eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
Online Durum: Offline
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 18:29
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Hep yazdım ve yazmaya devam edeceğim.Genç kardeşlerimizi okul sıralarında kazanabiliriz,o yaştaki bir çocuğun yazdığı kalem,her çantasına baktığında göreceği kitabı ve silgisi onda EsEs fikrinin doğmasına yol açar.

Ama bunu uygulayacak kişiler lazım ki o da çok zor...Önümüzdeki senelere bakıyoruz!

Takım şampiyonluğa oynarken yani ürünlerin satılacağı en iyi zamanda mağazada ürün bulundurmayan, Yaz ayı biterken yeni tişörtleri anca getirebilen yönetimden söz ediyoruz...
Kış geliyor hala polar vs tarzı bi ürün yok mağazada, biz polar, forma, tişörtü zamanında bulabilsek yetecek bize..
KoreoESES
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 19:45
Yönetimden mi??Ben taraftar ürünleriyle ilgilenen bir yönetim göremiyorum.Eğer taraftar ürünlerine kulağını tıkayıp,kulübün en büyük gelirlerinden biri olan formaları bile doğru düzgün satışa çıkaramıyorsan ve bu kadar insanı zor durumda bırakıyorsan ortada doğru bir yönetim anlayışı yoktur.

İzmit NCity'de ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor forması satılıyor.Ne denir ki ya da şöyle diyelim insan konuşmamak için kendini nasıl tutabilir?
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 21:06
Sizce ES ES im hangi konuda yönetiliyor. Hiç bir konuda yaptıkları düzgün birşey yok ki. Balık baştan kokar. Deveye demişler boynun neden eğri diye o da demiş ki nerem doğru ki boynum düz olsun. Fazla söze gerek yok.
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 10:49
  Bayram öncesi moralleri bozmamak gerek.Esstorda polar aradım ama bulamadım.Boş çıkmamak için gelecek yazın tişörtlerini ve atkı aldım.Çokta sitemkar olmamak lazım.Polar bulamayanlar , kışlık sweet bulabilir.
  Benim de tek eleştirim fiyatlar konusunda olacak.Dergide farklı , orada farklı.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 11:32
bayram dolayısıyla çok sayıda gurbetçi eskişehirli memleketine gelecek. taraftar ürünü satan yerler sürekli açık olmalı. bayram dolayısıyla iyi bir hasılat elde etme imkanı kaçırılmamalı.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 11:49
acele etmeyelim arkadaşlar bende polar bekliyorum yaza doğru gelir alırız o zaman. geçen hafta kırmızı switlerden aldım çok güzel tavsiye ederim herkeze 40ytl.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 19:39
Tarftar ürünleri mağazasından aldığım şapka gerçekten çok hoşuma gitti. Mağazada iki çeşit şapka vardı. Ben aşağıdaki tercih ettim;

Logo doğru, dikiş ve işçilik kaliteli;

Şapkanın arkasındaki "ESKİŞEHİR" yazısı;

Sonuçta sade ve şık bir şapka, başımızın üstünde yeri var. Emeği geçenlere teşekkürler. Fiyatı 15 YTL
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 20:18
Uğur abi şapka güzelmiş :) Güle güle kullan.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 20:28

Küme düştüğümüz bjk maçında kartondan şapka yapmış,yarısını siyaha yarısını kırmızıya boyamıştım;hey gidi günler,hey.

Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 20:42
Arkadaşlar bence eskiye göre çok yol aldık. Ben yaklaşık 1 ay önce yeni atkı aldım fiyatı pahalı 20lira ama çok hoşuma gitti amblemin sarısı altın sarısı parlak iplikten örülmüş ve tamamen orijinal bizim amblemimiz çakmalardan değil. Tek taraflı olması dez avantaj ama buna da şükür. Böyle içime sinen bir ürün alıp klübe de para kazandırmak güzel oluyor. Aynı şekilde şapka da çok hoş duruyor. Kötüleri de var elbet polar ve yağmurluklar beş para etmez ama düzelecektir inanıyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111112113114115 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır