eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 23:13
Alıntı yapılan scarface_hkna

abi tamam iyi güzel düşünce küfüre herkes karşı ama
normalde okulda olsun günlük hayatında olsun çoğu insan küfür ediyor bu pankartı görüpta cayacak bir insanı ben EsEs tribünlerinde görmedim özelliklede her maçın çok önemli olduğu sezonda gerilimi yüksek maçlar yaptığımızda bu çağrı amacına ulaşmaz nacizane fikrim

hakan,bireysel küfürden kasıt,işi adeta şovmenliğe döken,olana olmayana,hakemin çaldığına çalmadığına,artık taça çıkan topa varıncaya kadar herşeye söven,etrafında çoluk çocuk varmı,eşiyle kızıyla gelen varmı aldırmadan,90 dakika küfür eden tipler varya onlar için.yoksa bizde yeri geliyor küfür ediyoruz ama o kadar abartılı değil yada herkeze duyuracak kadar değil...sonuç alınır yada alınmaz önemli değil,birşeyler yapmak lazım.birşeyler yapılsın ki başarı elde edilsin değil mi.pankarttan sonuç alamazsak,broşür,broşürden sonuç alamazsak,seminer,seminerden sonuç alamazsak başka bişey ..gittiği yere kadar..3 sene önce sahaya davul atılıyordu,ayakkabısını atanlar hatta koltuk değneklerini atanlar vardı sahaya..şimdi bir tane pet şişe atılsın millet atanı linç edecek nerdeyse..sonuçta bu bilinç yerleşmişmi taraftarımıza?..buda olur belki bir gün..ne dersin iyi olmazmı?..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 23:26
abi yine güzel düşünceniz ben takdir ediyorum sizi bizde kardeşlerimizle kız arkadaşlarımızla gelmek istiyorum ama küfür şiddet yüzünden getiremiyorum
ama demek istediğim o pankartı görünce bile direk küfür eden insanlar olacak bu ne ... gibisinden çok afedersiniz
ama siz diyorsanız 'gidemesemde yolunda ölürüm ' mantığıyla yapalım
sıradan sözlerden çok ya aşırı iğneleyici bir söz olmalı caydırıcılığı olsun
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
wolfalone38 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: kahramanmaraş
  Alıntı wolfalone38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 23:31
..eğer 5-6 düzgün amigolarımız yanında bu tip serseri kılıklı innsanları yanlarına almazlarsa bunlarda belli zamandan sonra orada barınamaz ama yine söylüyorum ...
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 23:37
Başak Burcu derken :)
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 00:08
"Tribünlere stres atmak ve deşarj olmak için gelmeyiniz..."
Tribünlere küfür ile stres atmak ve deşarj olmak için gelmeyiniz.. olarak revize ettim müsadenizle.

Yasinim mayıs ayından beri ilk defa memlekete gelebildim seni göremeden ve toplantınıza gelemeden döndüm. En yakın zamanda kendimi affettiririm.

Küfür mevzusu uzun vadeli hedeflenmesi gereken bir husus bana göre. Sebebine gelirsek kısa vadede çözümüne inanmamamın açıklaması ufak bir hikayede yatıyor. Esparkta eşimle bir mağazada iken 3-4 genç (esesli) aralarında ana avrat konuşuyorlardı bakışla gerekli uyarıyı yaptım riske girerek seslerini kıstılar. Sokaklarda sürekli ana avrat konuşan onlarca insanla yan yana geçiyoruz. Yani ne yazıkki küfür hayatımıza feci şekilde girmiş.

Bu sebeple ben kısa vadede stadda toplu küfürü önleyebilirsek razıyım. Uzun vade de hayatımızdan çıkarırız inşallah...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
  Alıntı LioneL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 00:19
arkadaşlar özellikle kötüde oynasa hic bir futbolcumuza küfür edilmemeli.bizi basarıyada onlar götürücek . doğanın gecen sene nasıl bir performans gösterdiğini biliyoruz.kendisi iyi bir futbolcu cok rahat klüp bulur kendisine.yani basarıda alkışlayıp basarısızlıkta o futbolcuya küfür edecek taraftar istemiyorum .teknik heyet bu işi hepimizden iyi biliyor kötü topçuyu kızağa ceker olur biter.bu hafta ikinci golde doğanın hatası olduğunu söyleyen iki kişi önümde küfür ettiler bende kendimi zor tuttuğumdan cıkın oynayın dedim.gercekten maça stres atıp topçularımıza küfretmeye gelen kişiler gelmesinler .iyi günde kötü günde bu takımı destekleyenler gelsin .gercek eskişehirspor taraftarı onlardır zaten .her maçta bu tür olaylara sessiz kalmadım kalmayacağım.hiç bir futbolcu arkadasım değil ama bu takımın formasını terletiyorlar ve hepside seve seve giyiyor bu formayı.futbol hatalar oyunudur .inşallah haftaya doğa güzel bir futbol oynar gereken cevabı verir o insanlara ve onu ilk alkışlayanlarda onlar olur cünkü onlar lay layına o stada gelenler
Yukarı
esmesutes Liste gör
Yeni Yazar

mesut
  Alıntı esmesutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 16:27
"Kötü söz sahibine yakışır"
TEK DİLEĞİM ALLAHTAN SENİ ŞAMPİYON GÖRMEK
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 16:33
küfürsüzde rakplerimize mesaj gönderebiliriz ve bu mesaj daha tekili olur
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 22:03

Küfür ilkel bir iletişim şeklidir,eşeğin anırması bile küfürden daha anlamlıdır.

Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eyl/2008 saat 22:21
Alıntı yapılan kesdal

Küfür ilkel bir iletişim şeklidir,eşeğin anırması bile küfürden daha anlamlıdır.

Smile doğru söze ne denir...
ama çok sivri bir slogan..tepki yaratır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,857 saniyede hazırlanmıştır