eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 00:47
bu oluşumun yeni olmasının sıkıntıları bunlar, zamanla sağduyu ile hareket edilirse yararlı bi birliktelik bi dostluk oluşur, ii ilişkiler gerçekleştiremye çalışmak lazım

(kardeşlik konusuna hiç girmiyorum biz bazen kendi içimizde bile kardeş olamıyoruz başka bi takımla zaten olmaz o)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 01:01
Alıntı yapılan kzlckl

Alıntı yapılan özgürlük

ankarada bizi desteklemeye gelen ankaragüclü arkadaslarımıza yapılan terbiyesizlikten dolayı eskisehirspor taraftarı olarak utanıyorum.haddime olmasada taraftarımız adına özür diliyorum.
ne özürü ya önce ayrıntıları öğren ve birda hepimizin adına kimsede özür dileme dilencek bi bir özür varda grup olarak biz kendi adımıza gerekeni söleriz...bu kadar dost kardeş biz camurdayken yani  sizlerde ğil biz 1 otobüs 70 kişi maça giderken 1000lerden 50 lere 100 düştüğümüzde tribünde sizlerde yoktunuz aslında ama nese üztüme baki olmayan yazılara fazla girmek istemiyorum...anadoluya saygımızdan anadoluya kesinlikle küfüre karşıyız ama lütfen bizleri kaynı kefede yargılamayın..

senle polemige girmek amacında degilim.yazımda "haddime olmasada" yazıyor dikkatini cekerim.ayrıca ayrıntıları ögren diyecegine acıklarsan daha iyi olur.senin taraftarlıgını yada esesliligini sorgulamıyorum; burda yazdıgım ankaragüclü bayanlara olan saldırı girisimiyle ilgili.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 01:38

hiç birşey bayanlara saldırı için sebeb olamaz olur diyen varsa bende yazıklar olsun derim

el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 01:56
Hep söylüyorum yine söyleyeceğim...Biz önce nerede nasıl trübün yapılır önce onu öğrenmemiz lazım,zira bu sıkıntıların hiçbirini yaşamayız...Ankarada bize ayrılan alanın hemen hemen %75 ini doldurduk..
Ama ne yaptık bütün grupları bir yere topladık yanlışın ilkini burada yaptık..
Ankaragücü taraftarı ilk geldiğinde neredeydi grupların olmadığı alanda...
Olmaz dedik sizi burda ağırlayamazlar grupların yanına alalım ikinci hatayı burada yaptık çünkü biz hep düğünümüz olacak sanıyoruz,cenazemiz hiç olmayacak..

Maçtan evvel zaten ufak bir arbede yaşandı ve olacakların sinyallerini verdi..

İnsanlar tabiiki hakkını arayabilir su pahalıdır 3-4 kişi arasında sürtüşmeden sonra kavgada çıkabilir nitekim öylede oldu hadi bu bile normal..
Ancak öyle korkak arkadaşlarımız varki atkıları alınlara kadar bağlayıp koltuk kırıp aşağılara atmayı ondan sonrada acaba kaçacak delik nerede var diye aranmayı marifet sanıyorlar..
Muhtemelende maçtan sonra hava atıyorlardır şöyle sıyırttırdım böyle attım diye:))

Ankaragücü hadisesine gelince sen komşuluk yapıyor aynı apartmanı paylaşıyorsan orada düğünde olur cenazede...

Ya bunu hazmedip senin ağladığın gün başkasının sevinmesine tahammül edeceksin yada müstakil eve çıkıp kimseyle uğraşmayacaksın...

Yoksa bir gün seninde düğünün başkasının cenazesine gelir aynı muameleyi görür üzülürsün..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 03:22
suyu 1 ytl'ye satıyomuş..kofteyi 5'e satıyomuş..
seni desteklemeye gelen dost dedigin takımın taraftarına saldırıyosun..yazıklar olsun..nerde bizim buyuklugumuz..
senin yonetimin sana bileti 25 ytl yaptı diye,gık diyomusun..onundeki amigo sus dedimi oturuyosun yerine..
yonetiminin içine sızmış fenerli güvensoy istifa diye bagırabiliyomusjn kendi stadında..
lafa geldimi delikanlıyız..soyleyiz..boyleyiz..
tek izin gunumde kendi arabamla 4 arkadas ankaradaydık..sayenizde 70.dk da staddan cıkıp,tekrar yola koyulduk..yazıklar olsun..
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 04:32
bende hiç hoşlanmadım ama olaylar öyle gelişmiş kardeşim ben bile hala anlayamadım şunu yapacaksak yapalım yapmicaksak da hiç çabalamayalım burdan herkese sesleniorum ya göründüğünüz gibi olun yada olduğunuz gibi görünün (YUNUS EMRE )/MADE İN ESKİŞEHİR [İNSANI]
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 10:09
Alıntı yapılan özgürlük

Alıntı yapılan kzlckl

Alıntı yapılan özgürlük

ankarada bizi desteklemeye gelen ankaragüclü arkadaslarımıza yapılan terbiyesizlikten dolayı eskisehirspor taraftarı olarak utanıyorum.haddime olmasada taraftarımız adına özür diliyorum.
ne özürü ya önce ayrıntıları öğren ve birda hepimizin adına kimsede özür dileme dilencek bi bir özür varda grup olarak biz kendi adımıza gerekeni söleriz...bu kadar dost kardeş biz camurdayken yani  sizlerde ğil biz 1 otobüs 70 kişi maça giderken 1000lerden 50 lere 100 düştüğümüzde tribünde sizlerde yoktunuz aslında ama nese üztüme baki olmayan yazılara fazla girmek istemiyorum...anadoluya saygımızdan anadoluya kesinlikle küfüre karşıyız ama lütfen bizleri kaynı kefede yargılamayın..

senle polemige girmek amacında degilim.yazımda "haddime olmasada" yazıyor dikkatini cekerim.ayrıca ayrıntıları ögren diyecegine acıklarsan daha iyi olur.senin taraftarlıgını yada esesliligini sorgulamıyorum; burda yazdıgım ankaragüclü bayanlara olan saldırı girisimiyle ilgili.
benle polemiğe giremezsin çünkü daha kim olduğun belli değil üye rofilin bile yok...yukarıdaki yazıları okursan öğrenirsin ....eskişehirliyim eskişehirliler kardeşlerim...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
guveneses Liste gör
Yazar

GUVEN
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 11:30
Biz önce kendi içimzde kardeşliği dostluğu sağlayalım karşımızdaki taraftarın ne kadar samimi olduğunu bile bilmeden birbirimize giriyoruz.
KÜÇÜKÇEKMECE nin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 11:43
@kzlckl seninle birbirimizi anlayamıyoruz.eses taraftarı birini desteklemeye gitse onlar yenilirken gol haberi gelse sevinemez mi? bizim arkadaslarımızada mı saldırılsın?
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2008 saat 11:53
Alıntı yapılan nefES

suyu 1 ytl'ye satıyomuş..kofteyi 5'e satıyomuş..
seni desteklemeye gelen dost dedigin takımın taraftarına saldırıyosun..yazıklar olsun..nerde bizim buyuklugumuz..
senin yonetimin sana bileti 25 ytl yaptı diye,gık diyomusun..onundeki amigo sus dedimi oturuyosun yerine..
yonetiminin içine sızmış fenerli güvensoy istifa diye bagırabiliyomusjn kendi stadında..
lafa geldimi delikanlıyız..soyleyiz..boyleyiz..
tek izin gunumde kendi arabamla 4 arkadas ankaradaydık..sayenizde 70.dk da staddan cıkıp,tekrar yola koyulduk..yazıklar olsun..
Abi cok güzel yazmıssın, tebrik ederim.msjında bence tamamen haklısın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9596979899 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,590 saniyede hazırlanmıştır