eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 14:50
Timurlenk tarihte, savaşta filleri kullanan ilk hükümdar olarak bilinir.

Timurlenk savaşta filleri kullanır ve zaferler elde ederek memnun bir şekilde ülkesine döner. Ancak, barış döneminde bu fillerin beslenmesi ve barındırılması çözülmesi gereken bir sorun olarak ortaya çikar.

Timurlenk çözümü her köye bir fil verilmesi yönteminde bulur. Filler köylere dağatılır. İlk önce filleri memnuniyetle karşılayan köylüler giderek sıkıntı yaşamaya başlarlar. Çünkü filleri doyurmak hiç de kolay değildir. Köylünün nesi var nesi yoksa hepsi filler tarafından tüketilmektedir.

Aynı sorun Nasrettin Hoca’nın yaşadığı köyde de yaşanmaktadır.

Sıkıntısı iyice artan köylüler Timurlek’e gidip köylerindeki fili geri almasını istemeyi kararlaştırırlar.

Hoca önde köylüler arkada Timurlek’in kapısına dayanırlar.

Söze “Ben ve Köylüler” diye başlayan ve arkasına dönerek diğer köylüleri göstermek isteyen Nasrettin Hoca bir anda tüm köylülerin gittiğini ve yalnız olduğunu görür.

Hoca bunun üzerine sözlerini şöyle sürdürür:

“Köyümüze verdiğiniz filden o kadar memnunuz o kadar memnunuz ki, mümkünse bir fil daha vermenizi rica ediyoruz.”

Susarsak filler çuvalacak
. Filden büyük Fil avcısı var. Avcıdan büyük Allah var!! Hesabı elbet sorulur...
DSİ Es Es
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 14:50
Türkiye - Bosna Hersek Maçı Bilet Fiyatları:
Stad: İstanbul İnönü
Eski Yeni Açık: 22 Ytl
Kapalı : 44 Ytl

Numaralı Vip : 66 Ytl

Hediyeside Ayyıldızlı Tişört

Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 14:56
1.Ünal Yalçın
2.Reha Yılmaz
3.Hasan Balaban
4.Kemal Üner
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:11
tepkimizi somut bi şekilde..tribunde organize olarak vermek en guzeli olur..ya gitmemek..yada gidip protestomuzu gostermek.
ama yapılacak baska her turlu(akıl ve mantık dahilinde) protesto için bende varım..yeterki bi ses cıksın artık...
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:19
ben maça gitmemek seçeneğini daha makul buluyorum.maça gidip verecğim 50 ytl nin büyük başkanın !!! ve yandaşlarının kursağından geçmesini içime sindiremem.adalarda buluşur adaları stad ortamına çevirir yine büyüklüğümüzü gösteririz.maça gitmeyelim.....
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:21
Alıntı yapılan espala262

ben maça gitmemek seçeneğini daha makul buluyorum.maça gidip verecğim 50 ytl nin büyük başkanın !!! ve yandaşlarının kursağından geçmesini içime sindiremem.adalarda buluşur adaları stad ortamına çevirir yine büyüklüğümüzü gösteririz.maça gitmeyelim.....

GİTMİYORUZ!
Yukarı
metallord Liste gör
Yeni Yazar

erkan
  Alıntı metallord Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:21
ben erkan 9 aydır askerdeydım tam ızne geldım maclara gıdım dedım 50 ytl ayıp cok yazık o kadar yıl bekledık buyuklerı 2lıgde bıle 10 ytl gırerken yonetımın bu mcta paradan cok vefa borcunu odemesı gerekırdı full statla takım yense gese yı lıg tv de sov yapsak guzel olmazmıydı ben ce yarın kulup bınasına yuuyelım nedersınız?
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:27
Şu bir gerçek ki gs. maçında azınlıkta olan biz olacağız tribünde. Açığın yarısına yakın, kapalının solu ve vip diye tabir ettikleri yerlerde malesef ki rakip takım taraftarı çoğunlukta olacak. Başkan tribünlere bakıp ellerini oğuştururken. Bizim Sakarya da kale arkasında yaptığımız gibi herifler içten içe bizimle dalga geçeçekler. Fb. maçında da farklı bir görünüm olacağını sanmıyorum. Yıllardır yollarda yapamadıkları konvoyların acısını bizim mabedimizde yapmanın keyfini yaşayacaklar görün bakın.
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:37
   toplu bir şekilde organize olunup, maça girmeyip dışardan çok kuvvetli bir ses gelse bence etkili olur..ama bunu yapacak taraftar anlayışı da biz de yok maalesef
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:39
hertürlü tepkiye bende varım kombinem olduğu olduğu halde maça girmeyelim derseniz girmem  vs vs ne olacaksa bende varım

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır