkez yanındakine yardımcı olsun,yapamayanlara uygun bir uslüpla doğru olanı gösterelim..
cuma günü dernek başkanları ve tribün gurubu liderleri ile bir araya gelerek görev dağılımı konusunda toplantı yapacağız..
yarından itibaren tüm gazeteler bu konuyu işleyecek..ve tüm şehri havaya sokmaya çalışacağız..belki birka.bin bilet fazladan satılır,belki bu şov için.bilet fiyatlarını pahalı bulup gelmek istemeyen bir çok kişi fikir değiştirir..neyse bundan sonrası sizlere ait..allah mahçup etmesin..
Şovumuzuda yaparız,GS-FB nin İcabınada bakarız.İşte o kadar.Angry
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:03
ne şovu ya .sizler böyle yapmakla bu yönetimin yaptığı bu yanlış işlere çanak tututyorsunuz.sovu bu maçta yapmasak bir taraflarımızmı eksilir.hayır.ama bunu yaparak yönetime sen bilet fiyatlarını yükselt bize komaz biz genede geliriz.çünkü bizler sağılacak inekleriz mesajını veririsiniz.yada bu parayı hiçbir zaman veremeyecek ve çocuğuna eses sevgisini aşılamaya çalışacak insanların yolunu kapatacaksınız.Veeee hala birşey yapmayıp maç için düşünceleriniz varsa ve sususyorsanız.biryelerden yada birilerinden ciddi destek alıyorsunuz şüphesi doğmaya başlar bende.bu şovu yapıp tv lerde adınızdan sözettirip burda milletten helala olsun süper işti dedirtmek egolarınızı tatmin edecekse devam .yok eğer herkesin hakkını savunalım ve bunun için en sert tepkimizi koyalım ki gelecekte sıkıntı yaşamayalım diyorsanız da bunun için bir hareket bekliyorum.böyle örnek taraftar oluşumu olmayacağını düşünüyorum.sadec oluşumu ve yaptığı şlerin başarısıyla övğnen ve başka hiçbirşeye karışmayan.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:07
Biletler çok ucuz olduğu için şov yapıyoruz. Böyle devam ÖTO..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:29
arkadaşlar bence sapla samanı ayıramıyoruz şovu yapmamak,maça gitmemek yönetime bir tepki değildir sadece kendi kendimize gelin güvey olmaktır sorunlardan kaçarak değil üstüne giderek kurtulabiliriz.bu hafta olmasa ne olur diyen arkadaş bazı yerlerden çıkar sağlanabileceği gibi gözüküyor durum diyor peki sizde bu hafta olmasa ne olur dediğinizde bendede acaba gese ye ilgi mi duyuyor sorusunu aklıma getiriyor.kimse kusura bakmasın bu iş internetten çözülmez birebir toplantı yaparak birebir görüşerek çözülür son olarakta asla ve asla maça gitmemek çözüm değildir...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:38

Bu şovun yapılacak olmasında hiçbir emeğim dokunmadı. Bu maçta yapılmasın demek üzerime düşmez ama yinede sizleri tekrar düşünmeye davet ediyorum. Stad dolar dolmaz orası ayrı bir konu , içeride aramızda Gs.liler olur olmaz yada içerideki herkes Eskişehirsporlu olabilir. Ama sizinde bildiğiniz gibi Eskişehirspor'un çekirdek bir taraftarı var ve genellikle hep bu kesim maçlara geliyor. Dikkat ederseniz ne Hacettepe ne Sivas nede Kocaeli maçında 25 ytl.lik biletler ile bu tribünler doldu. Şunuda biliyorsunuz ki bu maçlarda tribünlerde olan kesimin yarıya yakını olmayacak. Nedeni ise herkesin bildiği gibi bilet fiyatları..Bu hafta bu bilet fiyatları ve yapılacak bu şovla yönetime biletler 50 ytl olsa yine geliriz. Yine şovumuzu yaparız demek oluyor. İpin ucu kaçmadan ben etkili bir protesto olur düşüncesindeydim. Bugün bu protestoyu yapamazsak yarın biletler daha pahalı olduğunda hiç sesimizi çıkaramayız. Bu takımda hiçbir yıldız futbolcu yok. Stadyumun hali içler acısı. Seneye ligde bir kaç iyi futbolcu ve stadyumda düzenlemeler olduğunda çıkıpta başkan demez mi . Bu sene stadyumu yaptık, yıldız futbolcular aldık. Geçen sene 50 veriyordunuz. Bu sene ihtiyaçlarımız dahada arttı maçlar 75 ytl olacak.. O zaman ne yaparız.

Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:40

bak canım kardeşim erdemcim.yaşın 26.yani sen 10 lu yaşlardayken baban seni eses maçlarına muhakkak götürmüş ve sana bu sevgiyi aşılamıştır.Ozamanlar sen babanın omzunda eski açığın üstünde bir çok maçı izlediğindende eminim.ama hiçbirzaman ve tarihte hiçbir yönetici maça gelen çocuklardan para almadı.sana çok yakın bir anımıda anlatayım .kocaeli maçında kardeşim ve çocuğu yani yeğenimle maça gittik.ama yeğenimi içeriye almadılar.birton tartışma ve kavgadan sonra bir kaçhatırı sayılır abilerimiz araya girerek olay yatıitırıldı.bunların hepsi protokol giriş kapısında yaşandı.ancak acı olan ne biliyormusun.7 yaşın daki yeğenim baba bir daha beni maça getirme demesi.ve şimdi hakikaten maçlara gelmiyor.çünkü inanılmaz kötü anlar yaşadı.sen kalkmış bana gs sempatizanlığından bahsediyorsun.akıllı ol.bizler burada gelecek nesillere birşeyler bırakmak için savaş veriyoruz.yoksa anlık olaylarala alkış almaya çalıştığımız yok.

eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:43
Arkadaşlar 13 yıl aradan sonra herkesin hayalinde bu ezikleri Atatürk stadının çimlerine gömmek arzusu vardı.Bilet fiyatlarının çok olduğunu herkes kabul ediyor,ancak,bu yıl sıfırdan takım kuruldu.Maça gelemeyenlerden biri de benim.İstanbuldan oğlumla maça geliş dönüşüm yaklaşık 200 lira.Herşeye rağmen imkanları olupta maça giden cefakar taraftarlar tiribünlerde bütün Eskişehir'i çok iyi temsil edeceklerdir.Yapılan organizasyonları eleştiren arkadaşlar ,maçtan sonra gururla söz edebileceğimiz görüntüler ortaya çıkacaktır.Bu gurur maça gidebilen ve gidemeyen herkesindir.Eses taraftarı gibi Türkiye'de başka bir taraftar yoktur.Bizler takımımızı her koşulda sırtlayabilen insanlarız,bizler Eskişehir'liyiz.Şimdiye kadar Eses'imiz için doğru dürüst hiç bir yatırım yapılmamıştır,dolayısıyla bu takımı bu aşamada biz desteklemessek kim desdekler.Önemli olan başarı,takım başarılı olursa ilerideki genel kurullarda daha güçlü adaylar yönetime talip olacaklardır.Bir müddet sıkıntı çekmeden bu işler olmaz.Biz farkımızı her zaman gösterebilen taraftarlarız ve bu takımın gerçek sahipleriyiz.13Yıl liglerden uzak kalıp da hala seyirci potansiyelini koruyabilen belki de dünyadaki tek taraftarlar bizleriz.İşte bizim farkımız:Ne olursa olsun takımımızın peşindeyiz.
  Maça giremiyecek olan arkadaşlar,yapılacak olan karton şovun emektarlarına alkışlayarak desdek olsunlar,ben öyle yapıyorum.İnşallah mali açıdan ve her açıdan güçlü Eskişehir'i göreceğimiz günleri görmek umuduyla herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 12:47
biryelerden yada birilerinden ciddi destek alıyorsunuz şüphesi doğmaya başlar bende.bu şovu yapıp tv lerde adınızdan sözettirip burda milletten helala olsun süper işti dedirtmek egolarınızı tatmin edecekse devam .
sadece bu sözleriniz bana dokundu açıkçası ö.t.o oluşumundaki abilerimi ve arkadaşlarımı tanıdığım için böyle bir durum olmadığı için söyledim.
ayrıca çocukların alınmamasında size sonuna kadar katılıyorum,bilet fıyatındada aynen katılıyorum yoksa kombinemiz var bilet ne olursa olsun demiyoruz diyemeyizde çünkü biz birlikte güçlüyüz.ama tekrar söylüyorum çözüm hafta sonuna yönetime baskı kurmakta,oturup görüşmede çözüm maça gitmemekte değil sanırım sizde 35 yaşındasınız erol abi maça gitmemek gidenleri engellemek (bunu siz söylemiyorsunuz ama konuşuluyor)sizce çözüm mü?
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır