eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:58
kocaelinde üniversitede okuyan fbliler kocaeli-fb maçına 30lira verip hodrimeydanda maçı izlediler hala eminmisin bu maça gelenlerin gerçek esesli olduğuna gelemeyenlerin olmadığına...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:02
kimseye rezil olmalıyız merak etmeyin arkadaşlar bizi bilen biliyor zaten bu arada gs sempatizanları gelicekmiş açıkta rengini belli edicekmiş o maça formasını giymeden gelen adam atkısını takmadan gelen adamı sorgulayalım bence ilk başta...kombinem var eğer çok kişi dışarda kalıcaksa girmeyelim tribüne kimseyide sokmayalım o zaman bu muhabbetler böle uzar gider..buraya defalarca yazdık yine yazıyorum açık tribünün yapabileceği tek şey karton şov zaten bence önemli olan altes ve kızılcıklıneferdir onların duruşu o günkü performansıdır önemli olan bilet fiyatları diyen arkadaşlar neden baştan önleminizi almıyosunuz da şimdi sesler yükseliyor zamanında protesto etmezseniz böle olur kombinesini alan adam protesto ediyor siz piyasada yoksunuz..bu saatten sonra ne yönetim bilet indirir nede karton şov olur herşey oluverceğine kalır...herkese sevgiler....
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:03
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Alıntı yapılan wolfalone38

Alıntı yapılan esesli_asik

50YTLe gerçek taraftarın maça geleceğine bu kadar emin misiniz?
keşke cevap verebilseydim .?? ama gelmeyenin esesliliğinden şüpheliyim.
25 ytlik maça okulda bişi yemeyerek zor zar geliyoz. 50 ytllik maça nasıl gelelim? Kimsenin maddi durumunu bilmeden EsEsliliğine laf atma lütfen.
.....özür dilerim çocuklar... ama benim kombinem var(ve ben parası olmayan girmesin diyecek kadar salak değilim) ve aylardır 4 cücüklerin maçı sakın pahalı olmasın liseli çocuklarım mutlaka girsin onlarsız maç güzel olmuyor.. mücadelesi veriyorum.. mesajlarıma bakın veya her maçta ettiğim mücadeleme bakın inanın bende çok rahatsızım yanımda oturan bagırmayan taraftardan sizleri özledim . lütfen gelin bana kırılmayın
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
beyti_webster Liste gör
Yazar

beytullah
Yer: Turkey
  Alıntı beyti_webster Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:06
arkadaslar gercekten bunları okuyan geselı ve febelılere kendınızı guldurtuyorsunuz hem kendınızı hemde klubumuzu kucumsetıyorsunuz  gercek taraftar zaten bu 50 ytlyı verır benım babam asgarı ucrete calısan bı ıscı ama ben ne yapıp ne edıp o maca ve dıger maclara gelecegım heryerde herzaman en buyuk ESES  dıye bagırmakla en buyuk bızız demekle en buyuk olunmuyo  gercek buyuklugumuzu gostemek ıstıyorsak herturlu fedakarlıgı yapmalıyız sozde degıl ıcraatla... 
esogü matematik//uniESES//ESOGÜ eskişehirsporlular//
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:12
Alıntı yapılan beyti_webster

arkadaslar gercekten bunları okuyan geselı ve febelılere kendınızı guldurtuyorsunuz hem kendınızı hemde klubumuzu kucumsetıyorsunuz  gercek taraftar zaten bu 50 ytlyı verır benım babam asgarı ucrete calısan bı ıscı ama ben ne yapıp ne edıp o maca ve dıger maclara gelecegım heryerde herzaman en buyuk ESES  dıye bagırmakla en buyuk bızız demekle en buyuk olunmuyo  gercek buyuklugumuzu gostemek ıstıyorsak herturlu fedakarlıgı yapmalıyız sozde degıl ıcraatla... 
pardon ama febe veya gese li gülmek isterse gülebilir ..asgari ücret deyip geçme sanki trilyonmuş gibi sen tabi kredini alıp yan gelip yatıyorsun binlerce öğrencimiz gibi bencil olma 50 ytl bir asgari ücretliyi 1 hafta aç bırakır sus sen git oku dersini çalış ...veee kızacaksın ama son sözüm    ...kendi paranı kazanınca 50 ytl verip maça gelecekmisin meraktayım .şimdi değil para kazanınca..baba parası veya krediyle ahkam kesmek basit ...
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:13
Yasin abide demiş GS maçı 50 FB maçı 50 etti 100 bi de arkasından Bursa maçı 10 lira olsa 110 lira olacak . 10 gün içinde 110 milyonu verecek gerçek EsEsli(!) nerede ? Şaka mı yapıyorsunuz siz millet parayı sokaktan mı topluyor sanıyorsunuz .
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:23
Alıntı yapılan wolfalone38

Alıntı yapılan beyti_webster

pardon ama febe veya gese li gülmek isterse açıp kendi kıçına gülebilir ..asgari ücret deyip geçme sanki trilyonmuş gibi sen tabi kredini alıp yan gelip yatıyorsun binlerce öğrencimiz gibi bencil olma 50 ytl bir asgari ücretliyi 1 hafta aç bırakır sus sen git oku dersini çalış ...veee kızacaksın ama son sözüm    ...kendi paranı kazanınca 50 ytl verip maça gelecekmisin meraktayım ...seni moda bölümü hakan bekliyorum ...şimdi değil para kazanınca..baba parası veya krediyle ahkam kesmek basit ...

Daha demin maça gelemeyenlerin EsEsliliğinden şüphe ediyordun Hakan abi.
Beyti'de herhalde oh ne güzel 50 oldu diye sevinmiyor.
Hele hele gelemeyenler EsEsli değil demiyor.
Fedakarlıktan söz ediyor.Ne kadar istemesekte yönetim 50 Ytl yaptı,gitmeliyiz demeye çalışıyor.
Ama Beyti kötü niyetle söylemiyor bunları.Bunu çok iyi biliyorum.Kötü niyet dediğimde yani yönetim ne derse doğrudur,50 yse 50 demek istemiyor kesinlikle.
Bende 50 ytl'den acayip rahatsızım.Yönetimin yapılabilecek ne kadar yanlış iş varsa yaptığını düşünüyor,bir an önce başımızdan gitmelerini istiyorum.
Lütfen abi yönetime kızıp burada birbirimizi kırmayalım.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:34
bakın;herkez bireysel düşünüyor..
benim kombinem varda vs...
borç harç bulur gelirimde.vs..
yahu şöle genel anlamda bi taraftarımızı düşünün..o gün sen ben 8-10 kişi yapmıyacağız kardeşim bu şovu!
13.000 kişi orada yazan 10 maddelik şeyi harfiyen uygularsa gerçekleşecek..
bir çoğumuz ben o parayı veremem diyor,bir çoğumuz 50 ytl veririm ama sesim kısılana kadar da yönetim istifa diye bağırırım diyor,
bir çoğumuz karton şovu bozacak bi hareket yapan olursa dayanamam dalarım diyor,
yani şöyle genel anlamda düşündüğünüzde başarısız bir şov olması için o kadar çok etken var ki saymakla bitmez..
belediye maçındaki karton şovda hiç böyle türlü türlü senaryolar yoktu..tek hedef vardı oda muhteşem bir şov geçekleştirmekti..hedef tek olunca başarıda geliyor nihayetinde..

yavuz başkanın dediği gibi daha bir hafta var..cuma günü sırf bu organizasyon için toplantı yapacağız..ertelenirmi ertelenmezmi o gün belli oacak..
işin maddiyatı da bir kenara,başarısızlığa karşı tahammülüm yok..dört dörtlük bir görüntü çıkmalı ortaya..ip gibi olmalı kartonlar..görenin tüyleri diken diken olmalı..bu maçta bunlar olmaycaksa,yapmanın bir alemi varmı?...
ama dediğim gibi her yönüyle düşünüyoruz..
yapacağımız toplantı sonrası,tribün liderleri ve dernek başkanları yapalım derlerse yapacağız evelallah..

birde hatırlatma da bulunmak istiyorum..
Ö.T.O konusunda lütfen kırıcı,karalayıcı,suçlayıcı,mesajlar yazmayınız..Ö.T.O konusu polemiklerin ve tartışmların olduğu bir topic değildir..

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:35
Keşke 8-9 hafta değilde başka bir takımla yapacağımız ve yayınlanacak bir maçı hedeflese idik. Yönetimin İstanbul takımlarını "BÜYÜK" takım olarak görerek rant kapısı olarak değerlendirmesi kaçınılmaz , kim olsa böyle yapacaktı. Ama bu kadarına ben bile inanamıyorum. 50 YTL açık , olacak iş değil.

Gerçi hala fiyat indirimi hususunda ümidimi kaybetmiş değilim ama fiyatlar inse bile burada yazan çoğu arkadaşın görüşü o gün gsliler dolduracak olması beni daha büyük hayal kırıklığına itiyor. Çünkü bedava bile olsa o "kalabalık" gsliler yine orada olacaktır.

Ricam şudur ;

1- Sevgili Yavuz ORHAN başkanım , yönetime bilet parası ile ilgili gerekli uyarıyı yaptınız anladılar yada anlamadılar ama bir şey daha rica edeceğim. Allah aşkına yönetime bu gösterinin hüsranla sonuçlanması sonucunda açıkta meydana gelecek hertürlü olaydan kendilerinin mesul olacağını belirtelim.

2- Eğer yönetim 30-35 YTL bilet uygulaması yaparsa ve yinede gsliler "kalabalık" şekilde açığada dolarsa ve gösteri bozulursa biz ne yapacağız kime ne diyeceğiz onu düşünelim.

Yani gs-fb v.s. taraftarı hemşehrilerimiz bu denli çoksa ne yapabiliriz. Yönetimin bilet parası uygulaması onların gelmesini engellemez , sadece bizimde içeride kalabalık olmamızı sağlar. Yoksa 50 YTL veya 30 YTL , içeride binlerle ifade edilecek şekilde rakip takım taraftarı (gösteriyi bozacak cesarette ) olacaksa vay halimize.

Ben gösterinin ertelenmesinde sadece iki mantıklı bahane görüyorum. Biri hava muhalefeti , diğeri ise malum 3-4 takımı önemser bir tablo oluşturmamak için naklen yayınlanan başka bir maçta bu organizasyonun yapılma kararıdır.

Başka türlü 8. hafta çatırtı çıkması durumunda biletler 50 YTL ise yönetime , değilse kendimize çemkiririz.

Ben rakip taraftarların içimize girerek bu işi sabote edeceklerine ,böyle birşeye cesaret edeceklerine inanmıyorum , inanmak istemiyorum...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 21:42
Alıntı yapılan Yavuz Orhan

Büyük Eskişehirsporun muhteşem taraftarları daha maça 1 hafta var daha şimdiden kimse karamsarlığa kapılmasın burda anlamsız sözler söyleyip kimse moral bozmasın allahın iziniyle o stadı doldurup şowumuzu süper şekilde yapacağız tüm kameralar bizim trübünü çekicektir yönetimide istediğimiz şekilde protesto ederiz herkes rahat olsun stadı gerçek ESES liler dolduracaktır

KALSADA  SON NEFES YİNEDE ESES
yeter kardeşim.
verdigin sozun arkasında dur.bilet fiyatları dusmezse topluca protesto olacagından bahsettiniz.nerde hani?toplantıda bikaç kombine dahamı aldınız?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır