eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 15:52
Alıntı yapılan ugures26

böyle bir video neye hizmet ediyor ki nedir yani bu tamam istanbul takımlarını sevmiyor olabilirsiniz ama bir insan galatasaraylı fenerbahçeli yada beşiktaşlı yada herhangi bir takımın taraftarı diye onu vurup kırma hakkını kim veriyorki bize örnek taraftar oluşumu diyoruz bu mu yani bu video ya güzel demek öto ya ihanettir içimizdeki holiganların temizlenmesi lazım gs bjk yada fb li taraftarlar burda maç izlerken taşla sopayla saldırırsak biz deplasmandayken onlarda bize yapar ki kimsenin kardeşini arkadaşını başı sarılı bıçaklanmış yada sadece burnu kanamış bi şekilde görmek isteyeceğini sanmıyorum güzel şeyler değil bunlar

kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum.
bu görüntülerin nesi güzel ya??? Angry
tamam sevmeyebiliriz istanbul takımlarını ama sonuçta onlarda TÜRK ve herşeyin başında İNSAN!
Yeter arkadaşlar yeter!
Es - Es
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 16:16
Alıntı yapılan es_gokhan_es

Alıntı yapılan ugures26

böyle bir video neye hizmet ediyor ki nedir yani bu tamam istanbul takımlarını sevmiyor olabilirsiniz ama bir insan galatasaraylı fenerbahçeli yada beşiktaşlı yada herhangi bir takımın taraftarı diye onu vurup kırma hakkını kim veriyorki bize örnek taraftar oluşumu diyoruz bu mu yani bu video ya güzel demek öto ya ihanettir içimizdeki holiganların temizlenmesi lazım gs bjk yada fb li taraftarlar burda maç izlerken taşla sopayla saldırırsak biz deplasmandayken onlarda bize yapar ki kimsenin kardeşini arkadaşını başı sarılı bıçaklanmış yada sadece burnu kanamış bi şekilde görmek isteyeceğini sanmıyorum güzel şeyler değil bunlar

kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum.
bu görüntülerin nesi güzel ya??? Angry
tamam sevmeyebiliriz istanbul takımlarını ama sonuçta onlarda TÜRK ve herşeyin başında İNSAN!
Yeter arkadaşlar yeter!

bencede haklısınız bu konuda bilinçli davranmak lazım kesinlikle...bu memlekette kimse kimsenin düşmanı olamaz(olmamalı) !!!yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi biz türküz ve sevmediğimiz  bizans takımları ile anca rakip oluruz ama DÜŞMAN  değil ... bunun ayrımını çok iyi yapmak lazım...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 16:38
Onlar bize saldırsın biz çiçek atalım yıllardır bu mantıkla hareket edildi ama hep sonu hüsran oldu taşı yiyen biz gülü yiyen başkası oldu.Eskişehirde adam gibi dururlarsa misafir takım taraftarı olduklarını unutmazlarsa kimse bişey yapmaz zaten.Ama istenmeyen olaylar mutlaka olacaktır TÜRK takımı falan geçin artık bu işleri eskidi bu masallar..kimse yemiyor artık..Sonuna Kadar ANTİ BİZANS..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 16:56
http://www.izlesene.com/video/spor-ankaragucu/488616        güzel bi video olmus...                                               
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
ugures26 Liste gör
Yazar

uğur bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 17:27
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Onlar bize saldırsın biz çiçek atalım yıllardır bu mantıkla hareket edildi ama hep sonu hüsran oldu taşı yiyen biz gülü yiyen başkası oldu.Eskişehirde adam gibi dururlarsa misafir takım taraftarı olduklarını unutmazlarsa kimse bişey yapmaz zaten.Ama istenmeyen olaylar mutlaka olacaktır TÜRK takımı falan geçin artık bu işleri eskidi bu masallar..kimse yemiyor artık..Sonuna Kadar ANTİ BİZANS..
tamam emre sen onlar gelince onlara taş at vur kır savaşa gider gibi bıçaklarla git sen istanbula gidincede onlar sana aynısını yaparsa sesini çıkarma burda ahkam kesme bize taş attılar bıçak çektiler nerdeydiniz diye haykırma tamammı çünkü hakkın yok bu kafayla gidersek hiç bi şey düzelmez devam edin örnek taraftarmış bu işte senin gibilerin kafası
komES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 17:34
Uğur anlatmak istediğimi anlamamışsın sende git karşıla tamam mı çiçeklerle bizans artık kardeşimizdir diye pankart da yaptır fotoğraf çektir onlarla.Ben deplasmanda taş yersem bu seni ilgilendirir mi?Ahkam kestiğim yok fikrimi söyledim düşüncelerim beni bağlar..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 17:50
Alıntı yapılan OKTAY061626

http://www.izlesene.com/video/spor-ankaragucu/488616
cok guzel bır el emegı hazırlanmıs tesekkurler
ıstangul egomanyasına son
egomanya değil hegemonya.Ama şaşırmadım hiç.
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 17:53
Alıntı yapılan OKTAY061626

ankaraguclu arkadaslarımız nasıl hacettepe macında bursasporun yanında oldularsa orada da genclerbırlıgıne  karsı esesın yanında olacaklardır sımdıden tesekkurler
Gölge etmesinler başka ihsan istemez.Biz yeteriz Es Es imize...
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 17:56
Emre seni çok iyi anlıyorum ben. Onlara defalarca iyi davranıp her seferinde kötü karşılık görmek seni böyle düşünmeye ve davranmaya zorluyor.
Ancak ne bizim taraftarımız gerçekte kötü düşünceye sahip ne de onların taraftarları. Bir kaç kendini bilmez taraftar haricindeki kimse o görüntülerde yaşananların olmasını istemez. Orada Beşiktaş'lı bir taraftar yere yığılmış, gözünden anlaşılan belki de ölmek üzere..
Buna yürek dayanır mı? Orada bizden biri veya bizim bir sevdiğimiz de olabilirdi.
Teröristlerin, AB ayağına vatanı satmaya çalışanların bize yaptığından çok daha fazlasını biz kendi kendimize yapıyoruz. Birbirimize düşman olmuşuz. Tüm bunlara değer mi?
Artık kendimize gelmemizin vaktidir. Es-Es için bir olalım, büyük küçük, bayan-erkek tek yürek olalım ama kimseye düşman olmayalım. Önce mahalleler, köyler, şehirler biribirini sevecek, tek yürek olacak. (Kimseye düşman olmayacak.) Sonra tüm Türkiye tek yürek olacak.
Rekabete eyvallah ama düşmanlığa her zaman karşı olacağım!
Es - Es
Yukarı
dalga_ras Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Açık
Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2008 saat 18:00
bu video ney ya...bu videonun bence hiç bir mantığı yok...arkadaki müzik müzik değil bi kere...adam bi şeyler söylüyor ben bi şey anlamıyorum =)) görüntülerde hoş değil..beşiktaşlı bir taraftarın yerde yatmasından aramzda mutluluk duyanlar mı var...varsa niye var...orda yatana dam sana ne zarar verdi...Bırakalım arkadaşlar boş işleri çıkalım sahaya topumuzu oynayalım en güzel gösteriyi yapalım yeter...küfür etmeye bi anlşamı olmayan videolar eklmeye gerek yok...
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8687888990 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır