eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 11:01
Sevgili Yasin ve Ö.T.O'ya emek verenler, hepinize helal olsun, tebriklerClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 11:51
Pankartlar güzel olmuş. Bakalım etkisi ne düzeyde olacak?
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 14:16
Ben anadolu ajansını aradım ve pankartların haber yapılmasını istedim.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
deniz26 Liste gör
Yazar

deniz yurtbilir
Yer: Turkey
  Alıntı deniz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 16:35
pankartlar güzel olmuş elleriniza sağlık emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

eskişehir taraftarı bir ilki daha gerçekleştirdi... tribune dönük pankart yaptı..

bunlar önlü arkalımı kapalı tribun okuyabilecekmi... kapalı tribun okuyamazsa küfür edebilirmi
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 17:14
Güzel düşünce böyle gerçeğe dökülünce cok daha güzel olmuş....
Bu olayı düşünenlere,maddi manevi emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

Artık eviimde internetim olmadığı için forumu cok iyi takip edemiyorum :( pankartlar asılırken bende orada olmak isterdim ama olmadı sağlık olsun inşallah başka sefere.
+
şimdi gördüm-öğrendim :( şu saatlerde toplantı varmış.buda kaçtı,acilen eve internet almak lazım

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 18:21
çok güzel olmuş,emeği geçenlerin eline sağlık,eses bu alandada farklılığını gösterdi...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 19:24

karşılıksız ve beklentisiz olarak çok güzel bir olay gerçekleştirilmiş.

inşallah mesajlar gerekli adrese ulaşırlar...
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2008 saat 23:40
Allah sizlerden binlece kez razı olsun...

Yasinim ,

Birşekilde bu işlerin altından kalkıyorsunuz ama her seferinde birkaç kişiye yüklenmeyelim , hepimiz bu taşın altına elimiz koyalım. Damlaya damlaya göl olur. Emre gibi bir hesap bir formül bulalım bizlerde destek olalalım. Uzaktan yakından...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2008 saat 00:24
Alıntı yapılan otomatikkapi

Allah sizlerden binlece kez razı olsun...

Yasinim ,

Birşekilde bu işlerin altından kalkıyorsunuz ama her seferinde birkaç kişiye yüklenmeyelim , hepimiz bu taşın altına elimiz koyalım. Damlaya damlaya göl olur. Emre gibi bir hesap bir formül bulalım bizlerde destek olalalım. Uzaktan yakından...

selim abi bahsettiğin şey çok önemli.uygun görülürse o da yapılır.çünkü yapmak istediğimiz bir çok şeyde iş dönüp dolaşıp maddiyata geliyor.bizlerde bir yerlerde tıkanıyoruz..hani destek olsa,daha bir güvenerek yapacağız bazı şeyleri..ama olmayınca elimizde ne varsa ne yapabilirsek o kadarını yapabiliyoruz..maddi anlamda destek isteme taraftarı değiliz fakat yapacağımız çalışmalarda bende bu konuda destek olmak istiyorum diyenler çıkarsa onlara da minnettar oluruz.yada 3 kuruşluk bir şey yapacaksak 5 kuruşluk şey yapar daha iyisini yapmaya çalışırız..hassasiyetin için teşekkür ederim..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2008 saat 12:54
Yasinim,her şey çok güzel olmuş.Elinize yüreğinize sağlık.Sivrihisarda olduğum için aranızda bulunamadım.Maça zor yetiştim.İşallah birdahaki toplantıda buluşuruz.Hug
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır