eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:13
Kendimce şunları yazayım...

1- Maç öncesi,maç esnası ve maç sonrası sarıyla-kırmızıyı yanyana gördüğüm biri olursa kendime hakim olamam...!!!

2- Üstteki yazdığım maddeye paralel olarak açık tribünde potansiyel yok gibi gözükse de 1 sarı kırmızılı ....'nın ortaya çıkması onun açık açık ölüme susamasıdır...Açık tribünün elinden onu kimse alamaz

3- Bu maçta karton şov yağmur yağması durumu dışında gerçekleştirilmesi muhtemel olup aramızdaki irlandalıları görmek açısından belirleme konusunda bizlere yardımcı olacaktır...

4- Yönetim şaşırma sabrımızı taşırma...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:20
ünal abi haklısın..
bu konuda bi sıkıntı yok.ama bi kaç kombine daha mı aldınız? neden ses çıkarmıyosunuz kelimesi,oraya giden herkezi töhmet altında bırakmaz mı?..direk üzerime alacağım bir cümledir bu çünkü bende oradaydım..
neyse en baştan beri söylüyorum guruplarla yada derneklerle ilgili herkezin bir düşüncesi yorumu olabilir ve de doğladır kimse kimseyi susturamaz.ama ilgili konuya yazılsın.. o açıklamanın yapıldığı yer en uygun yerdir oraya yazılsın mesela..
Ö.T.O konusunda bu tip tartışmalar olduğu zaman en büyük tepkiyi bizler alıyoruz dışarda..çünkü bizim en büyük özelliğimiz birleştirici ve bütünleştirici olabilmek..fakat burda buna benzer atışmalar ve suçlamalar olunca,sanki o mesajları bizler yazmışık gibi,nerde kaldı sizin örnek taraftarlığınız yorumları yapılıyor..inanınki burda başkaları yazıyor ama sıkıntısını biz çekiyoruz..
o yüzden ben sık sık rica da bulunuyorum..bu konuda sadece faaliyetlerimizi ve projelerimizi konuşalım..atışmalara ve tartışmalara girmeyelim..guruplarla ve derneklerle ilgili konular zaten mevcut o konulara yazalım..neyse mehmet ali konuyu kapatmış bende kırıcı olmak istemezdim bende kapatıyorum konuyu..
cuma gününü bekleyelim..toplantımızı yapalım,bakalım nasıl bir karar çıkacak...
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:25
Alıntı yapılan eskan

ünal abi haklısın..
bu konuda bi sıkıntı yok.ama bi kaç kombine daha mı aldınız? neden ses çıkarmıyosunuz kelimesi,oraya giden herkezi töhmet altında bırakmaz mı?..direk üzerime alacağım bir cümledir bu çünkü bende oradaydım..
neyse en baştan beri söylüyorum guruplarla yada derneklerle ilgili herkezin bir düşüncesi yorumu olabilir ve de doğladır kimse kimseyi susturamaz.ama ilgili konuya yazılsın.. o açıklamanın yapıldığı yer en uygun yerdir oraya yazılsın mesela..
Ö.T.O konusunda bu tip tartışmalar olduğu zaman en büyük tepkiyi bizler alıyoruz dışarda..çünkü bizim en büyük özelliğimiz birleştirici ve bütünleştirici olabilmek..fakat burda buna benzer atışmalar ve suçlamalar olunca,sanki o mesajları bizler yazmışık gibi,nerde kaldı sizin örnek taraftarlığınız yorumları yapılıyor..inanınki burda başkaları yazıyor ama sıkıntısını biz çekiyoruz..
o yüzden ben sık sık rica da bulunuyorum..bu konuda sadece faaliyetlerimizi ve projelerimizi konuşalım..atışmalara ve tartışmalara girmeyelim..guruplarla ve derneklerle ilgili konular zaten mevcut o konulara yazalım..neyse mehmet ali konuyu kapatmış bende kırıcı olmak istemezdim bende kapatıyorum konuyu..

Hadi bakalım yasin kardeşim umarım güzel bir karar çıkar ama bence yasin kardeşim cuma geç olur gibi çünkü biletler perşembe satışa çıkıyor çıkmadan bu toplantıyı yapıp son bir kez daha yönetime sesimizi duyuralım bunlar yüzünden bir birimize giriyoruz bunlar sefalarını sürüyor seref türbününde, olana sana bana oluyor. Benim nacizane bir önerimdir yasincim ama cuma beklenmemlidir diye düşünüyorum. saygılarımla...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:34
umarım guzel şeyler olur.hepimiz aynı renklerin iyiliğini istiyoruz.
benim art niyetli olmadıgımı,bişeyler duzelmesini istedigim için onları soyledigimi burda beni az cok tanıyanlar biliyolardır zaten.
bunları soylerken elbette uzlaşamadıgımız noktalar olacak,ama birbirimizi kırmadan,saygı cercevesinde soylecegiz soyleceklerimi..yani tartısırken bile adam gibi tartısacagız(sanırım bu yazı konu baslıgına uygun olmuştur:)
hepinize iyi geceler,saygılar,sevgiler.
Yukarı
meto26es Liste gör
Yazar

METİN ENÇOK
  Alıntı meto26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:42
arkadaşlar biz bir olalım diyoruz bir birimizi suçluyoruz bırakın bunları lütfen.herkes fikrini söy lesin yorum yapsın.anladığım kadarı ile taraftarların çoğu bende dahil sayın başkan yavuzun taraftara yapılan haksızlığa daha sert ve keskin tavır alması gerektiği yönünde.mesela yönetim 20000 taraftara maçı boykot ettirecek yada türbünlerde 20000 taraftara yönetimi protesto ettirebilecek bir taraftar derneğine biz karar aldık bilet fiatları kesinlikle düşmeyecek diyememeli burda yazan arkadaşlar bunu bekliyor başkanlarından.
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 23:50

Herkesin sevdası aynı renkleredir. Ama eskişehirspor üzerinden nemalanma suçlaması ile karşılaşmaktansa saçmalamakla itham edilmeyi yeğlerim. Neticede saçmalıyorsun denildiğinde hakaret içermez ...

O yüzden arkadaşımızın kendisininde dediği gibi "elbette uzlaşamadıgımız noktalar olacak,ama birbirimizi kırmadan,saygı cercevesinde soylecegiz soyleceklerimi..yani tartısırken bile adam gibi tartısacagız"... Hepimiz , herkese karşı. Özelliklede büyüklerimize yada başarılı yada başarısız dernek başkanımıza ... Hatta kulüp başkanlarımıza ...

Yine pancarcı - pimapenci şucu bucu söylemleri uçuşuyor ortalıkta. Yakışmıyor bizlere...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:15
Alıntı yapılan eskan

ünal abi haklısın..
yasin kardeş katıldığım ilk toplantınız,bu karton şovun nasıl olacağı konusuydu.yavuz hakkında yukarıda yazdıklarınıda okudum.yavuz'un bilet fiyatları konusunda zeydan'la görüştüğüne şahidim.nasıl çaba hyarcadığınıda biliyorum.tlf olsun yüzyüze olsun görüşüyoruz.bursa dönüşü polisin bozüyük kavşağında beklemesinin sebebinide belki bilenler vardır.dakika sektirmeden gerekli şahıslara uyarı yapmıştır.burada yavuz'un yalakalığını yapmıyorum.sadece forumu takip ederek bilgi sahibi olan ve yorum yapan arkadaşların biraz daha özverili davranarak gerçekleri görmesini istiyorum.elbette sevdamız bir rengimiz ve gönlümüz bir.bu toplantı cumadan önce yapılırsa daha uygun olur diye düşünüyorum.tabi mümkünse.bakın şimdi yazacağım da gerçektir.<8.hafta açıkta karton şov yapacaklarmış>dendiğinde gülenlere inat (o isimler bende saklı)en güzel şovu hemde ligin en sevdalı taraftarı olarak bizler yapmalıyız.toplantıda görüşmek umuduyla iyi geceler herkese.YERİ GELDİĞİNDE PROTESTONUN ALASI YAPILACAK .kimse merak etmesin.
krasny molnya
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:24
unutma unutturma
hep beraber çektik cefa
ördek yerine koydun bizi
tüylerimizi yola yola
unutmadık halil ünal halil unutmadık

başkanlığın hep palavra
yönetici hepsi kukla
para olmuş politika
taraftarın hep dışarda
unutmadık halil ünal unutmadık

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan nefES

bu topicte ikili satasmalara yer yok diyosan bana ''ne sacmalıyosun sen'' diye hitap etmiceksin.

bilet fiyatları acıklandıktan sonra sevgili dernek baskanının yazdıgı mesajı,orda soylediklerini bi oku bence forum sayfalarında var.
benim hiç bişeyi karaladıgım,kimseyi sen sunlarımı aldın diye iftira ettigim yok.sadece soruyorum.tepkisizliğinizin altındaki sebep ne diye.
benim hiç bişeyide salladıgım yok.ornek taraftar oluşumunuzu once kendi renkdaşlarınıza karsı sergileyin.

Benden 8 yaş büyüksün Mehmet Abi ... ( Abi diyorum yakınlığımı maruz görün )
Eğer bazı şeyleri merak ediyorsanız derneğin yeri bellidir gidip burada Dernek hakkında Dernek başkanı hakkında CEVAP ALAMAYACAĞINIZI bildiğiniz halde sorduğunuz soruları kişilerin yüzlerine sorarak cevap alabilirsiniz.Hem çaylarını içmiş olursunuz ... Wink
yok be gülüm bu ve bunun gibi insanların tek yaptığı işte böyle çamur at izi kalsın başka bişey yapamazlar,bide sadece burada kalvye delikanlılığ yaparak aklı sıra ortalığı karıştırmak başka bişey değilAngry
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 00:51
neyse abiler artık ö.t.o. hakkında yazalım .karşılıklı atışmalarda bulnmayalım.okurken zorlandım walla. cuma gününü iple çekiyoruz.toplantı yeri ve saati belli fikri olan düşüncesi olan herkez gelmeli.çünkü herkez orda olacak.
gökmeydanlı sarı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır