eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2008 saat 09:45
Alıntı yapılan ezbol

mithat körlerin yeni çıkardığı cd nereden temin edebiliriz

Stadın yanındaki taraftar mağazasından temin edebilirsiniz...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 23:11
Ya bu tıra gittiğimde kapalı oluyo bazen istanbuldan geliyorum bayramda taraftar ürünlerini rahatlıkla alabileceğimiz bi yer var mı
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 23:31
Alıntı yapılan fatih_hayati

Ya bu tıra gittiğimde kapalı oluyo bazen istanbuldan geliyorum bayramda taraftar ürünlerini rahatlıkla alabileceğimiz bi yer var mı

stadın yanındaki mağazada bulabilirsin ama bayramda açık olurmu bilemem.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 10:49
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Eğer ilkokuldaki kardeşlerimize EsEs sevgisini aşılamak istiyorsak,öncelikle kırtasiye ürünlerine önem vermeliyiz.

En basit örneği,ilkokul 1.sınıfa başlayan bir çocuğa EsEs kalemi,EsEs defteri,EsEs silgisi alınsa zaten EsEs sevgisi aşılanmış olur.Ama nedense Bizans takımlarının bütün lisanslı ürünleri mevcut ilkokul sıralarında...
Çok güzel bir düşünce.Milli Eğitim Müdürümüzde yönetimde.İşallah yönetimden birileri duyarda bu düşünceniz hayata geçer.

Bunu gerçekleştirmeliyiz ve daha okul sıralarında aşılamalıyız.Bir kalem,bir silgi,bir defter kabı... Emin olun hiç zor değil.Sadece gerçekleştirecek kişiler gerekli.İnşallah sesimizi duyar birileri de okul sıralarında o takımların ürünlerini görmeyiz.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
eseskorel Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: Gümüşhane
  Alıntı eseskorel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 12:25
ilk önce esesin resmi internet sitesinden ürünlerin satışını gerçekleştirebilseler daha iyi olacak, 3 aydır "yakında" deyip duruyor, ligin ilk yarısı bitecek hala e-satışa başlayamadılar
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 12:51
Alıntı yapılan eseskorel

ilk önce esesin resmi internet sitesinden ürünlerin satışını gerçekleştirebilseler daha iyi olacak, 3 aydır "yakında" deyip duruyor, ligin ilk yarısı bitecek hala e-satışa başlayamadılar
evet haklısınız bizim gibi şehirdışında yaşayan insanlar için bu sorunu mutlaka en kısa zamanda halletmeliler. ancak yakında yazısı 3 aydır değil 1 senedir yazıyor ve onların yakın kavramı nasıl bir zaman dilimini içeriyor merak ediyorum
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 12:53
Alıntı yapılan must-ang

derginin yeni sayısında farklı sayfalardaki ürünlere farklı fiyatlar verilmiş.aynı atkı(çift kat) bi sayfada 15 ötekinde 10,tshirtlerden teki bi sayfada 25 ötekinde 36.çok ciddiyetsiz hazırlanmış dergiDisapprove

dergiyi dün aldım özellikle bahsettiğiniz sorunu bulmaya çalıştım. ama fiyatlar her sayfada aynıydı. sanırım baskıda bir problem oldu
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 15:11

Alıntı yapılan eses şahin

Eğer ilkokuldaki kardeşlerimize EsEs sevgisini aşılamak istiyorsak,öncelikle kırtasiye ürünlerine önem vermeliyiz.

En basit örneği,ilkokul 1.sınıfa başlayan bir çocuğa EsEs kalemi,EsEs defteri,EsEs silgisi alınsa zaten EsEs sevgisi aşılanmış olur.Ama nedense Bizans takımlarının bütün lisanslı ürünleri mevcut ilkokul sıralarında...
Çok güzel bir düşünce.Milli Eğitim Müdürümüzde yönetimde.İşallah yönetimden birileri duyarda bu düşünceniz hayata geçer.

Bunu gerçekleştirmeliyiz ve daha okul sıralarında aşılamalıyız.Bir kalem,bir silgi,bir defter kabı... Emin olun hiç zor değil.Sadece gerçekleştirecek kişiler gerekli.İnşallah sesimizi duyar birileri de okul sıralarında o takımların ürünlerini görmeyiz.
Müthiş bir fikir, ben eğitim diye buna derim, geleceğe yatırım, taraftar altyapısı diye buna derimClap 
Yukarı
Emrecan Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emrecan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Emrecan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 17:37
Bi heves gittim almaya Parçalı formayı armasını ne kadar adi yapmışlar orjinal demeye bin şahit ister :S
1965'de İsmin Kazındı Kalplere
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 18:20

Hep yazdım ve yazmaya devam edeceğim.Genç kardeşlerimizi okul sıralarında kazanabiliriz,o yaştaki bir çocuğun yazdığı kalem,her çantasına baktığında göreceği kitabı ve silgisi onda EsEs fikrinin doğmasına yol açar.

Ama bunu uygulayacak kişiler lazım ki o da çok zor...Önümüzdeki senelere bakıyoruz!
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 110111112113114 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır