eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 20:49
Alıntı yapılan Sarpery26

Arkadaşlar bence eskiye göre çok yol aldık. Ben yaklaşık 1 ay önce yeni atkı aldım fiyatı pahalı 20lira ama çok hoşuma gitti amblemin sarısı altın sarısı parlak iplikten örülmüş ve tamamen orijinal bizim amblemimiz çakmalardan değil. Tek taraflı olması dez avantaj ama buna da şükür. Böyle içime sinen bir ürün alıp klübe de para kazandırmak güzel oluyor. Aynı şekilde şapka da çok hoş duruyor. Kötüleri de var elbet polar ve yağmurluklar beş para etmez ama düzelecektir inanıyorum...

Eskiye göre yol aldık ama öncesinde de bir şey yapılmıyordu ki...Diğer dediklerinize katılıyorum ama bir de şu yönden düşünün.Türkiye'nin lokomotifi konumunda olan(Gerek tribün açısından gerekse kazandığı başarılardan dolayı),büyük taraftara sahip bir kulübün taraftar ürünlerini bu kadar boşlaması doğru mu?Kaç yıl sonra gelen Süper Lig ve imkanı elverdiği kadar resmi ürün almak isteyenlere bu taraftara saygısızlık değil mi?

Gurbettekileri geçtim,Eskişehir sınırları içerisinde ürün bulamıyor taraftar...En kızdığım nokta ise Lescon'da İBB forması satılıyor Kocaeli'de..Ama EsEs forması bulmak imkansız.. İnternet üzerinden alışveriş yapmak ne kadar güzel olurdu...Ama yönetim en başından salladı düzelmesi de zaman alacaktır.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 21:02
Bugün, Fenerium'un yılda 50 milyon Euro ciro yapıyor.Eskişehirspor bunun 50/1'ni yapıyorsa bu başarıdır.Dikkat edin yapıyorsa dedim.Şuan ki mevcut ürünler ve fiyatlariyla bu mümkün değil.

Fenerium'da;

15 çeşit şapka var
4 çeşit boxer var
6 çeşit deniz şortu var
30 çeşit TShirt var
23 çeşit çanta var
20 çeşit duvar saati var

Bu konuda bence Fenerium örnek alınmalıdır.Ürün çeşiti çok fazla.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 20:41
Fenerbahçe'nin ne kadar taraftarı var, Eskişehirspor'un ne kadar taraftarı var ama..

Dün bi t-shirt alarak kendime ve kulübe destekte bulundum. Store önünde hep dış şehirlerden gelen araçlar vardı. Kurban bayramı ziyaretimde de farklı bir ürün almayı düşünüyorum..

Bir an önce ulusal satışa geçilmeli..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 20:47
Satış mağazamıza ,1-2 hafta içinde kışlık ürünlerde gelecekmiş.

BilgilerinizeTongue
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 20:52
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bugün, Fenerium'un yılda 50 milyon Euro ciro yapıyor.Eskişehirspor bunun 50/1'ni yapıyorsa bu başarıdır.Dikkat edin yapıyorsa dedim.Şuan ki mevcut ürünler ve fiyatlariyla bu mümkün değil.

Fenerium'da;

15 çeşit şapka var
4 çeşit boxer var
6 çeşit deniz şortu var
30 çeşit TShirt var
23 çeşit çanta var
20 çeşit duvar saati var

Bu konuda bence Fenerium örnek alınmalıdır.Ürün çeşiti çok fazla.

urunler hakkında baya bılgın var onların fıyatlarıyla bızımkılerıde karsılastır o zaman ayrıca onlarda kac kısı orjınal urun alıyor bızde kac kısı alıyor
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 20:56
Alıntı yapılan lidersy

.Dikkat edin yapıyorsa dedim.Şuan ki mevcut ürünler ve fiyatlariyla bu mümkün değil.

urunler hakkında baya bılgın var onların fıyatlarıyla bızımkılerıde karsılastır o zaman ayrıca onlarda kac kısı orjınal urun alıyor bızde kac kısı alıyor

İyi okursan sevinirimWinkSmile
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 21:01
 futbolcuların giydiği formadaki logoda bile yeşil olması gereken yıldız BEYAZ...

bende aldığım orjinal formadaki beyaz yıldızı yeşile boyadım :)
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 18:56
ALPET ESKİŞEHİRSPOR TESİSLERİNDE, 100 YTL lik akaryakıt alana aşağıdaki bardak hediye;

es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
adalı Liste gör
Yazar

hayri
Yer: Turkey
  Alıntı adalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 20:27
en az 10 sefer gittim tıra olsun mağazaya olsun bi bedenime göre orjinal parçalı forma alamamıştım.en sonunda kızdım mankenin üzrindeki beyaz formayı aldımAngry

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 22:03

Satış mağazamıza ,1-2 hafta içinde kışlık ürünlerde gelecekmiş.

BilgilerinizeTongue

1-2 Ay sonra mı ?
Anlamadım 3 ay ...
İyi Ocak-Şubat gibi gelir o zaman LOLLOLLOL
( Onların 1-2 haftası baya sürüyor )
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz