eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:24
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan semihk

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Onlar bize saldırsın biz çiçek atalım yıllardır bu mantıkla hareket edildi ama hep sonu hüsran oldu taşı yiyen biz gülü yiyen başkası oldu.Eskişehirde adam gibi dururlarsa misafir takım taraftarı olduklarını unutmazlarsa kimse bişey yapmaz zaten.Ama istenmeyen olaylar mutlaka olacaktır TÜRK takımı falan geçin artık bu işleri eskidi bu masallar..kimse yemiyor artık..Sonuna Kadar ANTİ BİZANS..
inşallah senin gibi düşünenler bir elin parmağını geçmez.
yoksa vay halimize...Confused
Merak etme benim gibi düşünen binlerce insan var..Asıl sizin gibiler oldukça daha kafamıza çok taş yeriz..
bakıyorumda millete laf yetiştirebilmek için pusuda bekliyorsun herhalde.
öyle binlerceyiz falan diyerek kendini avutma canım kardeşim.
büyük taraftar biliyor sizin kaç kişi olduğunuzu...
ikili diyaloglarla sayfaları doldurma lütfen..
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:26
Kardeşim lafı atan sensin cevabıda kaldıracaksın muhatap olmak istemiyorsan laf atmayacaksın.Gel ben göstereyim sana kaç kişiymişiz bizde büyük taraftarın içindeyiz aklın sıra bana çapulcu demeye getiriyosun ama lafını bilde konuş..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:36
Evet arkadaşlar,serserilere,çapulculara meydanı boş bırakmayalım.Spor dostluk ve kardeşliktir.Biliyorum taraftarlarımızın çoğu böyle düşünüyor
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:37

Dünkü maçta 3-0 yeniliyoruz moraller bozuk ve devre arasında olan olaylar herkesin sinirlerini germiş ankaragüçlü arkadaşlar 10 kişi kadar sevinç çıglıkları atarak lay lay ankragücü die bagırmaları zıplamaları  ne kadar dogruydu...  olaylar kısa sürdü onlardan bu olaydan sonra çıktılar maçtan saten
DSİ Es Es
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:40
Alıntı yapılan inadınayeniden

Evet arkadaşlar,serserilere,çapulculara meydanı boş bırakmayalım.Spor dostluk ve kardeşliktir.Biliyorum taraftarlarımızın çoğu böyle düşünüyor
Taraftarlık nedir onu öğren gel tarık amca..Taraftarlık sadece 1 takım tutmak desteklemek sadece takımının menfaatini onurunu şerefini düşünmek yeri geldi mi centilmen olmak yeri geldi mi çiçeklerle karşılamak ama hakkın yendiğinde hakkını her türlü aramak..Şiddeti tasvip etmiyorum ama bazen işe yarıyor..Ben hayatımda asla şiddete başvurmadım diyen yalancıdır..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:47
Uzerine alınma amcacım. Yalnız,bir takımın şerefi yağmayla,hırsızlıkla,küfürle korunuyorsa ben korumuyorum o şerefi...
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:49
konu başlığı 01626 lütfennn
DSİ Es Es
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:49
1 köfteciye 5 kişi dalmak erkeklik değil çapulculuk önüne gelen yerden yağma yapmak delikanlılık değil hırsızlık gaspçılık adilik hiç birşey demeye gerek yok aslında bunlara onlar kendilerinin ne olduğunu biliyorlar ESES taraftarlığı altında kendi çaplarında oluşturdukları suç işleme hareketinin birer piyonları Allah şu müberek günlerde ıslah etsin bunları kendini bilmez 3 5 çapulcu biri de demiş şiddet ara sıra gerekiyo çok şeyi çözüyo haklı galiba bu aramıza karışmış hırsızları ahlaksızları ancak dayak akıllandırır ya çekecen karakola anasından emdiğini burnundan getirecen yada sağlam biryere deplasmana gittiklerinde etraflarından çekilcen yem olarak bunları vercen bakalım köfteci dövmeye benzeyecekmi arkasındaki gerçek eses taraftarına güvenip.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:53
Alıntı yapılan inadınayeniden

Uzerine alınma amcacım. Yalnız,bir takımın şerefi yağmayla,hırsızlıkla,küfürle korunuyorsa ben korumuyorum o şerefi...
Ben yağma yapılsın,Hırsızlık yapalım önüne gelene küfür edip düşman mı edelim dedim?Ben şerefimi nasıl korurum gayet iyi biliyorum..Deplasmana giderken yağma yapan,günahsız insanları döven,hırsızlık yapan,ego tatmin etmek için durduk yere küfredenin allah bildiği gibi yapsın şu mübarek günlerde  üstte saydıklarımı yapanın zaten ALLAH korkusu yoktur utanması yoktur ne desek boş o tipler için..

Gelelim 06-16-26 oluşumuna gerçekten yürekten destekliyorum fazla abartıya kaçmamak şartıyla anadoluda birlik sağlanması açısından gayet olumlu bu oluşuma verilecek her türlü zarardan kaçınmamız gerekir.

Yukarı
guveneses Liste gör
Yazar

GUVEN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 16:56
Sonuçta bu şahıslar öyle tahmin ediyorum ki taraftar otobüsleri ile gelmişlerdir ve bunlar tanınan bilinen kişilerdir abi tamam taraftarımız olsun otobüsler dolsun istenir belki ama bu adamların bize yarardan çok zararı oldu dün dikkat ettiyseniz o kavgadan sonra kimsenin bağırası gelmedi.
KÜÇÜKÇEKMECE nin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9091929394 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır