eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 16:28
fiyatlar için itiraz etmekten önce yönetime baskı yapmamız gereken konu ürünlerin çeşitlendirilmesi ve kaliteye göre fiyatlandırma. malum bu ürün olayı birazda bağış gibi birşey ama genele yayılması için ucuz ürünlerinde bulunması gerekli. duvar saati için 50 yada 75 lira fiyat biçmek harbi mantıklı değil. evet klübe yardımımız olsun istiyoruz ama fiyatlandırma yapılırken birazda mantıklı olsunlar. ürünün hakettiği değerden 5-10 lira pahalı olmasına kimse ses çıkarmaz ama bu kadar büyük farkta işin kolayına kaçmaktır.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 16:45
biraz önce parçalı taraftar formamı 40 ytl karşılığında almış bulunmaktayım.bu yönetime değil ama eses  ime feda olsun
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 16:45
10 YTL dışarıda amblemi olmayan o kalitede ki bir saat 75 YTL satılmaya kalkılması biraz zor bence de, 10 YTL ye satan adam da kar edecek sonuçta ama o ambleminde bir özelliği olduğu var sayılırısa ki var. O saate 20 YTL de ki hemen herkesin evinde olsun demek istediğim de bu zaten, 7,5 YTL anahtarlık ama o özelliktedi x bir firmanın (özellikle araba markalı amblemli) ki 1,5 YTL  EsEs amblemli olsun 3 YTL herkesler alabilsin
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 17:38
Alıntı yapılan EsEsMania

10 YTL dışarıda amblemi olmayan o kalitede ki bir saat 75 YTL satılmaya kalkılması biraz zor bence de, 10 YTL ye satan adam da kar edecek sonuçta ama o ambleminde bir özelliği olduğu var sayılırısa ki var. O saate 20 YTL de ki hemen herkesin evinde olsun demek istediğim de bu zaten, 7,5 YTL anahtarlık ama o özelliktedi x bir firmanın (özellikle araba markalı amblemli) ki 1,5 YTL  EsEs amblemli olsun 3 YTL herkesler alabilsin

Biz zaten saate 10 YTL olsun demedik ki . 10 olursa ben 3 tane alırım her odaya 1 tane LOL

Biz 25 YTL olan Damalı Tşörtlerin 10 Ytl olmasından bahsediyoruz Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 17:53
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan EsEsMania

Biz zaten saate 10 YTL olsun demedik ki . 10 olursa ben 3 tane alırım her odaya 1 tane LOL

Biz 25 YTL olan Damalı Tşörtlerin 10 Ytl olmasından bahsediyoruz Smile

Yani bende mesela dedim Wink
yoksa benim evimde var bitane saat hemde onlar yapmadan seneler önce kendi tasarımım olan bir duvar saati yapmıştım LOL
makul fiyatlardan satsalarda herkes alsa demek isterim benWink
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 19:44
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan alyans999

Yapmıyorlar neden yapılmıyor diyoruz,yapılıyor neden pahalı diyoruz valla yönetimde şaşırdı ne yapacağını ama saat için 75 lira çok fazla bu konuda haklısınız.

Yapmıyorlar diyorduk Eyvalla YAPIYORLAR ; Yaptıklarını sanıyorlar ...
Bizi yoluncak kaz olarak görüyorlar.
O 25 YTL ' dedikleri damalı tşörtlerin aynısının maliyetini sizlere en fazla 10 Milyona çıkartırım ...
Yap kardeşim bunu 10 milyon alsın herkez... De ki 2 AY MAĞZAMIZDA ÜRÜNLERDE İNDİRİM VAR .... 2 ay boyunda oraya şuan giren paranın 5 katı para girmesse gelin yüzüme tükürün Wink
haklısın biraz makul yapsa insan girdiğinde tek ürünle çıkmaz ki alır birçok şey ayrıca iki aya da gerek yok 1hafta bile yeter
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 22:16
taraftar ürünleri olarak bence daha  eksiğimiz var.terlik,nevresim takımı,havlu vs. gibi şeylerde olmalı ürünlerde bunlarda olursa gerçekten süper olur
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2008 saat 22:17
Alıntı yapılan ESafa

taraftar ürünleri olarak bence daha  eksiğimiz var.terlik,nevresim takımı,havlu vs. gibi şeylerde olmalı ürünlerde bunlarda olursa gerçekten süper olur
artı terlik terlik de olmalı Wink
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2008 saat 09:12

Aldığım damalı t-shirt'in siyah olan kısımları solmaya başladı bile...!!!(Tek yıkamada...)

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2008 saat 09:15
eskısehırde olan alıyo ıyı guzel hoş ama bız gurbetcı taraftarlar nolcaz bılemıyoruz ınternet aracılıgıyla forma alamıyormuyuz.bı sıte kursanız esstore falan. yonetım taraftara hızmet goturemıyosun ayıp sana 
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 115116117118119 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır