eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

K.K.T.C EsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 16:26
Değerli dostlar,

BKŞ olarak Gültekin Güvensoy'un istifası için bir ortak basın açıklaması hazırlanmıştır. Tüm gurbet oluşumlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu metni ulaştırmamız için oluşumunuzdan bir yetkilinin bana mail adresini özel mesaj olarak atması gerekmektedir....

Teşekkürler...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
alpu_ESES Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı alpu_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 19:40
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9564802.asp?gid=229&sz=49069

habere göre fifa kktc milli takımı ve kulüp takımlarına hazırlık maçları yapma izni vermiş. eses çetinkaya ile bir maç yapsa hemen Big%20smile
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2008 saat 20:48

güzel haber doğruysa ilk önce ağırdağ sporla maç yapmalıyız..

Yukarı
firefox Liste gör
Yeni Yazar

volkan
Yer: ankara
  Alıntı firefox Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2008 saat 14:49
DAü'lü ES-ES'leri beklerim.Maçları bereber izleyelim.
Ben daha forumda yeniyim arkadaşlar Eskişehirspor'a bu sene başarılar diliyorum.
(:-Es-Es-Es-Ki-Ki-Ki-:)
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 11:01

Kıbrıs'da ki tüm Es-Es sevdalısı arkadaşlarım hepinze merhaba.  4 günlük fuar için için geldiğim bu yerde mesleğim ile ilgili açacağımız standta sizlerle tanışmaktan, Es-Es imizin son durumu hakkında sohbet etmekten vede ağırlamaktan onur duyacağımı belirtmek isterim. 

Nuri DURUKAN
Yer: Fuar alanı
Akşam 18:00' den sonra, 09 Ekim Perşembe - 12 Ekim Pazar
ARILI PLASTİK Standtı
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2008 saat 06:47
bursa - eskişehir macını bugün lefkosa terminal karşısındaki cyprus sporting club ta izlicez.izlemek isteyen kıbrıstaki arkadas lar mutlaka gelsin..
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2008 saat 11:16
kimse gelmicek heralde?
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2008 saat 11:38
Arkadaşlar bir yardım ricam olacak,arkadaşımın kardeşinin Yakın Doğu Üniversitesi'ne yakın bir yerde bir hafta kadar  konaklaması gerek,babası da öğretmen emeklisi,öğretmen evi de varmış sanıyorum,ama net bilgimiz yok şuanda,beni konaklamayla ilgili bilgilendirir misiniz?
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2008 saat 11:40
okulun içinde konuk evi var orda kalabilir.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 10:20
Arkadaşlarım,abilerim,kardeşlerim Kıbrıs da bir oluşum gerçekleştirmek için buradan sizlere sesleniyorum,sizlerin yardımı ile de Kıbrıs da okuyan,askerlik yapan veya vatandaşlık kazanmış diğer ESES lilere ulaşmak istiyorum.Kıbrıs'ta ne kadar organizeyiz bilmiyorum ama gördüğüm kadarı ile Lefkoşa(Yakın Doğu Üniversitesi) da hiç kıpırdanma yok.Asker veya öğrenci burada yazdıklarımı okuyan her arkadaşımın benimle iletişime geçmesini istiyorum ve ne yapabileceğimiz hakkında bana fikir vereceklerini umuyorum.Artık DAÜ,YDÜ,UKÜ,GİRNE AMERİKAN,LEFKE AVRUPA daki öğrenci kardeşlerim ve tüm birliklerdeki asker hemşerilerim eğer bu oluşuma katkıda bulunmak istiyorsanız bana ulaşın.Her konuda birbirimize destek olmak için Destek Hattı :)  Ozgurbuz90@hotmail.com veya özel mesaj atabilirsiniz.Teşekkürler.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,434 saniyede hazırlanmıştır