eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 19:18
maçtan önce ankarada çok rahat bir şekilde gezdik bizi çok güzel agırladılar amcalar bile inş eses kazanır felan dediler gerçekten çok güzeldi ama maçta ankaragücülü taraftarlara saldıran 3 5 kendini bilmez tafartar yüzünden ankara dostlugumuz bozulmıcaktır inş bidaha bögle bir şey olmaz...
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 19:34
Arkadaşlar,
Eskişehiri Bursası Ankarası veya Anadolumuzun herhangi bir şehri olsun atkımızla formamızla gidip misafir gibi davranmazsak ya da evsahibi misafire düşman gözüyle bakıp saldırırsa bırakın 061626 yı hiçbir dostluk ve kardeşlikten söz etmek mümkün olmaz.Bu yazdıklarım Ankara'da yaşanan olaylarla alakalı değil;bir genelleme yapılacak olursa Anadoluda komşu şehirler genelde iyi anlaşamazlar (Kocaeli-Sakarya,Kocaeli-Bursa,Malatya-Elazığ,Manisa-Karşıyaka,Adana-Mersin,Giresun-Ordu vs).Biz de komşu Eskişehir ile zamanında bir takım problemler yaşamıştık ama gelinen noktada en azından Eskişehirli arkadaşlarımızı Bursamızda atkılarıyla formalarıyla ağırlarız,maçtan önce yer içeriz;aynı şekilde Eskişehirde de karşılanmak bizi mutlu eder.Bundan kimse zarar görmez.Ankaragücünde de tunalı grubu gibi bizi istemeyen kardeşliği kabul etmeyen taraftarlar var,ama geçen seneki Ankaragücü maçında 2 bin Ankaragüçlü dakika 16 da Bursa lehine stadı inletti.Eskişehirspor ile şu aşamada bu gibi oluşumlardan bahsetmek zor olsa bile şuna emin olun ki Bursaspor taraftarının tamamına yakını Eskişehirli taraftarları maç öncesi ve sonrası çok iyi şekilde ağırlayacaktır ve bundan mutluluk duyacaktır.Maçtan önce iki takım taraftarının kolkola gezeceğini ben biliyorum,herkes öğrenecektir..
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 20:04
ankarada bizi desteklemeye gelen ankaragüclü arkadaslarımıza yapılan terbiyesizlikten dolayı eskisehirspor taraftarı olarak utanıyorum.haddime olmasada taraftarımız adına özür diliyorum.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 20:13
Alıntı yapılan labtek0626

anti-x grubundan arkadaşlar var ankarada yaşıyorum bana esesin gücü bayanlaramı yetiyor diye sordular yerin dibine girdim

ankaragücü taraftarını az çok biliyorsun o zaman ben burada doğdum büyüdüm daha düne kadar sahip çıkmayan gençlik 7 8 yıldır takıma sahip çıkmaya başladılar en iyi grup dediğin neferle aynı yaştadır
profil olarak ankaragücü edepsizdir bakmayın ankaranın çeşitli yerlerinden gelenler,globalleşen dünya vede bursayla yaptıkları dostluk bunları biraz olsun düzeltmiştir.
Çinçin mahallesi,abidinpaşa,gülveren civarında gençlik ne olabilir
Ayrıca O stada gelen kızlar en az 2 adam yüreğindeydi
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 20:34
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan labtek0626

anti-x grubundan arkadaşlar var ankarada yaşıyorum bana esesin gücü bayanlaramı yetiyor diye sordular yerin dibine girdim

Bumu yapanlar içimize sızan Bizanslılardır.Hiçbir ESES'li bir bayana o şekilde davranmaz.Angry
Yok artık le brown şahinBig%20smile
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 21:03
Alıntı yapılan özgürlük

ankarada bizi desteklemeye gelen ankaragüclü arkadaslarımıza yapılan terbiyesizlikten dolayı eskisehirspor taraftarı olarak utanıyorum.haddime olmasada taraftarımız adına özür diliyorum.
ne özürü ya önce ayrıntıları öğren ve birda hepimizin adına kimsede özür dileme dilencek bi bir özür varda grup olarak biz kendi adımıza gerekeni söleriz...bu kadar dost kardeş biz camurdayken yani  sizlerde ğil biz 1 otobüs 70 kişi maça giderken 1000lerden 50 lere 100 düştüğümüzde tribünde sizlerde yoktunuz aslında ama nese üztüme baki olmayan yazılara fazla girmek istemiyorum...anadoluya saygımızdan anadoluya kesinlikle küfüre karşıyız ama lütfen bizleri kaynı kefede yargılamayın..
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 22:39
Yapılan hareketin savunulacak tarafı yok ama o dakikalarda süper ligdeki ilk yenilgimizi alıyorduk hemde daha hiç gol atamadan 3 gol birden yiyerek işte bu dakikalarda nerdeyse dokunsalar aglıyacak vaziyette bitmiş bi halde Ankaragüçlü kardeşlerimizin kendi attıkları gole haklı sevinmelerini (yanlış zaman) bazı genç arkadaşlar sabırla karşılayamadı o an olaya sagduyulu bakamadıklarından dolayı tepkilerini koymak istediler ama yanlış bi tepkiydi onlara gerekli uyarı yapılsa zaten olgun davranacak kapasitede insanlardı ..
neyse biz günün güzel olan tarafından bakalım ben bu oluşumu başından beri destekliyodum bazen olumsuz düşünenleri gördükçe hevesim kırılmıyo degildi ama Ankaragüçlü kardeşlerimiz trübüne girerken ve çıkarken tüm Eses taraftarının lay lay lay Ankaragücü çekmesi bu oluşumun hemen hemen tüm Eses taraftarı tarafından kabullenilmiş oldugunu gösterir buradan o içimizde olan Ankaragüçlü arkadaşlara sözüm siz sevincinizde haklıydınız fakat biz demorilizeydik bizim o heyecanını bastıramayan arkadaşlarımızı maruz görün sizde deplasman tirübünde biraz daha hassas davranınki büyük bi dostlugun oluşmasında attıgınız bu adım işe yarasın herzaman maçlarımıza bekleriz hem Bursasporlu hemde Ankaragüçlü kardeşlerimizi herkese sevgi ve saygılar....
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 23:43
inadınayeniden abimsin ama şu forumda göze batacak hareketlerden kaçın biraz be
güvensoy istifa
Yukarı
ekotim Liste gör
Yazar

ERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 23:53
emre kardeşime çok yükleniyorsunuz burda deplasmana hayatında 5 kere gitmiş insanlar yazı yazıyor ben buna isyan ediyorum ya inegöl deplasmanını herkes hatırlıyor demi kafası yarılan kardeşlerimizi hatırlıyosunuz demi inegöl tarafından yağan taşlar kimler atıyordu kimse bilmez ??? ikincisine gelcem 061626 oluşumunda yer alıcaz ben gençgüçlü arkadaşlara soruyorum bi besteniz var sölüosunuz devamlı (arkanda biz vardık senin her yerde rizede izmirde eskişehirde korktular kaçtılar bizi görünce ankaragüçlüler geliyor diye)bu besteyi hala sölüceklermi??? esesin taraftarı hep suçlu maça giremez suçlu girer yine suçlu deplasmana gider yine suçlu..takımımız 3 tane yemiş gözümüz hiçbirşey görmüyor ufak bir elektriklenme olmuş tribünde olayı büyütüp hemen tribün çoçuklarına saldırmak ne kadar doğru? biz 12 sene ikinci üçüncü liglerde sürünürken yanımızda ne kardeşlerimiz vardı ya...doğruları yazın arkadaşlar la fonten hikayeleri yazmayın...birileri artık eskişehirspor taraftarını kötülemekten çapulcu demekten vazgeçsin..ben eskişehirsporluyum ve tek kardeşim eskişehirsporlu kardeşim bu kadarr.... 
26 eskişehir doğduğun,yürüdüğün,sokaklarında dövüştüğün,parklarında içtiğin ve öpüştüğün yerdir..vatanındır...eskişehir...
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 23:59
erkan abi herşeyi çok iyi açıklamış
güvensoy istifa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9495969798 109>