eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 00:55

MAÇ GÜNÜ STADA KOŞMALI HERKES(üst taraf)

KÜFRETMEDENDE DESTEK OLURUZ ESES(alt taraf)
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 01:03
eskan abi benim yazıyı da seçmişsiniz.çok mutlu oldum .inşallah işe yarar bu çalışma
gökmeydanlı sarı
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 10:43

Kerem fotoğraflı resimleri pankart boyutuna büyüttüğümüzde tanınmaz hale gelecektir...Bunu da göz önüne almalısın...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 10:59
Alıntı yapılan es_emre26

Kerem fotoğraflı resimleri pankart boyutuna büyüttüğümüzde tanınmaz hale gelecektir...Bunu da göz önüne almalısın...

Emre ben o vektörel büyütme olayını bilmiyorum..
Yasin abi bu küfürle ilgili olan diğer pankartların tasarımını da yapmamı istemişti. Onlar da bu resimli tasarımla hemen hemen aynı boyda. Onlarda bi sorun olur mu peki?
KoreoESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 11:53
Photoshopta yapıyorsan ve içersinde sadece yazı ve logo bulunuyorsa sorun olmaz...Wink
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 12:06
Emre, bu benim yaptığım panakrt dışındaki diğer tasarımları paintte yaptım.Tongue
Dijital baskıdan anlayan bi arkadaş, Microsoft Publisherda boyutlandırsam bi sorun olmayacağını söyledi. O şekilde 200cmx100cmye boyutlandırıyorum bende..Wink
KoreoESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 13:20
Yalnız Yasin abi onları 50*200 olacak dediydi ? Bir daha sor istersen...
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 13:45

kerem ve emre kardeşim pankart işinde son çalışmalarınızı resimlerini foruma koyarmısınız incelemek istiyorum merak ettim...yapılan ve yapılcak bütün pankartların resimlerini buraya ekleyin bi görelim sözler nasıl biçim nasıl..okee....bekliyorummm:)) ok.kardeşim

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 19:22

pankartların siparişini verdik.sizler tarafından önerilen sloganların arasından seçtiğimiz 14 tanesini yaptırıyoruz..şu an için pankartların tasarımını buraya koymamıza gerek yok..pankartlar yarın akşam bana teslim edilecek bende akşam saatlerinde stada gidip asacağım.astıktan sonra fotoğraflarını çeker buraya koyarız.aslında 20 tane yaptıracaktık ama malesef yeterli slogan bulamadık,geri kalan 6 tanesinide slogan buldukça yaptırıp asacağız.zaten yarım saatte yapıp teslim ediyorlar..pankartların ölçüleri 50 cm x 5 metre olarak tasarlandı.yani 5 metre uzunluğundan 20 tane pankart 100 metrelik bir uzunluk yapıyor.pankartlarımızı reklam panolarının arka kısmına asacağız..bu 14 adet pankart sadece sloganlardan oluşmaktadır..resimli pankartımızın görüntü ve çözünürlüğünde problem çıktığı için yaptıramadık..yarın akşam pankartların asılmasına yardımcı olacak arkadaşlarda gerekmektedir.bu konuda yardımı olabilecek arkadaşlarımız varsa telefondan benimle irtibata geçebiliriler..ayrıca etkili sloganlar bulursanız bizimle paylaşın.hemen gider yaptırırız.şöyle kafiyeli,anlamlı,etkili sloganlar olsun..küfürle ilgili yeteri kadar pankart yapıldı bundan sonrakiler rakip taraftarlara karşı gösterilecek tutum,tribün adabı,bayan taraftarlarımızın yok sayılarak,taraftarlığın sadece bize ait olmadığına dair temalar içermeli...

0536 621 26 26
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 20:18
eskan sen rüya gibi adamsın iyiki varsın tşk. ellerine sağlık Allah razı olsun senden.
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır