eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:14
dün 3-0 yenik olduğumuzda ben ankarada oturan bir esesli olarak ankaragüçlü arkadaşların yanındaydım bayanlardan biri telefonla ankaragücünün gol haberini aldı. arkadaşlarına söyledi onlarda laylaylay ankaragücü diye bağırdı ne var bunda aynı şey bizim olsa esesim gol atsa etrafımda 50 bin ankaragüçlü olsa yinede eses çekerdim.bir defa bir erkeğin yanında bayan varsa ve sen olay çıkarıyosan bu resmen şerefsizliktir. çok ayıp oldu utandım yerin dibine girdim dün ilk defa mahalleden arkadaşlarımla maça gittim 10 yıldır eses taraftarını analattım onlara benim için tarihi bir gündü ama sahada futbol yoktu maçtan çok taraftar kavgası seyrettik bumu sizin takım bumu taraftar dediler yani gerisini siz anlayın çok yazıkkkkkkkkkkkkk
el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:19
Futbolda kardeşlik olması için önce bir birimizle kardeş olalım.Bu şehrin evlatları olarak bu forumda yazı yazarken sanki yazılarımızla birbirimizi yenmek için yarışıyoruz.GençlerBirliği maçını izleyen biri olarak,Bizim Gençler Birliği taraftarıyla hiç bir sorunumuz olmadı.Bizim içimizdeki bazı genç kardeşlerimizin çıkardığı olaylar hoş değildi.Bu olaylarda tüm camia ya mal edilemez.Genç kardeşlerimin taşkınlıklarına kızmak istiyorum sonra kendi gençliğim aklıma geliyor kızamıyorum.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:24
arkadaşımızın durumunu sormuyorlarda gene yükleme yapıyorlar hayret yani hayret

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:25
şunu belirteyim eğer ankaragücüyle deplasmanda yapacağımız maçta bu tür olaylar çıkarsa kan gövdeyi götürür gençler maçına benzemez inşallah dostça geçer
el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:30
labtek0626
şunu belirteyim eğer ankaragücüyle deplasmanda yapacağımız maçta bu tür olaylar çıkarsa kan gövdeyi götürür gençler maçına benzemez inşallah dostça geçer

bizim gençlerbirligi taraftarıyla hiç bir olayımız olmadı ne demek kan gövdeyi götürür ya biz 3 yerken stadda seviç çıglıgı atanlar zıplayanlar  bizim kardeşimiz deyildir saten
DSİ Es Es
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:43
Alıntı yapılan Fanatik26

arkadaşımızın durumunu sormuyorlarda gene yükleme yapıyorlar hayret yani hayret
Haklısın;Geçmiş olsun işallah tez zamandq sağlığına kavuşur.Olayların neden olduğunu bilmiyoruz.Staddaki bir köfteciyle neden muhatap olunur?Paranı verip köfteni alırsın.Olaydan sonra taraftarında neşesi kalmadı.Ama olay başka bir nedenle çıkmışsa buraya yazında herkez bilip bilmeden arkadaşı suçlamasın.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 17:56
ya konu anlaşılmadı sanırım kısa bi süre ankaragücünün golünü kendi aralarında kutladılar ne var bunda.hadi buda size göre yanlış diyelim yinede hiç bir şey bir bayana el kaldırmayı mazur göremez
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:00
Alıntı yapılan dentist

ya konu anlaşılmadı sanırım kısa bi süre ankaragücünün golünü kendi aralarında kutladılar ne var bunda.hadi buda size göre yanlış diyelim yinede hiç bir şey bir bayana el kaldırmayı mazur göremez

Aa abicim olur mu ... Şimdi bu oluşumu desteklemeyenlere gün doğdu ... Yüklenirlerde Yüklenirler şimdi ...

Konuşun hadi bol bol konuşun ... Nasıl sevinirler diye yiyin kendinizi ... Wink

Antep'de kendi takımları Antep gibi bir takım karşısında beraberliği yakalıyor ve seviniyorlar ... Siz yapsanız olay olsa aa olur mu benim kendi takımım ama ankaragüçlüler yada bursalılar yapınca ; biz yenilirken nasıl sevinirler ...

AH AT GÖZLÜKLERİ AH ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:02
   Şahin hocam nedenini acıklasın o zaman o arkadaş. Taraftarda bilsin. Yola cıkıyorsun suyu 1 ytl de satar adam. İkincisi hic bir yerde bayana küfür edilmez. Kardeş hele hic etmez. Kardeş degil arkadaşsa dostsa yine edilmez. Zaten düşman olsa gelip  senin tirübününde beraber seninle eglenmez Önce karar verelim dostmu olacagız yoksa düşmanmı. Ona göre hareket edelim. Bu taraftar karnını kaşıya kaşıya hicmi deplasmana gidemiyecek. Dinlenme tesislerinde konaklıyamıyacak. Onun icin başkalarını deyil önce kendimizi sorgulayalım. Suclu aramıyalım. Sucu nasıl önlemenin yollarını arayalım.
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 18:05
Alıntı yapılan dentist

dün ankarada aramızda olan ankaragüçlü taraftarlara (içlerinde bayanlar olmasına rağmen) saldıran adına kesinlikle eskişehirspor taraftarı diyemeyeceğimiz kendini insan erkek zannedenler adına sizden ankaragüçlü dostlarım gerçek eskişehirspor taraftarı adına özür dilerim

bende maçtaydım dün Tatar mustafanın 2 sıra üstündeydim olayları sadece köfteciyle yapılan kavga ve köftecinin birine sicak su serpmesi olarak gördük fakat Ankaragüçlü arkadaşlara saldıran olmadı aksine onlar stada girerkende çıkarkende lay lay Ankaragücü çekildi çokda güzel oldu .. öle bi saldırıyı görmedik olduysada çok ayıp olmuş bi kaç tane dengesiz diyelim büyütmeye gerek yok dostlugumuz daim olsun 061626...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,309 saniyede hazırlanmıştır