eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 12:14
Valla hcm adamın yaptıkları ortada...Tesis kazandırdı takımı bunca yıl sonra süper lige çıkardı...
Şimdi bunları es geçip hala arkasından laf söylemek bence biraz vicdansızlık... Wink

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 13:25
Alıntı yapılan es_emre26

31958297589275 derece

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 13:30

Şampiyonluk ve tesisleşme adına yaptıklarınız için teşekkür ediyoruz ama izninizle  bir şey daha söylemek istiyoruz:

Temlikler için Tebrikler Sayın Hatipoğlu!

Aynen dediğiniz gibi ESES camiası alma değil verme yeriymiş.!!!
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2008 saat 23:17

Şampiyonluk vede son hareket için sonsuz teşekküler.

Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2008 saat 13:36
----Anlıyorum. At yarışı filan konuşmak istiyorsunuz ama özellikle bir konuya parmak basmak istiyorum. Eskişehir Başkanı Nebi Hatipoğlu ile bir söz üzerine anlaştık. Arkama dahi bakmadım. Para konuşmadım. Adamın firmasının TV reklamında bile bedava oynadım. Yalnız o benim hak ettiğim parayı vermedi. Hâlâ ondan alacaklıyım. Kamuoyunun da bunu bilmesini isterim.---- Bu Sergen Yalçının Hurriyet.com.tr'deki roportajından alıntıdır. E be Nebi Başkan herşey iyi güzel hoşta bu adamı sustursan bide
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2008 saat 15:48
Alıntı yapılan jeffers

----Anlıyorum. At yarışı filan konuşmak istiyorsunuz ama özellikle bir konuya parmak basmak istiyorum. Eskişehir Başkanı Nebi Hatipoğlu ile bir söz üzerine anlaştık. Arkama dahi bakmadım. Para konuşmadım. Adamın firmasının TV reklamında bile bedava oynadım. Yalnız o benim hak ettiğim parayı vermedi. Hâlâ ondan alacaklıyım. Kamuoyunun da bunu bilmesini isterim.---- Bu Sergen Yalçının Hurriyet.com.tr'deki roportajından alıntıdır. E be Nebi Başkan herşey iyi güzel hoşta bu adamı sustursan bide
Kulüp yönetimi devamlılık arz eder.Yani bir ülkede Hükümetler değiştiği zaman borçlarını giden değil gelen Hükümet öder.Yani Halil Ünal yönetiminin,Kulübün Sergene borcu olduğnu bilmemesi imkansız.Kulübü devralırken bunları kabul ederek aldılar.Ama Nebi Başkanın Sergene kişisel borcu varsa onu bilemem.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:01
Uzaktaki yakinlarinizdan olarak ve son yillardaki gelismeleri yakindan takip eden bir taraftar olarak, sayin Nebi Hatipoglunu yeniden goreve davet ediyorum! Bu baslik altinda onceden yazilanlar yeniden gozden gecirilirse yine de artilari en fazla olan, vizyonu olan, seffaffligi olan adam gibi adam olarak birakti yonetimi, aslinda devam etmek te istiyordu ama caydirildi, yipratildi, Halil Unal ekibi hazira kondular ve olup bitenleri de carcur ettiler. Yeniden goreve gelmesiyle, devrettikleri zaman kulubun hali nasildi, onlari da bildiklerinden, o ekipten olup ta Halil Unalin yeni yonetiminde gorev alan Erdogan Tekgoz Bey de takimin ekonomik yapisini ve gelismelerini bildiginden, en azindan bu yonetimden hesap sorabilecek bilgilere donanimli olduklarindan, bu gorevi yeniden dusunmeleri icin taraftarlar olarak yeniden harekete gecmek zamanidir diye dusunuyorum yol yakinken. Takimimizin, teknik kadro ve futbolcularin ne kadar ozveri ile calistiklari ortada, gelirler ortada, boyle bir durumda iyi bir yonetimin prestiji de yuksek olur, baska isadamlarindan da yeni katilimlar olabilir! Ustelik Nebi Beyin verilmis sozlerinden biri bu yonetimin takipcisi olmak ve ikincisi de ESESi UEFA kupalarina tasimakti. Takimimiza yeniden sahip cikilma planinda Nebi Bey ve ekibinin durumu degerlendirmeleri gerektigini gonulden istiyorum, simdiden tesekkurler!
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:29

nebi hatipoğlu stadyumun tamirini yaptı tesisleri yaptı kulübe kalıcı tesesler bıraktı giderkende bıraktığı borç 4,5 trilyon idi bunun yanında futbolcuların şampiyonluk primi ve maç başlarıda 4 trilyon civarında idi toplam 8,5 trilyon borç vardı ama şampiyonlukta emeği geçen futbolcular alacakları karşılığında bonservis ücretsiz verildi sözleşme yenileyen futbolcularımızı sayarsak 5-6 trilyon civarında bir borç bıraktı ama kulübümüze yeni tesisler daimi gelir getiren benzin istasyonları ve güzel bir sdat bıraktı halil ünal tek bi çivi çakmadan 18 trilyon civarında borçtan söz ediliyor kulübe bir tek çici çakmadan ve aldığı futbolcularda meydanda nebi hatipoğlu seni tekrar başkan görmek istiyoruz bu taraftar seni şimdi daha çok anlıyor 

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:37
"Parasını Ödeyemeyeceğim Futbolcu Transfer Etmem.."

NEBİ HATİPOĞLU

"Paraların gününde verildiğini duyan futbolcular beni arayıp gelmek istediğini bildiriyor. Seçim yapacağız"

Nebi HATİPOĞLU

"Eskişehirspor'un itibarı her şeyden Önce Gelir"

Nebi Hatipoğlu

Teşekkürler..
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:37
Alıntı yapılan İSMAİL26

nebi hatipoğlu stadyumun tamirini yaptı tesisleri yaptı kulübe kalıcı tesesler bıraktı giderkende bıraktığı borç 4,5 trilyon idi bunun yanında futbolcuların şampiyonluk primi ve maç başlarıda 4 trilyon civarında idi toplam 8,5 trilyon borç vardı ama şampiyonlukta emeği geçen futbolcular alacakları karşılığında bonservis ücretsiz verildi sözleşme yenileyen futbolcularımızı sayarsak 5-6 trilyon civarında bir borç bıraktı ama kulübümüze yeni tesisler daimi gelir getiren benzin istasyonları ve güzel bir sdat bıraktı halil ünal tek bi çivi çakmadan 18 trilyon civarında borçtan söz ediliyor kulübe bir tek çici çakmadan ve aldığı futbolcularda meydanda nebi hatipoğlu seni tekrar başkan görmek istiyoruz bu taraftar seni şimdi daha çok anlıyor 

birde Nebi beyin ve Halil beyin yönetimleri döneminde kulüp kasasına giren paraları (yayın hakkı, galibiyet beraberlik primleri, iddia , hasılat vs..) hesaplarsak durum daha da vahim bir hal alıyor .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır