eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2008 saat 22:56
Ben bu sayfaya başka birşey ilave etmek istiyorum ama dikkate değer.Dün neden Anderson dakika 86 da oyuna alındı?Oğuz Sabankay veya Abdullah alınmadı.Acaba maç başı para vede prim aldığı içinmi?Birisi bunun mantıklı açıklamasını yapsın bir daha Rıza hoca hakkında konuşmayacağım.Mantıklı bir açıklama olmazsa da ben daha başka şeyler düşüneceğim, her zaman acaba diyeceğim.Maçlarda yedekde oturanlar galibiyette yarım prim alırlar.Oyuna girenler tam prim alır eski adet değişmediyse.Anderson dün 86 da oynasın diyemi sokuldu oyuna yoksa prim alsın diyemi?
S.nalbant
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2008 saat 23:41
bu rıza futboldan anlıyorsa ben hiçbirşey anlamıyorum. ayıp ya gençlere sıfır şans kendi adamı kaşar andersona her zaman şans. bırak hoca ya bunlarmı oynayacak
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 00:01
Alıntı yapılan karargah

bu rıza futboldan anlıyorsa ben hiçbirşey anlamıyorum. ayıp ya gençlere sıfır şans kendi adamı kaşar andersona her zaman şans. bırak hoca ya bunlarmı oynayacak
Eleştirinizde haklı olabilirsiniz...
Ancak bu şekilde eleştirmek; saygıyı ortadan kaldırmak demektir.Lütfen seviyeyi koruyalım.
açık!
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 00:21
rıza hocadan bişey olmaz gittiği her takımı mahvetti nasıl getirdiler takımın başına anlamak mümkün deil.
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 00:32
Dunku macta Cumhur'a 60 dakika dayanan bir teknik adamin, Oguz'a resmi maclarda 1 dk bile gorev vermemesini anlayamiyorum.

Diyarbakir macinda skor 2-0 , Diyarbakir kaleye dogru duzgun gelemiyor ve bu kosullar altinda bile forma sansi verilmiyorsa ne zaman oynatilicak merak ediyorum...(ki oynasin denilen adam bos bir oyuncu degil, Oguz'un potansiyeli oldugunu herkes biliyor..)

Dunku macta bile sans verilmeyen bu yastaki bir oyuncu sezon icinde olur da zorunluluktan sahaya surulurse, kotu bir performans sonrasi elestirilicek kisi o degil takimin basindakiler olmalidir..
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 00:57
benim anlamadıgım ortasahada eksik oldugumuz gün gibi ortada madem elimizdeki kadro bukadar en iyisini ortaya koymak hocanın isi ben oguzun ortasahamıza katkı saglayacagını dusunuyorum umarım yanılmam ama bu cocukta gelecek var gibi
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 11:12
ya arkadaşlar bu çocuk sakatmı bilen varsa söylesin. eğer sakatsa eyvallah ama geçen sene vestelde çok iyi maçlar çıkardı.ayrıca oğuzu arayıp takıma çağıranda rıza hocanın kendisidir.hiçdeğilse 45 dakika falan oynat.oğuz orta sahada mücadele edbilecek iyi bir futbolcu formayı biraz  daha adil olarak dağıtmalısın rıza hocam hiç değilse birkaç kez şans vermen gerekir diye düşünüyorum sonuçta oğuzu sende bizim kadar iyi tanıyorsun.umarım
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2008 saat 11:41
Sakat olsaydı Diyarbakır maçının devre arasında ısınmaya çıkmazdı. Devre arası ısınanlardan 2'si oyuna girdi. Anderson'da sonradan ısınmaya başladı o da girdi. Ama Oğuz bir türlü sokulmuyor oyuna. Anderson'un yerine al bu çocuğu ne olacak sanki???
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 00:59
Bu adamıda harcıyorsun en kısa zamanda SANŞ verilmeli diye düşünüyorum...
I LOVE YOU ESES
Yukarı
Antißizans Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Robinho
  Alıntı Antißizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 01:02
Takımı kurtaracak Oyunu kuracak top dağıtacak adam bu adam
1 kere olsun şans ver şu adama,kadro dışı bırakmak içinmi getirdin Rıza !
www.frmtr.com/eskisehirspor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır