eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine fiyatları düştü.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan desperadomt

arkadaşlar kombine alana bi şey veriyolarmı forma falan bilgisi olan varmı acaba ?

Hiçbir şey verilmiyor...Zaten verilecek formayı parasıyla almak bile güç...
Yukarı
erg_26 Liste gör
Yazar

Ergün
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı erg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 12:57
Bilmiyorum bu konu hakkında birşeyler yazmak bu saatten sonra ne kadar doğru ama... Ajansspor da okuduğum haberde 49.000 kişilik VİLLAREAL kasabasında 20.000 tane kombine satılmış.... Kombine fiyatlatı 135 avrodan başlıyor ve 1500 avroya kadar... Bu kombinelere Şampiyonlar Ligi maçlarıda dahil......
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 08:54

Sivasspor-Fenerbahçe maçının bilet fiyatları :

Kale Arkası Tribün : 10 YTL
Kapalı Yanı Tribün : 20 YTL
Maraton Tribün : 30 YTL
VIP Tribün : 100 YTL

olarak açıklanırken, Fenerbahçe taraftarının alınacağı misafir tribün biletlerinin de 20 YTL olacağı bildirildi. Biletler 23 Eylül'de satışa çıkacak....

es es imi çoook seviyorum
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 09:54
Alıntı yapılan sefa26

Sivasspor-Fenerbahçe maçının bilet fiyatları :

Kale Arkası Tribün : 10 YTL
Kapalı Yanı Tribün : 20 YTL
Maraton Tribün : 30 YTL
VIP Tribün : 100 YTL

olarak açıklanırken, Fenerbahçe taraftarının alınacağı misafir tribün biletlerinin de 20 YTL olacağı bildirildi. Biletler 23 Eylül'de satışa çıkacak....

Abi bunları buraya koyduğumuz zaman sadece kendimizin moralimizi bozuyoruz.
Başkada bişey oldugu yok.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
can başar Liste gör
Yazar

can başar
Yer: eskişehir
  Alıntı can başar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 10:05
ya bu kombinede yeni çıktı eskiden kombinemi vardı maça gidip bilet alıp içeri giriyorduk hiç bir sorun olmuyordu ne kombine alana haksızlık olmuyordu şimdi bilet fiyatlarında indirim yapılamıyor neden çünkü bazı taraftarlarımıza kombineyi 480, 380 ytl sattın şimdi biletleri indiremiyorsun ve taraftar desteğinden yoksun kalıyoruz korkarım bunun yüzünden çok puan kaybedeceğiz acilen bilet fiyatlarının % 50 oranında indirilmesi gerekiyor yoksa çok geç olabilir bir 12 sene daha beklemeye hiç kimsenin tahammülü yok
en büyüksün sen es es im
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 10:12
Daha önceden 480 ve 380'ytl'den kombine alanlara ESES MAĞAZASINDAN %10 indirim veya bir forma hediye edilerek iş TATLIYA bağlanabilir. Aksi takdirde kombine alan kişilere karşı büyük haksızlık yapılacağı gibi bir sonraki yıllarda da bu "kötü durumlarda bilet indirimi" kombineye ilgiyi azaltır.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
avukat Liste gör
Yeni Yazar

hakan gaga
  Alıntı avukat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 11:33
valla o zaman beko aktif e direkt dava açarım!!!!!!!
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 11:41
Kupada Diyarbakır'ı elersek toplamda 2 fazladan maç yapacağımız için biletlerde indirim yapılabilir, kombine alanlar da mağdur olmamış olur, ama yönetim bunu düşünüyormudur bilemem...
Yukarı
mehmetaliyalcinkaya Liste gör
Yazar

mehmetali
  Alıntı mehmetaliyalcinkaya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 11:44
geçen sene ben 200 ytlden bilet aldım.giriş rezildi çıkış rezildi.bilet fiyatlarını zaten biliyorsunuz.kombine alan enayi oldu.bu sene almamak için yemin ettim.bu yönetim bu fiyata kombine satar bu biletide bu fiyata verirse kabus başlar.çünki bu takım ligte kalabilmesi için sadece bu taraftara ihtiyacı var umarım anlamaları geç olmaz
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2008 saat 12:58
Alıntı yapılan mehmetaliyalcinkaya

geçen sene ben 200 ytlden bilet aldım.giriş rezildi çıkış rezildi.bilet fiyatlarını zaten biliyorsunuz.kombine alan enayi oldu.bu sene almamak için yemin ettim.bu yönetim bu fiyata kombine satar bu biletide bu fiyata verirse kabus başlar.çünki bu takım ligte kalabilmesi için sadece bu taraftara ihtiyacı var umarım anlamaları geç olmaz
Haklısında Sivas maçında yağmur ve Ramazan olmasına rağmen  Yedi bine yakın seyirci geliyorsa bilet fiyatlarının düşmesini kimse beklemesin.Yönetim yanlış yada doğru sözünde duracak ve bilet fiyatlarını indirmiyecektir.Zaten bankadan çok uygun şartlarla kombine alma yoluda bunun için açıldı.Çok üzgünüm ama bence bu bilet fiyatı konusu sanırım kapandı.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır