eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 19:38
tribünlerimizde koro halinde küfür çok olmamakla ve kulübümüz bu anlamda çok ciddi cezalara maruz kalmamakla beraber,son 2-3 sezondur neredeyse sahaya yabancı maddelerin atıldığı da hiç görülmemeştir..

fakat tribünlerimizde breyesel küfürlerin ve bir anda gelişen provake dürtüsünün had safhada olduğu hepimizce bilinmektedir.

etrafımızdaki bayan ve çocukları yok sayarak bu denli alakalı yada alakasız herşeye küfür etmek,çocuklarını ve yanında bayan taraftarlarla gelen gönüldaşlarımızı yerin dibine sokmaktadır.taraftar bir bütün halinde neye tepki verip neye vermeyeceği husunda hala bilinçsiz bir görünümdedir..vereceği tepkinin yada protestonun,etkili ve medeni bir şeklini bulmak yerine hemen küfüre sarılmakta,sürü piskolojisi olan toplumumuzda tek bir kişiden başlayan anlamsız bir slogan yada yersiz bir küfürün bir anda binlerce kişiden koro halinde çıktığına yüzlerce kere şahit olmuşuzdur..

bu tip hadiselerin an az'a indirilmesine ve bireysel küfürün sona ermesine yönelik çalışmlarımızda küçük sloganımısı cümleler halinde 2-3 metre uzunluklarında, 20-25 adet pankart yaptıracağız.
pankartlar açık tribünün saha görüşünü kapatmayacak şekilde,tellerin alt kısmına ve tribüne dönük şekilde asılacaktır..açık tribünü bir baştan diğer başa bu pankartlarla donatacağız..

örnek sloganlar şu şekilde olabilir

- küfür etmek acizliktir..
- küfürsüz ve olaysız tribünler için ele ele
- etrafımızdaki çocukları ve bayanları yok sayamayız..breysel küfüre son!..
- tribünlere stres atmak ve deşarj olmak için gelmeyiniz..

gibi buna benzer sloganlarınızı bizimle paylaşırsanız,ilerleyen haftalarda bu pankartları yaptırıp açık tribüne asacağız..
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 19:48
Yasin abi çok güzel harikasın. Artık pankartlarla mesaj vermeliyiz. Ama Açıkta pankart asılabilceğimiz bi alan yok
Yönetim iia..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 19:50

''KÜFÜR ACİZ İNSANLARIN GERİ TEPEN SİLAHIDIR''
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 21:00
Alıntı yapılan Wanted

Yasin abi çok güzel harikasın. Artık pankartlarla mesaj vermeliyiz. Ama Açıkta pankart asılabilceğimiz bi alan yok

@eskan
pankartlar açık tribünün saha görüşünü kapatmayacak şekilde,tellerin alt kısmına ve tribüne dönük şekilde asılacaktır..

alicim, pankartları açık tribündeki tellerin alt kısımlarına asacağız..yani saha görüşünü kapatmıyacak..ayrıca pankartlar normalde sahaya dönük asılır ya? biz tam tersine seyirciye dönük asacağız..

şahin abi slogan güzelmiş..pankartlarımızdan biri bu olsun..
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 21:18

kufur cahıl ınsanın kalkanıdır kendısını korumak ıcın mutlaka kullanır...

NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 21:52

Küfürsüz gıden yoldakı sıhırlı kapı galıbıyetten gecer..!!!

NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 22:18
Küfür seni yüceltmez,yerin dibine sokar...!!!

Küfür etme ettirme...!!!

Gerçek ESESli küfür etmez,ettirmez...!!!

Bunlar da benden:...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ekotim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 22:45
atam izindeyiz küfür etmeyiz..

bir sevdaya vurulduk yanıyoruz
küfretmeden seviyoruz....esesim..

burası eskişehir alayına gider
küfür edenin ağzına acı biber....bunlarda benden....

26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 22:50
abi tamam iyi güzel düşünce küfüre herkes karşı ama
normalde okulda olsun günlük hayatında olsun çoğu insan küfür ediyor bu pankartı görüpta cayacak bir insanı ben EsEs tribünlerinde görmedim özelliklede her maçın çok önemli olduğu sezonda gerilimi yüksek maçlar yaptığımızda bu çağrı amacına ulaşmaz nacizane fikrim
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 23:00
küfür etmek insanın kendine yakışanı giymesidir
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır