eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 09:25
Alıntı yapılan disasel

Arkadaş ben kocaeli sakarya macına gittim atkımla formamla kocaeli orda yenilirken ben elazığ maçında gelen gollerimize sevindim ordaki kocaeliler hiç tepki göstermedi hangisi cenaze evi acaba bizim ligin üçüncü maçında gb ye yenilmemiz mi kocaelinin ezeli rakibi sakarya ya yenilmesi mi neyse biraz efendi biraz esesli olalım yav bize destek vermeye gelene terbiyesizlik yaparız kardeş dediğimiz kocaelinde koltuk kırarız aynı şekilde antalya ya durduk yere küfür ederiz,takım süper lige çıktı bizim taraftar amatörde...

Yazınızın birçok kısmı doğru olmakla beraber bir tek antalya'ya durduk yere küfür edilmemiştir...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 09:46
kardeşimiz  bozüyük tür başkası yalannnnnn
  tek kabullendimiz  takımmm 

Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 10:58
sivrihisarlı2626  Kimse sana gel kardeşim seninle kardeş olalım demiyor.

Hem taraftar olarak Anadolu birlikteliğinden bahsediyorsun. Açılış macında binlerce taraftar Ankaragücü diye tezahuratta bulunuyor. Bir yakınlaşma oluyor her iki takım taraftarı arasında. Bakıyorsun bizim maçlarda bazı tiribünlerde Bursalısı. Kocaelililer bizlerle maç seyrediyor. Sonra ben istemem dostluğu diyorsun. Rekabet ayrı bir şey dostluk ayrı bir şey. KARDEŞ OLALIM demiyorum. Ankarada kim sana küfür etti kimse bizi karşıladılar bizimle tiribünde yer aldılar. Ama bazıları ne yaptı( Bunlar tiribün çoçukları ve guruplardan deyildi onlar takımı destekliyordu) bizimle birlikte eglenen bir avuç insana sataştılar. Ne kazanıldı hiç bir şey. Dostluk kursan ne kaybedersin. Sadece Takımını desteklesen ne kaybedersin. Taraftarlık saldırmak kırmak yıkmakmıda veya kimseyi bulamadınmı kendi kendine kavga etmekmi. Hayır.    
Yukarı
Es85Es Liste gör
Yazar

Ata Varol
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 10:59
Bu 06-16-26 projesi luzumsuz bir proje!
ESES gercek Hersey Yalan...
Taraftarsan bir takim tutarsin; butun takimlara da ayni mesafede (3 cucukler haricSmile) olursun hepsi bu
Bir sarkisin sen
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 13:16

[/QUOTE]

Yazınızın birçok kısmı doğru olmakla beraber bir tek antalya'ya durduk yere küfür edilmemiştir...Wink
[/QUOTE]

valla bilmiyorum emrecim antalya'ya da gittim adamlar çiçeklerle karşıladı dışarda stadta tribüne geldiler çiçek verdiler hiçbir şekilde kötü birşey söylemediler sadece maç sonunda kendi aramızda kavga ettiğimizde açık tribünlerinden birkaç kişi vurvur dedi onun dışında biz hangi maç hatırlamıyorum ama gelecek gelecek antalya da gelecek... diye beste tuttuk olaylar ondan sonra gelişti diye biliyorum yanlışım varsa düzelt ama ne gerek vardı buna her maç zaten sakarya ya küfrediyorduk onlar bile bizimle olan maçında tek bir küfür etmedi artık değişim şart cezalarda ağırlaştı,cezayı bırak eskiden eses taraftarı temiz efendi ama takımını yürekten desteklerdi diyolar şimdi serseri olmasın adımız.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 13:20
serseı olmaz adınız merak etmeyın ama her trıbunde oldugu gıbı bazı kendını bılmnez taraftarım dıyen kısıler vardır  onları temızlemekte gercek taraftara duser
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2008 saat 13:29
Disasel Antalyaspor ile orada oynadığımız maçta Redsoldiers adlı grupları maçta yoktu. O grubun zaten Eskişehirspor'u sevmediğini biliyorum. Bizim zaten Bursaspor ile bir yakınlığımız vardı ve Antalyaspor ile Bursaspor arasında bir takım olaylar olduğu için Antalya ile aramızdaki dostluk pek sağlam durmuyordu. Senin dediğin Gelecek gelecek Antalyada gelecek tezahuratı Malatya maçında yapılmaya çalışılmıştı. Ama bağıran kişi sayısı 50'yi geçmemişti ve 20 saniyede herkes susmuştu..Bir gün sonrada Antalyaspor kendi sahasında Erciyesspor ile oynuyordu ve durmadan bize küfür etmişlerdi . Hiç kimse ak değil .
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 22:59
www.061626.com
5 ekim pazar gününden ıtıbaren yenilenen yüzüyle tekrar
kaldıgı yerden devam ediyor

herkese tesekkurler
061626.com

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
Mame Liste gör
Yazar

Mevlüt
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 23:12
Toplantıda Alınan Kararla Dostluk Ve Kardeşlik Mevzuları Abartılmayacaktı.İnş Böyle Devam Eder.Ama Bazı Arkdaşlar Yazıları İle Gözümüze Gözümüze Sokuyorlar.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2008 saat 23:43
Alınan karara saygı duyarım yanlız düne kadar herkesin azından cıkmıyormuydu onla kardeşiz bunla kardeşiz diye tamam kardeş olmaya ihtiyacımız yok hic bir takımla yanlız dostlarımız oldugunuda unutmayalım cok iyi hatırlıyorum 90 lı yıları onlar buraya geldiklerinde sıdatı acmışdık onlara bizler oraya gitigimizde inegöl yakınlarında bizleri karşıladılar bizleri alıp direk lokantaya sokmuşlardı ve o zamanın türbün liderleri vardı ondan sonra devamlı onlar bizim maclara bizler onların maclarına gittik bu purejeyi hiçe saymakda bazı gercekleri görmemezlikden gelinir tabiki saygı duyorum alınan karara ama bazı şelerinde degişmesi lazımdır heleki bizansa karşı birlik beraberlik olmak zorundayız boşuna denmemiş 1 elin nesi var 2 elin sesi var diye mevlüt bencede sen biraz sert konuşuyorsun burda herkes fikirlerini koymalı ben dayma annadolu birliginden yanayım bir gün gelecek annadolu birligi bu bizas kapılarını yıkacak iş başda basından başlayarak ama her annadoolu takımlarınlada tostlugumuzu pekişdirmeliyiz evet bu orduda olsa ksk de olsa sakaryada olsa koceliler beni sevmez gecen yıl tüm neferlileri sitelerinden atılar dogruyu söledigimiz için gercegi yarın herşeyi tam anlamıyla ögrenecegim toplantıda ben yokdum ama alınan karar ada herkes uymalı tek yürek tek ses saygılarımla
yücel..
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır