eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:49
helal olsun bozüyük!!! maç bitmek üzere...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
umuthalaza Liste gör
Yazar

Umut
  Alıntı umuthalaza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:49
Helal be bozüyük işte bozüyükün gerçek gücü bu
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:50
körfez bld 6 haftada 2 gol yemiş boz boz deplasmanında 3 tane birden yediler helal kardeşlerimizeClap
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:52
Süper sonuç.
İşte gerçek Bozüyük bu.
Lig başında erken forma giren takım, ardından gelen form düşüklüğü sonrası, tekrar form tutyor.
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:55
helal sana boz boz lıg onlar ıcın yenı baslıyo takımın guvenı yerıne geldı artık kımse tutamaz
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:56
tebrikler BOZÜYÜK çook sevindik çok artık hep böyle inşallah...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:56
Maç sona erdi

Bozüyükspor: 3
Körfez Belediyespor: 0

Tebrikler Bozüyük...
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 17:02
helal be bozüyük çok sevindim artık bozügü kimse tutamaz takım oturyo yavaş yavaş
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
eses26eses Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Malta
  Alıntı eses26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 17:04
helal olsun bozüyük..
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 17:06
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

Alıntı yapılan esigor

bagırmakmı???Acıkcası ben bozuyukun bayramın 2.gunu oynadıgı darıca macını ızledım vede sadece kale arkası bıraz bagırdı o kadar...Bence bozuyukun tek eksıgı taraftarı...Taraftarı var ama %90ı cekırdekcı...Bİrde kalles korfezı yenmenız temennısıyle ORDAYIZ...
Millet biraz kendini bilsinde konuşsun;hiçkimse bozüyüksporun taraftarına laf söyleyemez,sölettirmeyiz .! şu ana kadarda bütün cefayı çeken bozüyükspor taraftarıdır,durumları bilmiyosunuz fazla konuşmayınız,o darıca maçına özel bişeydi,sende ye bakalım arka arkaya 3 gol,nasıl kendinden geçiyosun,biz en azından küfür etmiyoruz,kale arkasıda sana bağıran zamanda denk gelmiştir,%90 çekirdekçi varsa oda kale arkamızdır,orayada giren adamlar belli,şu ana kadar bütün deplasmanlara gittik gitmediğimiz deplasman yok,şu grupta en çok adamla deplasmanı en çok biz yapıyoruz,7 haftada puanımız 1'di 2 otobüs 100 kişi ankara bugsaş stadında yerimizi aldık ölesiye desteğimizi 90 dakika boyunca verdik,bu günde aynı şekilde mabedimizde yerimizi alacağız,90 dakika boyunca ateşli biçimde ölesiye desteğimizi vereceğiz,ve amatöre düşsek bile bu destekte asla bitmiycek,bitirmiycez,çünkü bizler sevinmek için sevmedik .! O yüzden herkez kendisi bilsin Bozüyükspor taraftarına laf söylemesin bize laf söylemeye kimsenin hakkı yok .! Sen bana diyene kadar kendi tribününe bak,o açık tribününü exstra çekirdekçileri bi ayağa kaldır doğru düzgün tezahurat yapında 90 dakika boyunca,biz düzeltiriz kendimizi rahat ol sen Wink
Gelecek olan arkadaşlarada şimdiden hoşgeldiniz diyoruz sağsalim gelmeniz dileklerimizle buyurun...

Sakin olalım biraz.Esigor gayet haklı , bir takımın gerçek taraftarı 3 gol de yese 10 gol de yese takımının arkasında olmalı.Fakat Darıca maçında farklı bir durum vardı.Futbolcularla tartışma oldu taraftar arasında.Ama 2-3 maçtır Bozüyük , 2 yıl önceki tribün profiline döndü.Bana göre bu haliyle bir çok 2.lig , hatta bank asya ve süper lig takım taraftarından iyi.Abarttım gibi gelmesin , kastım hacettepe , ist bld falan.Unutmayın bu takım 2-3 yıldır prof liglerde.Daha önce 8 yıldır amatördeydi.İnsanlar tribünle yeni tanışmaya başladı , yeni yeni tribün kültürü oluşuyor.Tribünde bir çok genç kardeşimiz var bunlar SADECE BOZÜYÜKSPOR'lu olmayı öğrenebilirse , Bozüyük tribünlerinin önü açık.Esigor doğru konuşmuş ama anlatmak istediğini yanlış anlatmış , laf atar gibi olmuş biraz.Birbirimize daha saygılı olalım.

-----------

Bozüyükspor'umuz aldığı bu galibiyetle iyice rahatladı.Artık önümüze daha rahat bakabileceğiz.Güzel günler bizi bekliyor.Herşey gönlümüzce olsun.İnşallah sene sonunda Bozüyükspor'umuzu ve Eskişehirspor'umuzu en iyi yerlerde görürüz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır