eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Yavuz Orhan Liste gör
Yazar

Yavuz Orhan
Online Durum: Offline
  Alıntı Yavuz Orhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:34

Büyük Eskişehirsporun muhteşem taraftarları daha maça 1 hafta var daha şimdiden kimse karamsarlığa kapılmasın burda anlamsız sözler söyleyip kimse moral bozmasın allahın iziniyle o stadı doldurup şowumuzu süper şekilde yapacağız tüm kameralar bizim trübünü çekicektir yönetimide istediğimiz şekilde protesto ederiz herkes rahat olsun stadı gerçek ESES liler dolduracaktır

KALSADA  SON NEFES YİNEDE ESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:36

Geçen Antalya-Bjk maçında Bjk.liler kendilerine ayrılan tribünleri doldurmuştu. Bir kısım Bjk  taraftarlarıda Antalya'da açık tribünde kalmıştı. Daha sonra emniyet Bjk.lileri açık tribünden alıp misafir seyirci yerine geçirdiklerinde Bjk.liler Antalyaspor tribünlerine bütün açık buraya diye bağırarak dalga geçmişti. Böyle bir durum Eskişehir'de yaşanması oldukça zor ama insan yinede düşünmeden edemiyor.

Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:37
stad gerçek eseslilerle dolacak show gerçekleşecek o kadar...
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:38
50YTLe gerçek taraftarın maça geleceğine bu kadar emin misiniz?
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:42

Herkes hala gerçek EsEsliler deyip duruyor. Gerçek EsEsLi ne demek ??   Eskişehirspor'un her maçına giden kişi gerçek EsEsLi değilmidir ? Süper Ligde 25 ytl'ye oynadığımız maçlarda tribünler hiç dolmadı. O zaman bu gerçek EsEsLiler neredeydi. Stad dolar dolmaz orası ayrı bir konu ama senede bir kaç maça gelen Eskişehirsporlular, Galatasaraylı olmayıpta Galatasaraydaki yıldızları izlemek için gelen kişiler çoğunlukta olacak. Siteye ve çevrenizdekilere bir bakın Ankara deplasmanına, Bursa deplasmanına, İstanbul deplasmanına ve içerideki bütün maçlara gelipte bu maça gelmeyecek kaç kişi var..

Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:42
geçen sene 10 ytlydi bilet sustuğumuz an çok az oluyodu şimdi 25 ytl bağırcak adam giremiyo. şov nasıl olcak Allah aşkına? Öğrenci adam parayı nerden bulsun
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:43
Alıntı yapılan esesli_asik

keşke cevap verebilseydim .?? ama gelmeyenin esesliliğinden şüpheliyim.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:49
Benim hiç kuşkum yok stadın dolma konusunda stad full çakacaktır... Dolmazsa bir tek vıp ler dolmaz o kadar...  Hiç bir gs taraftarıda açık tirbüne giremez... Türkiyede herkes Eskişehir'in duruşunu biliyor... Eskişeihrdeki öğrencilerde biliyor siz merak etmeyin... Kimse bu şovuda baltalayamaz.. bir gs girse bile stada o kartonları suistimal edecek bir şey yaparsa yanındaki aşşağısındaki sağındaki solundaki kişiler ona doğrudüzgün yapmasını söyleyecektir...

Allahtan bir şey olmazsa maça istanbuldan gelicem umarım şovuda yaparız... Şahsen benim yanımdaki bir kişi showu baltalamaya çalışırsa tepkim çok sert olur... Kimsede buna fırsat vermesin...

Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:50
Alıntı yapılan wolfalone38

25 ytlik maça okulda bişi yemeyerek zor zar geliyoz. 50 ytllik maça nasıl gelelim? Kimsenin maddi durumunu bilmeden EsEsliliğine laf atma lütfen.
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
Yer: Turkey
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2008 saat 20:56
Alıntı yapılan wolfalone38

Eğer profilinizdeki bilgiler doğruysa hakan abi diye hitap edeyim size.İlk olarak hakan abicim ben üniversite öğrencisiyim cebime giren aylık para belli şimdi iki maç üstüste ben 50 lira maça versem bir ay açlıktan nefesim kokar kimse kimsenin esesliliğini sorgulamamalı hele hele bu fiyatlara maça gelmediği için.Üzüldüğüm en büyük konuysa milletin sırıta sırıta yanıma gelerek, hüseyin bizim maça gitmeye niyetimiz var bizide götürürmüsün demesi üniversitedeki galatasaraylı insanlar bunlar. Şehrimizde üniversite öğrencisinin fazla olduğunuda düşünürsek açık tribünün bu insanlarla dolmasını engellemekte bu fiyatlarla imkansız gibi görünüyor umarım ben yanılırım. Bu şovunda hazırlayanlarının erteleme düşüncesini ve korkularınıda anlamak hiç zor olmasa gerek harcanan o kadar emeğin boşa gitmesini kimse istemez umarım en uygun karar alınır ve yapılacaksada harcanan çabanın karşılığına deyecek bir şov gerçek eskişehirsporlularla yapılır.
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır