eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 20:10
HELAL OLSUN YASİN ABİ emeği geçen herkesten. yanlız su maç biletleri sebebıyle trubunlerımızı dolduracak olan gese liler su organızasyonu berbat etmesınler tek korkum bu.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 20:59
görüntü itibariyle harika birşey olacak gibi. kolaylıklar diliyorum.
bize de ekran başında zevkle izlemek düşer artık.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan eskan

img352/87/kopyas4esesws3copywl0xxsy7.jpg

gs maçında yapılması düşünülen şov yukarıdaki gibidir..
görüldüğü üzere kartonlardan,pankartlardan vede yıldızlardan oluşmaktadır..

**10 bin adet kartonumuz hazır olup,35cm x 50 cm ölçülerinde kesilecektir.en geç pazartesi günü kesilme işlemi tamamlanıp hazır olacaktır..

**alt kattaki 3 metre eninde ve 25 metre uzunluğundaki "ANADOLU YILDIZI" yazan dijital pankartımız hazır olup,pazar günü teslim alınacaktır..

**alt kattaki sağ ve solda bulunan 1 metre çapındaki toplam 150 adet yıldız fiberden yapılmış olup,kalıplardan çıkmıştır..sadece üzerine boya işlemi kalmış ve en geç salı günü bitmiş olacaktır..

**üst kattaki ES-ES logolu 340 metrekare ve 175 kilo ağırlığındaki dev pankartımız,istanbulda yapımı tamamlanmış olup kargo ile dün şehrimize gönderilmiştir..

bu bilgiler dahilinde malzeme konusunda hiç bir eksiğimiz kalmamıştır.bu malzemelerin tamamını örnek taraftar oluşumu üyeleri kendileri tedarik etmiştir.
bu konuda ciddi anlamda desteği bulunan arkadaşların isimleri şovun gerçekleşmesinin ardından açıklanacaktır..

ancak buraya kadar getirirken;yönetimden,iş adamlarından veya esnaflardan destek almadığımız için oldukça zorlandık hatta imkanlarımızında sınırlarını aştık..
buraya kadar getirirken hesap etmediğimiz,gölgesi diye tabir edebileceğim bazı harcamalarda ortaya çıktığı için sizlerin yardımını rica ediyorum.
istanbuldan gelen büyük pankartımızın kargo ücreti 150 ytl dir ve yarın mutlaka almamız gerekmektedir(alamazsak geri gidecek)
kartonlarımız hazırdır ancak 35cm x 50 cm ölçülerinde kesilmesi gerektiği için yaklaşık 100 ytl kesim ücretini ödememiz gerekmektedir..
şov esnasında taraftarın uyması gerekenler ve yapması gerekenler maddeler halinde yazılıp broşür şeklinde 10 bin adet bastırılacaktır ve bununda tutarı yaklaşık 100-150 ytl  dir..

biz maddi imkanlarımızı oldukça zorladık hatta fazlasıyla da aştık..artık hareket edecek durumumuz kalmadı..hani önümüzde biraz zaman olsa yine borç harç hallederdik fakat zamanımızda yok..

sizlerden birazcık da olsa yükümüzü hafifletmenizi ve bu gösteriye katkıda bulunmanızı rica ediyorum.

aşağıdaki hesap numarası benim şahsıma ait hesap numarasıdır.bu konuda bize destek verecek olanlarını yardımlarını bekliyorum.

(herkezin görmesi ve bilmesi açısından,destek verenlerin ad soyad ve yatırdıkları miktarıda buraya yazmalarını rica ediyorum..siteye üye olmayan arkadaşlarımız yardımda bulunurlarsa,onların isimlerini ve yatırıdıkları miktarları ben yazacağım..)

yapı kredi bankası (Eskişehir sakarya caddesi şubesi)
Şube Kodu: 542
Hesap No: 36325678
Yasin KONAK
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 23:06
Yasin abi Emeklerini nasıl öderiz Sizin ve yardımlarını dokunan abilerimizin.Hepinizden Allah Razı olsun...
Ben çalıştığım için Bankaya hafta içi gitmeye vaktim yoktur o sebebten Elden vermek isterim kendi çapımda birşeyler.Malum maçlarda Yaklaşıyor bursaya gideceğiz güdükler gelecek.Bayağı maliyetli olucak su 3 hafta .Biz sadece maç paraları için sıkıntıya girmeye başladık sizi gercekten takdir ediyorum.
ALLAH yar ve yardımcınız olsun ...

Yönetim iia..
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 23:35
Yasinim ;

Paylaşımın için teşekkürler , Allah sizlerden razı olsun...

1- Selim Demircioğlu (otomatikkapi ) ........100 YTL
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 00:01
allah razı olsun abi .ne yapılıyorsa eses için keske bende desdek olabılsem maddı anlamda
gökmeydanlı sarı
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 00:04
Emeği geçen herkezden allah razı olsun...
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 00:06
benden 20 YTL. yarın eft etmeye çalışacağım.
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 00:27
Yasin Abi Telefonunu verebilirsen Bursa dönüşü yanına uğramak istiyorum yada bursada da görüşebiliriz .
Yönetim iia..
Yukarı
dogan Liste gör
Yazar

doğan
Yer: Afghanistan
  Alıntı dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2008 saat 09:29
sevgili yasin,
çalışmalarınız için şimdiden çok teşekkürler,

2. Doğan Anık (afgan doğan).................100 ytl   (hesabına yatırıldı.)
afgan doğan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,660 saniyede hazırlanmıştır