eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:05
Alıntı yapılan cresadur

labtek0626
şunu belirteyim eğer ankaragücüyle deplasmanda yapacağımız maçta bu tür olaylar çıkarsa kan gövdeyi götürür gençler maçına benzemez inşallah dostça geçer

bizim gençlerbirligi taraftarıyla hiç bir olayımız olmadı ne demek kan gövdeyi götürür ya biz 3 yerken stadda seviç çıglıgı atanlar zıplayanlar  bizim kardeşimiz deyildir saten

her ne sebeb olursa olsun bayan var orda onlara saldıranların bence hiçbiri futbolu bilmiyo belki golleri bile görmediler maç seyretmeye destek olmaya değil olay çıkarmaya gelmişler unutma el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş ayrıca 3-0 ın hesabı onlardan sorulmaz yönetimden ve rızadan sorulur
el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan seyitgazili

Şahin hocam nedenini acıklasın o zaman o arkadaş. Taraftarda bilsin. Yola cıkıyorsun suyu 1 ytl de satar adam. İkincisi hic bir yerde bayana küfür edilmez. Kardeş hele hic etmez. Kardeş degil arkadaşsa dostsa yine edilmez. Zaten düşman olsa gelip  senin tirübününde beraber seninle eglenmez Önce karar verelim dostmu olacagız yoksa düşmanmı. Ona göre hareket edelim. Bu taraftar karnını kaşıya kaşıya hicmi deplasmana gidemiyecek. Dinlenme tesislerinde konaklıyamıyacak. Onun icin başkalarını deyil önce kendimizi sorgulayalım. Suclu aramıyalım. Sucu nasıl önlemenin yollarını arayalım.
İsmail'im Sen neden işini gücünü bırakıp her hafta Seyitgazi den gelerek ÖTO Toplantılarına katılıyorsun? Tabiki ESES Sevgisinden.Kardeş takım meselesine gelince hangi takımla kardeş olup olmayacağımıza kim karar veriyor?Bencede bütün anadolu takımları kardeştir.Yeterki bu kardeşliği taşıyacak mangal yürekler olsun.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:48
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan Fanatik26

arkadaşımızın durumunu sormuyorlarda gene yükleme yapıyorlar hayret yani hayret
Haklısın;Geçmiş olsun işallah tez zamandq sağlığına kavuşur.Olayların neden olduğunu bilmiyoruz.Staddaki bir köfteciyle neden muhatap olunur?Paranı verip köfteni alırsın.Olaydan sonra taraftarında neşesi kalmadı.Ama olay başka bir nedenle çıkmışsa buraya yazında herkez bilip bilmeden arkadaşı suçlamasın.

Olayın nedeni kısaca şöyle arkadaşımız parayı verip köfte istiyor ve o kalabalıkta köftecide unutuyor verdiğini.Arkadaşımızda köfteyi istediğinde para vermediğini söylüyor.Vermiştim vermemiştim derken köfteci köfteci vurmaya kalkıyor ve olaylar çıkıyor Wink
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:54
Alıntı yapılan omer_26

Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan Fanatik26

arkadaşımızın durumunu sormuyorlarda gene yükleme yapıyorlar hayret yani hayret
Haklısın;Geçmiş olsun işallah tez zamandq sağlığına kavuşur.Olayların neden olduğunu bilmiyoruz.Staddaki bir köfteciyle neden muhatap olunur?Paranı verip köfteni alırsın.Olaydan sonra taraftarında neşesi kalmadı.Ama olay başka bir nedenle çıkmışsa buraya yazında herkez bilip bilmeden arkadaşı suçlamasın.

Olayın nedeni kısaca şöyle arkadaşımız parayı verip köfte istiyor ve o kalabalıkta köftecide unutuyor verdiğini.Arkadaşımızda köfteyi istediğinde para vermediğini söylüyor.Vermiştim vermemiştim derken köfteci köfteci vurmaya kalkıyor ve olaylar çıkıyor Wink
Teşekkürler.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 19:14
olayın nedeni gerçek şudur adam 1 milyona su satıyordu 1 milyona su olurmu diye adama saldırdılar ayrıca o adam sıcak soslu sosisli sandiviç satıyordu adam can havliyle sıcak sosu arkadaşa döktü işin en çirkef yanı yere dökülen sosisleri bazı arkadaşları yemeleriydi
el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 23:56
Bir kardeşliktir aldı başını gidiyor hadi hayırlısı kardeşlik muhabbetlerine fazla girmiyelim arkadaşlar.
Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2008 saat 00:06

kavgadan sonra maçın zevki düştüüüü....

ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 14:28
Alıntı yapılan kayhanes

Alıntı yapılan dentist

dün ankarada aramızda olan ankaragüçlü taraftarlara (içlerinde bayanlar olmasına rağmen) saldıran adına kesinlikle eskişehirspor taraftarı diyemeyeceğimiz kendini insan erkek zannedenler adına sizden ankaragüçlü dostlarım gerçek eskişehirspor taraftarı adına özür dilerim

bende maçtaydım dün Tatar mustafanın 2 sıra üstündeydim olayları sadece köfteciyle yapılan kavga ve köftecinin birine sicak su serpmesi olarak gördük fakat Ankaragüçlü arkadaşlara saldıran olmadı aksine onlar stada girerkende çıkarkende lay lay Ankaragücü çekildi çokda güzel oldu .. öle bi saldırıyı görmedik olduysada çok ayıp olmuş bi kaç tane dengesiz diyelim büyütmeye gerek yok dostlugumuz daim olsun 061626...

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 14:33
Alıntı yapılan esesim-26

kavgadan sonra maçın zevki düştüüüü....

mac 10 uncu dakıkadan sonra zevklımıydıkı Wink
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2008 saat 14:34
Alıntı yapılan labtek0626

olayın nedeni gerçek şudur adam 1 milyona su satıyordu 1 milyona su olurmu diye adama saldırdılar ayrıca o adam sıcak soslu sosisli sandiviç satıyordu adam can havliyle sıcak sosu arkadaşa döktü işin en çirkef yanı yere dökülen sosisleri bazı arkadaşları yemeleriydi
ayıklamalıyız dıycek bısıy bulamıyorum bole taraftarları aramızdan ayıklamalıyızkı kulture ulasabılelım
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,582 saniyede hazırlanmıştır