eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 08:13
Alıntı yapılan esigor

bagırmakmı???Acıkcası ben bozuyukun bayramın 2.gunu oynadıgı darıca macını ızledım vede sadece kale arkası bıraz bagırdı o kadar...Bence bozuyukun tek eksıgı taraftarı...Taraftarı var ama %90ı cekırdekcı...Bİrde kalles korfezı yenmenız temennısıyle ORDAYIZ...
Millet biraz kendini bilsinde konuşsun;hiçkimse bozüyüksporun taraftarına laf söyleyemez,sölettirmeyiz .! şu ana kadarda bütün cefayı çeken bozüyükspor taraftarıdır,durumları bilmiyosunuz fazla konuşmayınız,o darıca maçına özel bişeydi,sende ye bakalım arka arkaya 3 gol,nasıl kendinden geçiyosun,biz en azından küfür etmiyoruz,kale arkasıda sana bağıran zamanda denk gelmiştir,%90 çekirdekçi varsa oda kale arkamızdır,orayada giren adamlar belli,şu ana kadar bütün deplasmanlara gittik gitmediğimiz deplasman yok,şu grupta en çok adamla deplasmanı en çok biz yapıyoruz,7 haftada puanımız 1'di 2 otobüs 100 kişi ankara bugsaş stadında yerimizi aldık ölesiye desteğimizi 90 dakika boyunca verdik,bu günde aynı şekilde mabedimizde yerimizi alacağız,90 dakika boyunca ateşli biçimde ölesiye desteğimizi vereceğiz,ve amatöre düşsek bile bu destekte asla bitmiycek,bitirmiycez,çünkü bizler sevinmek için sevmedik .! O yüzden herkez kendisi bilsin Bozüyükspor taraftarına laf söylemesin bize laf söylemeye kimsenin hakkı yok .! Sen bana diyene kadar kendi tribününe bak,o açık tribününü exstra çekirdekçileri bi ayağa kaldır doğru düzgün tezahurat yapında 90 dakika boyunca,biz düzeltiriz kendimizi rahat ol sen Wink
Gelecek olan arkadaşlarada şimdiden hoşgeldiniz diyoruz sağsalim gelmeniz dileklerimizle buyurun...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 09:04
Bu maçta bir patlama yapacaklar eminim bol şans
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Yer: Turkey
  Alıntı esigor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 12:11
90 dakıka boyunca trıbunu kaydet burdakı herkez bana hak verır...Ayrıca darıca macında goller 2 yarı geldı,1.devrede yınede ses yoktu...
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 14:02
İnanıyorum bugün  körfez  bld yi yenecek inşallah.Bu  maç  çıkış maçı olur  Bozüyük ün.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 14:41
  O yüzden herkez kendisi bilsin Bozüyükspor taraftarına laf söylemesin bize laf söylemeye kimsenin hakkı yok .! Sen bana diyene kadar kendi tribününe bak,o açık tribününü exstra çekirdekçileri bi ayağa kaldır doğru düzgün tezahurat yapında 90 dakika boyunca,biz düzeltiriz kendimizi rahat ol sen Wink

[/QUOTE]
Size laf söylemeye kimsenin hakkı yoksa bize de laf söylemeye kimsenin hakkı yok...
Tezahürat yapmayı senden öğrencek değiliz,iletinde yazanlara uygun davran bence...Wink
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 15:51
Saat 15 00 da başlayan karşılaşmanın ilk yarı sonucu 0-0
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:19
dk 63 mac 0-0 haydı bozuyuk at bı gol kır seytanın bacagını....
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

Alıntı yapılan esigor

bagırmakmı???Acıkcası ben bozuyukun bayramın 2.gunu oynadıgı darıca macını ızledım vede sadece kale arkası bıraz bagırdı o kadar...Bence bozuyukun tek eksıgı taraftarı...Taraftarı var ama %90ı cekırdekcı...Bİrde kalles korfezı yenmenız temennısıyle ORDAYIZ...
Millet biraz kendini bilsinde konuşsun;hiçkimse bozüyüksporun taraftarına laf söyleyemez,sölettirmeyiz .! şu ana kadarda bütün cefayı çeken bozüyükspor taraftarıdır,durumları bilmiyosunuz fazla konuşmayınız,o darıca maçına özel bişeydi,sende ye bakalım arka arkaya 3 gol,nasıl kendinden geçiyosun,biz en azından küfür etmiyoruz,kale arkasıda sana bağıran zamanda denk gelmiştir,%90 çekirdekçi varsa oda kale arkamızdır,orayada giren adamlar belli,şu ana kadar bütün deplasmanlara gittik gitmediğimiz deplasman yok,şu grupta en çok adamla deplasmanı en çok biz yapıyoruz,7 haftada puanımız 1'di 2 otobüs 100 kişi ankara bugsaş stadında yerimizi aldık ölesiye desteğimizi 90 dakika boyunca verdik,bu günde aynı şekilde mabedimizde yerimizi alacağız,90 dakika boyunca ateşli biçimde ölesiye desteğimizi vereceğiz,ve amatöre düşsek bile bu destekte asla bitmiycek,bitirmiycez,çünkü bizler sevinmek için sevmedik .! O yüzden herkez kendisi bilsin Bozüyükspor taraftarına laf söylemesin bize laf söylemeye kimsenin hakkı yok .! Sen bana diyene kadar kendi tribününe bak,o açık tribününü exstra çekirdekçileri bi ayağa kaldır doğru düzgün tezahurat yapında 90 dakika boyunca,biz düzeltiriz kendimizi rahat ol sen Wink
Gelecek olan arkadaşlarada şimdiden hoşgeldiniz diyoruz sağsalim gelmeniz dileklerimizle buyurun...

İsyan ettiğin taraftarın geçmişini araştır bir ilk önce. Daha sonra laf söylettirmeyiz deyipde millete laf söyleme. Bir dk önce söylediğinle çelişip bize laf çarpma. Kendine gel.

Bozüyükspor'a yürekten başarılar.Clap
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:20
derkennnn boz boz 1 gol buldu gooooooooooollllllllllllll
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 16:21

BOZÜYÜK ATTI

Bozüyükspor 1 - 0 Körfez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır