eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 23:32

teşekküreler. ayrıca golleri gösterdi bütün takımların. bizim gollerde bide maç isminde ESKİŞEHİR yazıyorlar inadına. bu takımın ismi ESKİŞEHİRSPOR dur

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 23:52
Alıntı yapılan karargah

teşekküreler. ayrıca golleri gösterdi bütün takımların. bizim gollerde bide maç isminde ESKİŞEHİR yazıyorlar inadına. bu takımın ismi ESKİŞEHİRSPOR dur

Eskişehir'den öte hadi onu geçtim. E.Şehir deyip maç sonuçlarını yazıyor. Türkçe'de özel isimlerde bu şekil bir kısaltma yapılması yanlıştır.Wink
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:06
Alıntı yapılan egemen

Biraz önce D Spor'da yayınlanan 1. Lig Analiz programında Malatyaspor-Eskişehirspor maçı ile ilgili yorum ve görüşlerin olduğu bölümü kaydetip upload ettim. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=rbw6d3xPC6g

Not: Video boyutu 24 mb olduğundan takılmadan izlemeniz için biraz beklemeniz gerekebilir.

Anında hizmet çok sağolun,izleyemeyenler için müthiş...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:15
Alıntı yapılan darknESS

bu mail olayida bu sene moda oldu. bence biraz abartiyoruz. yani adam cahilliginden bir soru sormus sergende vermis cevabini. biz kendimizi bilmiyormuyuz neden bu kadar kanitlama ihtiyaci hissediyoruzki. sadece goz onunde degiliz. bu basinlada asla goz onunde olmamiz mumkun degil tribunlerde her hafta olay cikmadikca. bu yuzden bence omer guvence atilacak mailler bir ifade etmez.
Sen de her şeye muhalefet oluyuorsun arkadaşım, geçen hafta da Ege Tv'de Eskişehirspor'umuzun ismini E.Şehir olarak yazıldığını dile getiren arkadaşlara muhalefet olmuştun. İlginç geldi bana senin bu tavırların.

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 00:48
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan darknESS

bu mail olayida bu sene moda oldu. bence biraz abartiyoruz. yani adam cahilliginden bir soru sormus sergende vermis cevabini. biz kendimizi bilmiyormuyuz neden bu kadar kanitlama ihtiyaci hissediyoruzki. sadece goz onunde degiliz. bu basinlada asla goz onunde olmamiz mumkun degil tribunlerde her hafta olay cikmadikca. bu yuzden bence omer guvence atilacak mailler bir ifade etmez.
Sen de her şeye muhalefet oluyuorsun arkadaşım, geçen hafta da Ege Tv'de Eskişehirspor'umuzun ismini E.Şehir olarak yazıldığını dile getiren arkadaşlara muhalefet olmuştun. İlginç geldi bana senin bu tavırların.

:) iyide bunlar suya sabuna dokunmayan tartisilmasi bize hicbir fayda getirmeyen konular benim muhalefet olmamla alakasi yok. madem hataliyim anlat bana orda adimizi Eskisehirspor olarak yazsalar ne kazanicaz, omer guvence mail bombardimani yapsak bundan karimiz ne? omer guvenc aaaa bana bin tane mail geldi demekki bu takim taraftari her kosulda stadi doldururmu diyecek. eglence ariyorsaniz tabi buyrun ugrasin bunlarla ama tekrar gundemde olmak istiyorsaniz yapilacak olanlar belli. tabiki oncelikle sportif basari arkasindan taraftarin yapacagi organizasyonlar ama hicbir kosulda bu medyayla bizim istanbul takimlari kadar gundemde olmamiz mumkun degil. ha sunuda belirtiyim bu muhalefet olmak degildir sadece kendi gorusumu belirttim ben, kendi gorusunuze her ters gorusu muhaliflik kavrami icersinde degerlendirmeyin.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 03:01

Ömer Güvenç ve diğer yorumcular, geçen sene Lig Tv'de Konyaspor maçından sonra bazı yorumlar yapmışlardı izlemeyen ve hatırlamak isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=FHLuHcQMrZE
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
mirage26 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2007 saat 14:37
Alıntı yapılan ilkeronair

Ömer Güvenç ve diğer yorumcular, geçen sene Lig Tv'de Konyaspor maçından sonra bazı yorumlar yapmışlardı izlemeyen ve hatırlamak isteyenler için;

http://www.youtube.com/watch?v=FHLuHcQMrZE
Evet zaten Ömer güvenç e mail atmak isteyenlere söylemiştim.Çünkü Sergen röpörtajında onun eline kağıt veriyolar neyi sor derlerse onu soruyor.Ömer Güvenç sever ESES i...Smile
Denizli ÜniEses
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 13:32

Bu gece tv8 de ve gol programinda Sergen yalcinla röportaj yapmışlar bu röportaj çok konuşulacak sok sok sok die şeklinde reklam geçtiler saat 23.00 de program kaçırmayalım dedim..
DSİ Es Es
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 14:46
sergen  bayagı    bahsetti  eses  büyüklüğünden  muhteşemliğinden    büyüksün  sergennnn
tayfun
Yukarı
eskieskies Liste gör
Yazar

İbrahim
Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2007 saat 23:54
Bİrazdan tv8 de sergenle yapılan röportajdan bahsedilecekmiş.Bakalım ne demiş !!!
Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır