eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 02:28
Kendileri kaybediyolar farkında değiller.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 03:06

Milanın ürünleri okadar kaliteli ki kendi formamız mı yoksa milan formasımı alsak diye düşündürüyor adamı...

İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 11:24
ben ibb maçında damalı t-shirt almıştım ilk yıkamada damalı bölümdeki siyah renkler soldu gitti çok kötü oldu. ayrıca 2 gün önce de omuzu cırrrrtttttt diye yırtıldı :) çok kaliteli yapmışlar helal olsun....
Yukarı
guveneses Liste gör
Yazar

GUVEN
  Alıntı guveneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 11:26
Arkadaşlar forma satışı olacakmı yarın bilgisi olan varmı olmayacaksa biri bana esk den forma alıp getirebilirmi? hayrına.Big%20smile 
KÜÇÜKÇEKMECE nin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 11:36

Orjinal forma bulmak gerçekten çok güç,hani "bulunmaz hint kumaşı"derler ya,aynen öyle bulunmuyor,sürekli gün veriliyor,verilen günlerde gidilince ya tır kapalı oluyor ya da bir başka gün veriliyor...

Yukarı
maverick Liste gör
Yazar

ibrahim karaoğlu
Yer: istanbul
  Alıntı maverick Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 12:51
orjinal forma hem 90 ytl hem de çok zor bulunuyor ve bu taraftar bu formayı ve diğer ürünleri alabilmek için ne kadar uğraşıyor okuyoruz forumda... helal olsun bizim büyük taraftarımızaClap
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 13:00
Alıntı yapılan eses_gokhan

Milanın ürünleri okadar kaliteli ki kendi formamız mı yoksa milan formasımı alsak diye düşündürüyor adamı...

bencede kardeş adidaatan baktım dün süper 40 ylt ye kadar düşmüş fiyatları....tırda bişi yok deli ediyolar adamı
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 13:01
Orjinal formalardan satan bir spor mağazası var stadın karşısında orada gördüm
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 13:05

Esnaf sarayının alt giriş kısmında orjinal formalar var,stadın karşısındaki spor mağzasında orjinal ürünler var köprü başında minübüste satılıyor vede hamam yolundaki es store vede onun karşısındaki spor mağzaları orjinal forma vede ürün satıyorlar...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
  Alıntı özyurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2008 saat 13:30
Alıntı yapılan inadına_eses

Esnaf sarayının alt giriş kısmında orjinal formalar var,stadın karşısındaki spor mağzasında orjinal ürünler var köprü başında minübüste satılıyor vede hamam yolundaki es store vede onun karşısındaki spor mağzaları orjinal forma vede ürün satıyorlar...

kimde sorun var anlamadım
herkes yok diyor siz saymışsanız satılan yerleri
Eskişehirde her yerde satış var
o zaman sorun ne

Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 105106107108109 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır